Skocz do zawartości

Co jest nie tak ?


Glatz

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż testuję flakonik Performaxa od kilku dni, ale nie widzę totalnie żadnych rezultatów, tak jakby w ogóle nie działał. Codziennie rano, zanim wyjdę do szkoły aplikuję sobie tak małą dawkę na palec i rozsmarowywuje fero w okolicy dołków za uszami i szyi (próbowałem z dawką - do połowy atomizera, jak i z pełnym naciśnięciem, dawką 2 naciśnięć, jak i lekkiego naciśnięcia, różne kobinacje z różnymi dawkami), i tak co 3-5 godzin próbuję jeszcze raz się spryskać - zgodnie z instrukcją, dodatkowo do tego jeszcze psikam się perfumą aby zamaskować zapach Performaxa. Wiem, że fero to nie wszystko, ale zawsze staram się być wesoły wobec kobiet, szczery itp.... krótko mówiąc wiem jak bajerować (kulturka, dobrze ubrany, uśmiechnięty i dowcipny) . Niestety one reagują identycznie jak wcześniej bez fero. Żadnych innych zachowań w moją stronę, nawet nie ma choćby małego skrytego spojrzenia od innych nieznajomych kobiet :( . Kombinuje na różne sposoby z różnymi osobami i nic, wszystko jak dawniej. Co robię źle ?? jak temu zaradzić, wiem że Performax działa (tyle co wyczytałem na foum) więc wina chyba leży po mojej stronie. No chyba, że trafiłem na lipny flakonik fero :D Mam takie jeszcze pytanko : Otóż czytam wiele wypowiedzi forumowiczów i często słyszę, że ktoś idzie korytarzem, lub siedzi gdzieś to kobiety się za nim oglądają, często jest to odległość około 3-6 metrów od osoby z feromonami. Czy na taką odległość feromony rzeczywiście działają ? czy kobieta odbiera sygnały zapachowe z tej odległości ? czy dopiero przy bliskim kontakcie ??

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uzywasz perfum to nie w to samo miejsce co fero!!!

ja jako perfume uzywam alchemy :D

ja aplikuje (próbke) 2 male kólka po nadgarstku,i to rozsmarowuje po szyii i na drugi nadgarstek.Napisales ze jestes dowcipny.....ok tylko z umiarem.Jak np podejdziesz do laski która ci sie podoba i zawsze przy niej bd zartowal ci ci uzna za jakiegos wesolka i tyle.Na jes zarty reaguj lekkim usmiechem.Poprostu pokaz ze umiesz zapanowac nad sobą czy nad emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uzywasz perfum to nie w to samo miejsce co fero!!!

ja jako perfume uzywam alchemy :D

ja aplikuje (próbke) 2 male kólka po nadgarstku,i to rozsmarowuje po szyii i na drugi nadgarstek.Napisales ze jestes dowcipny.....ok tylko z umiarem.Jak np podejdziesz do laski która ci sie podoba i zawsze przy niej bd zartowal ci ci uzna za jakiegos wesolka i tyle.Na jes zarty reaguj lekkim usmiechem.Poprostu pokaz ze umiesz zapanowac nad sobą czy nad emocjami.

Jasne, że nie w to samo miejsce ;)

perfumki lądują na ubranku.

Sposób nakładania fero z flakonika i z próbki jest różny także całkiem inne wtedy są proporcje, tak to nie mam żadnego punktu odniesienia. Zobaczymy co inni jeszcze powiedzą.

A z żartami to spokojnie, akurat wiem jak się zachowywać, także przesada mi nie grozi. Tylko czemu nie widać jakich kolwiek sygnałów działania fero.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby laski na nas zerkaly trzeba miec dobra kinestyke caly wyglad powinnien byc dobry od twarzy po d.zbudowanym,,,, ludzie sa wzrokowcami nie sa jak zwierzeta ktore ida do ludzi po węchu //

jak ja jestem bardzo zadowolony z zakupu pheromaxu i bez tego byly namietne spojrzenie teraz ich jest wiecej jak to pisza feromony to niewszystko><><

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz się, co jest nie tak? Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Przede wszystkim zawsze po całym dniu myj dokładnie miejsca w których aplikowałeś feromony. Może się stać bowiem tak, że niektóre feromony nie uległy całkowitemu rozkładowi i ulotnieniu, w związku z czym jeżeli następnego dnia będziesz stosował fero, to będziesz mieszał je z obecnymi pozostałościami na skórze, przez co uzyskasz często znacznie odmienne stężenie różnych feromonów na sobie, a stąd już bardzo niedaleka droga do niewłaściwego lub odwrotnego działania.

Dalej. Spróbuj zmienić swój zapach. Być może akurat niezbyt dobrze współdziała z feromonami.

Jeżeli chodzi o zachowanie. Prawdopodobnie to właśnie w tym miejscu leży cały problem. Musisz się zachowywać jak alpha-male, czyli jako typowy facet z jajami. Musisz być zawsze pewny siebie, niezależnie od sytuacji. Za dużo tutaj by opisywać. Skorzystaj z książek dotyczących podrywania. Polecam David DeAngelo (jeżeli znasz angielski dobrze). Zasada jest prosta. Feromony niewiele dadzą, jeżeli zachowujesz się źle. Prymitywne założenie, ale prawdziwe. Musisz wiedzieć jak się zachowywać przy kobiecie. To nie jest takie łatwe i takie typowe jak by się wydawało, tego trzeba się nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zawsze po całym dniu myj dokładnie miejsca w których aplikowałeś feromony

O tym to akurat wiem i też tak robię jak piszesz.

Spróbuj zmienić swój zapach. Być może akurat niezbyt dobrze współdziała z feromonami.

Hmm to ciekawostka, od jutra zmieniam perfumki na inne. Zobaczymy może to coś da.

Musisz się zachowywać jak alpha-male, czyli jako typowy facet z jajami. Musisz być zawsze pewny siebie, niezależnie od sytuacji. Za dużo tutaj by opisywać. Skorzystaj z książek dotyczących podrywania. Polecam David DeAngelo (jeżeli znasz angielski dobrze). Zasada jest prosta. Feromony niewiele dadzą, jeżeli zachowujesz się źle. Prymitywne założenie, ale prawdziwe. Musisz wiedzieć jak się zachowywać przy kobiecie. To nie jest takie łatwe i takie typowe jak by się wydawało, tego trzeba się nauczyć.
Może i racja. W sumie w stosunku do zachowania mojej kobiety też nic nie zauważyłem. Potrafię być namiętny przy niej, aczkolwiek ona powinna być pierwszą "ofiarą" działania feromonów, niestety żadnych zmian nie widać jak narazie........ takie same realacje jakie były są nadal.

Tak czy siak dzięki wszystkim za pomoc...........

Będę jeszcze testował, może znajdę akurat to brakujące ogniwo, które uaktywni działanie feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Minęło już tyle czasu, kilkadziesiąt prób, różnych dawkowań, różnych sposobów z mojej strony. Mix Performaxa z Chikarą, jak i używanie samej Chikary i nic, totalnie nic. Nie widzę żadnych efektów, nawet najdrobniejszych zmian u innych osób, tak jakby wszystko po staremu. Nawet u mojej kobiety nic nie zauważyłem :? Wychodzi na to, że albo jestem z kosmosu albo, zamiast feromonów na taśmie produkcyjnej zapomnieli ich dodać do mojego flakoniku. Szczerze to się bardzo zawiodłem na tym produkcie, liczyłem, że używanie Performaxa doda choć trochę smaczku w moim życiu a tu lipa :(. Bardzo bym chiał aby feromony działały, ale będę zmuszony je odesłać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne,bardzo dziwne.ze mnie taki małolat a widze efekty w szkole.Zuwazyłem takie spojzenia,iczasem usmieszki>Wiesz co mam pheromaxa juz prawie 1 miesiąc idac do szkoły stosowałem go codzienie i zauwazyłem efekty dopiero około tydzien temu.Dziwne prawda??a co do perfum to polecam Ci hugo boss szary sa na allegro bardzo ładny zapach.Poprostu ładniejszego niewidziałem sam takiego posiadam>W sumie na amerykanskich aukcjach pisza ze to perfuma uwodzicielska,i ze zadna kobieta nie przejdzie obojetnie.Wiec polecam Ci to tylko niedaj sie zrobic w karola i kupic turecka podrubke>Musisz za nia najmniej zapłaci 90zł wtedy masz pewnosc ze to orginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy to nie jest kwestia wieku. W różnym wieku feromony są różnie odbierane. Im starszy jesteś, tym recepcja jest mniejsza na fero.

Eh no chyba, że na dziadków fero nie działają :). Mam 19 lat więc chyba jeszcze się łapię w z zasięgu działania. Pytanie tylko dla czego fero w moim przypadku nie działa........

Brzydki nie jestem, z kobitami dobrze mi się żyje, czasem niektóre flirtują ze mną, ale niestety bez fero to samo się dzieje.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem paczke i przed wyjsciem do szkoly zaaplikowałem sobie nieco ponad pół dawki pheromaxu za uszy a na włosy zaaplikowałem perfumy i wyszedłem do szkoły. w autobusie nic specjalnego sie niedziało (moze poza tym ze troche dziwnie sie czułem-miałem jakos bardzo dobry humor_czułem lekki zapach feromonów). w szkole miałem jeszcze lepszy humor i miałem motyw ze zaczełem rozmawiac ze sprzątaczką-co wczesniej mi sie niezdarzyło :wink: dziewczyny z klasy niereagowały na zapach (to moze dlatego ze dosc szybko skonczyłem zajecia 8) ). poszedłem ze znajomymi do baru na piwo i tam miałem podobnie jak w szkole mega gadke-nawijałem nonstop a wszyscy słuchali jak najęci. w barze tez nic specjalengo sie niedziało mimo ze siedziały zanami dziewczyny. potem miałem akcje w autobusie koles który niewyglądał na grzecznego :wink: (chwile wczesniej groził facetowi na przystanku i nawet go uderzył w twarz, a dotego było widac ze lubi sie bic), typowy samiec alpha i jakos dziwnie na mnie spoglądał (dało sie czuc szacunek mimo był odemnie dwa razy większy), zaczął sie namnie patrzec to zaczęłem odwajemniac i koles pierwszy odwrócił wzrok a potem jeszcze raz sie spojrzał i było widac ze moze te feromy mogły wpłynąc na niego bo czuł respekt...

 

poza tym facetem nic specjalnego odnosnie kontaktów z kobietami sie niewydarzyło, a moze to dlatego ze zle cos zrobiłem podczas aplikacji jak myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja tez zuwazyłem u kolegów ze czuja do mnie jakis szacunek i respekt.Walą do mnie komplementami ze jak ja to niegrałem na w-fie,słuchaja mnie jak cos opowiadam nikt z klasy mnie nie olewa itd>w Ogole to zauwazyłem ze kolezanka z klasy na lekcji siada koło mnie jesli tylko ma okazje bo przewaznie siedze z kumplem a kiedy go niema ona zawsze jest pierwsza i wymysla preteksty "a niemam ksiazki moge z tobą usiasc?"choc ja wiem ze ona tą ksiazke ma i wiem ze wielka moc pheromaxa działa :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no jasne 90 zl za 100 ml to doprawdy "oryginal" Wink Jakies 3/4 wod toaletowych i perfumowanych na Allegro to podrobki

 

nie te koło 100zł to originał.A jak nie wierzysz to kup testera hugo bossa szarego za 118zł jest trwalszy i masz pewnosc ze originał>Mówie Ci polecam Ci ten zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki nie jestem, z kobitami dobrze mi się żyje, czasem niektóre flirtują ze mną, ale niestety bez fero to samo się dzieje.........

 

A więc wszystko ok. Chyba nie oczekujesz, że nagle każda zacznie Tobie proponować seks...

 

Po feromonach dziewczyny mają zdecydowanie większą ochotę na flirt, a czy ty zauważysz tę różnicę, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki nie jestem, z kobitami dobrze mi się żyje, czasem niektóre flirtują ze mną, ale niestety bez fero to samo się dzieje.........

 

A więc wszystko ok. Chyba nie oczekujesz, że nagle każda zacznie Tobie proponować seks...

 

Po feromonach dziewczyny mają zdecydowanie większą ochotę na flirt, a czy ty zauważysz tę różnicę, to już inna sprawa.

Eh no wiadomo, ja nie z tych co myślą, że jak się fero spryskają to zaraz będzie sex grupowy - on jeden ich kilkanaście :lol:

A poziom flirtu jest taki jak dawniej :( rzekł bym nawet, że wśród koleżanek ochłodziły mi się kontakty ostatnio nawet jak stosuje Performax......czyli na bank nie działają w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Activ, a może kupiłeś Pheromax Woman ;) działający na facetów (oczywiście żartowałem) :)

hahahah Activ sprawdz dobrze nalepke na flakonie :D:D:D

 

Glatz myśle że na bardzo i za szybko chcesz dostrzec efekty.

Nic na siłe.

Według mnie fero mają podwójne działanie po pierwsze (to co oczywiste) wpływają na płeć przeciwną a po drugie wpływają na nas. Stajemy się bardziej pewni siebie, otwarci, skorzy do rozmowy, przebojowi itd. ( ten drugi efekt mogę potwierdzic osobiście )

Myśle że można się zastanawiać czy nie jest on ważniejszy. W końcu laski lubią pewnych siebie i to własnie na to zaczynają reagować :)

 

Moja rada:

Nie staraj się "testować" fero (mimo że to oczywista reakcja).

Po prostu używaj ich przez miesiąc-dwa nie oczekując efektów. Po tym czasie przeanalizuj czy jest lepiej czy nie.

 

Pozdrawiam

Wesołych Świąt wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miesiąc prawie minął.......... i nic. Mówisz o podwójnym działaniu..... niestety ani pewności siebie ani dodatkowego wigoru mi to nie dodało z pewnością........ na tej podstawie to już można jakiś wniosek wytoczyć, jak narazie to lipa nie fero :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stosuje Performax......czyli na bank nie działają w moim przypadku.

 

performax mowisz ? czy to jakas perfidna tania podrobka, czy nie umiesz nawet tego poprawnie napisac ... ?

 

zagaduj chlopie, nie siedz jak ciotunia w jednym miejscu, peewnosc siebie to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss mały błąd, źle zobaczyłem i tak się nauczyłem pisać :)

Oczywiście to oryginalny Pherformax

 

zagaduj chlopie, nie siedz jak ciotunia w jednym miejscu, peewnosc siebie to podstawa
Nie oświeciłeś mnie niczym nowym :(

Kombinuje tak od miesiąca przeszło, samo nic nie przychodzi - trzeba popracować nad tym, ale g.....zik to daje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss mały błąd, źle zobaczyłem i tak się nauczyłem pisać :)

Oczywiście to oryginalny Pherformax

 

PHEROMAX !!! opraw to w zlote ramki ;) luzikkk

 

zagaduj chlopie, nie siedz jak ciotunia w jednym miejscu, peewnosc siebie to podstawa
Nie oświeciłeś mnie niczym nowym :(

Kombinuje tak od miesiąca przeszło, samo nic nie przychodzi - trzeba popracować nad tym, ale g.....zik to daje :(

 

a co do zagadywania, eh, no co tu poradzic, wytlumacz mi co robisz jesli widzisz HB9 albo i SHB10 w klubie czy na miescie... patrzysz jej w oczy, gdy ona tez spojrzy, czy odwracasz wzrok szybko i cisniesz z pamieciowka pozniej ?

 

nie badz excuserem, staraj sie zaafirmowac sobie pewne rzeczy, nie przyjdzie to natychmiast, ale im wiecej wywalisz sobie excusow ze lba, tym lepiej bedzie wszystko isc, nie wiem idz do CH zrob kilka podejsc, nawet w sklepie zagadaj co do spodni czy co tam innego...

 

przeczytaj ksiazke Potega Podswiadomosci, albo posluchaj co maja do powiedzenia Method Man, David DeAngelo, Ross Jeffries... nic wiecej na razie nie pomoge

 

trzymaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pewno Pheromax Men :wink:

 

podejscia w CH niepomogą mu wywalić tak szybko excusów, lepiej żeby odrazu podszedł spontanicznie z directem do dziewczyny - to co z tego że ona może go zlać na początku ważne że sie czegoś na uczy i przełamie a to daje wiekszego kopa niż podchodzenie w centrach handlowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pewno Pheromax Men :wink:

 

podejscia w CH niepomogą mu wywalić tak szybko excusów, lepiej żeby odrazu podszedł spontanicznie z directem do dziewczyny - to co z tego że ona może go zlać na początku ważne że sie czegoś na uczy i przełamie a to daje wiekszego kopa niż podchodzenie w centrach handlowych...

dokladnie, wiecej nauczysz sie z przegranej niz wygranej, wiec odmowa nie jest niczym zlym...

 

dam przyklad... mam jedna HB ciagle w myslach, staram sie z nia umowic, wydaje sie byc niedostepna, jak pisze sms czy chce wyskoczyc na spacer, to zawsze odmawia, a ja na to polewam, bo sama jeszcze wpadnie w me sidla. Wiec nawet jak laska odpowie nie, zlej na to, probuj dalej jesli Ci zalezy, a jesli nie podbijaj do nastepnej...

 

chyba, ze jak dojdziesz do 20 lasek i bedzie ten sam rezultat, to excuser z Ciebie totalny ;) spoko bedzie luuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności