Skocz do zawartości

Pheromax


jaca000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich i na początku zaznacze, że chyba spotkałem się z tym problemem na ferum.pl ale go nie moge znaleźć, więc jeśli napisze jeszcze raz o tym samym to przepraszam. A więc tak, W moim mini flakoniku Pheromax 2 ml wytrącił się jakiś osad. Nie wiem poprostu "płyn" jest nieprzezroczysty, taki mętny. Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Odświeżam stary temat, gdyż przez to, że na forum, każdy nowy użytkownik zakłada nowy temat, trudno jest później odnaleźć wypowiedzi forumowiczów dotyczących określonego preparatu.

Po tygodniu testów, chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie Pheromaxu... Feromony wypróbowałem w klubie, na mieście, a także w kontaktach ze znajomymi. Pierwsza rzeczą, która rzuciła mi się w oczy, była nagła zmiana swojego zachowania, po zaaplikowaniu Pheromaxu... stawałem się nagle bardziej rozmowny, pobudzony, a także energiczny. Możliwe, że to była swojego rodzaju autosugestia, ale nawet jeżeli tak było, to i tak można powiedzieć, że feromony działały. :wink:

Nie będę dokładnie opisywać sytuacji, które mi się przytrafiły po zastosowaniu feromonów, lecz zauważyłem widoczne zmiany w zachowaniu innych ludzi w stosunku do mojej osoby. Nie były to może rewolucyjne zmiany, gdyż zawsze miałem dobry kontakt z innymi, jednak wyczułem, że kobiety, nawet te, które znałem, szukały ze mną bliższego kontaktu, tzn. zagadywały, spoglądały się itp. Nie zauważyłem jednak większych zmian w kontaktach z moją dziewczyną, chociaż z drugiej strony, tylko raz użyłem feromonów podczas wspólnego spotkania.

Jeżeli chodzi o sposób aplikacji, to nadal eksperymentuję, jednak zazwyczaj wolę użyć mniejszej dawki, niż przesadzić. Ogólnie stosuję małe psiknięcie dozownikiem na szyję, po czym rozsmarowuję feromony nadgarstkami za uszami. Później nakładam na to ulubione perfumy, czyli można powiedzieć, że stosuję standardową aplikację.

Na razie to tyle... gdyby ktoś miał do mnie pytania odnośnie stosowania Pheromaxu, to chętnie na nie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności