Skocz do zawartości

NPA


Gzubik

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od człowieka- jeden lubi "to" drugi woli "tamto". Jeden powie, że woli NPA, a drugi, że Pheromax.

 

Osobiście używałem Pheromax, ale NPA zamierzam zakupić.

 

Ten pierwszy zawiera stężenie wysokości 0,035, a drugi chyba 0,049.

Pierwszy zawiera androstadienon, który jest najsilniejszym feromonem- pobudza on ośmiokrotnie bardziej niż podstawowe feromony. Drugi zawiera "tylko" androstenon, ale również dwie nieujawniane przez producenta substancje. Sam musisz przetestować te dwa produkty.

 

A jakich feromonów dotychczas używałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, więc spróbuj zainwestować w oba produkty.

NPA jeszcze dzisiaj (31 lipca) kosztuje 99 złotych, a próbka Pheromax 54 więc nic nie przepłacisz.

 

Ja odczułem, że po RM bardziej rodzina się mną interesuje- tak jak jest to napisane na feromony.pl

A Ty Gzubik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Ja w wiekszosci jestem osoba bezkonfliktowa i przyjacielska i raczej jestem lubiany wiec ogromnej zmiany nie oduczylem :( Moze deliktanie bylo innaczej ale dla mnie to stanowczo za malo. Niedlugo zamowie NPA bo akurat mam tyle kasy ale na Pheromaxa to na pewno mnie stac nie bedzie :) Ale sandze ze NPA i tak wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już NPA dzisiaj zamówiłem więc zobaczymy jakie będą efekty.

 

 

Już 3 raz to mówię; próbka Pheromax- 54 złote,

NPA- 99- 126 złotych.

Więc można zamówić oba produkty! To nie jest aż tak dużo.

 

Ale wychodzi na to, że NPA jest droższy!

5ml NPA- 126zł,

14ml Pheromax- 284zł.

 

Czyli 1ml NPA- ok.25 złotych i wychodzi na to, że (25*14) 14ml NPa kosztuje 350zł, a Pheromax 284zł.

Ale liczą się też 3 opakowania do NPA i o wiele lepsze dawkowanie i to, że z reguły im więcej za jednym razem bierzesz tym taniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jeśli ktoś posiada powiedzmy kwotę za którą kupi Pheromax i pyta się na ferum co lepiej wybrac: NPA czy Pheromax, to chyba lepiej kupić oba te produkty. Próbka Phermx naprawdę wbrew pozorom starcza na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze dużego flakonu Pheromax lecz próbkę. Niestety, nie powiem na ile mi jej starczyło bo dolewam ją do swoich perfum. Myślę jednak, że te 2ml starczą na naprawdę długo, gdyż nie stosuje się tego środka dużo. Moim zdaniem tak na parę tygodni codziennego stosowania, gdyż jeśli feromony działają do momentu ulotnienia się zapachu to Ph bije pod tym względem wszystkie produkty- po zastosowaniu tego czystego, bez perfum, środka, czułem go przez cały dzień (a podobno utrzymuje się od 4-6 godzin).

 

Ktoś na tym forum też pisał, że próbka Pheromax wystarcza na długo.

Poczekajmy, może prawdziwy ulubieniec Ph się odezwie i wypowie na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności