Skocz do zawartości

moj mix chyba dziala


rastuch

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

feromonów uzywam od kilkunastu miesiecy. Uzywalem samego PHX, lub samego the edge, lub samego NPA. Wczoraj przyszedl czas na testy z mixami:)

Oto co sie stalo

 

1kropla NPA za uszy

okrecam PHX i rurką smaruje szyje uszy 2x mocząc we fiolce

I duzy psik K2 czoło szyja

Przykrywam Kenzo Home i....

 

Pani taksówkarka około 30 lat gada jak najęta i obcina mnie co 10 sekund w lusterku.

Barmanka w kafejce w ktorej jestem kilka x w tygodniu do 5 minut che zminiac popielniczke albo podawac karte albo.... ( nigdy tak nie bylo :)

 

ale to co zdarzylo sie w MCdonaldzie mnie rozwaliło :

 

wchodze kupuje jakies bzdety na wynos. Kasjerka mowi ze 5 min bo costam...ok czekam. Panna zawiesza sie co chwila i rozsypujedrobne. Podchodzi druga cos zagaduje ze promocja , za chwile zawieszenie i klasyczne poprawianie włosów, po czym gada jak nakrecona. Druga pakuje zamówienie i jest czerwona:) Biore torby place i wychodze , biegnie przedemnie kasjerka nr3 i otwiera mi drzwi .... zaprasza i...

 

Dzis.

 

spotykam sie z kolezanką którą znam jakies 15 lat . na sobie ten sam mix.

Kolezanka gada jak nigdy. potem sie zawiesza i gapi sie na mnie ...

Pytam sie co sie dzieje...

ona ze nie ma pojecia i ze sie dziwnie czuje, zachwile robi sie czerwona:)))

Mowie ze musze isc .... mówie czesc a panna łapie mnie za reke ze jeszcze ma przerwe i zebym nie szedł. Ok zostaje 5 minut , Konczy sie przerwa w pracy mowie czesc i ide ...laska sie przytula i mowi pa. No kochani takich akcji nie było ani z kolezanką ani z pannmi kelnerkami. To ze uzywalem fero to raczej dla sportu nie mialem nigdy zadnych problemów z laskami od taka zachcianka te feromony

 

pozdr

 

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności