Skocz do zawartości

wlasnie zamowile Pheromax. Mam jedno pytanie:)


Ogryzek

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wlasnie zamowilem probke Pheromax zeby przekonac sie czy to naprawde dziala tak jak opisujecie na forum:). Powiedzcie mi prosze jak dlugo utrzymuje sie won feromonu na skorze, badz odzierzy? Czy jest to kwestia 5godz-10godz? I jeszcze jedno pytanko gdzie pryskacie sie tym feromonem? Zastanawiam sie za uszami. A gdzie wy go stosujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy... według teorii powinieneś np na imprezce ponownie sobie zaaplikować dawke po 3-4godzinach. Feromony ulatują :)

A zapach hmmm... ja na bluzie moge czuć nawet dwa dni po.. na skórze- jak sie umyjesz :D

Ja pryskam sobie na palce a później wcieram sobie właśnie za uszy. Na szyje stosuje Chikare- ładniej pachnie.

I nie oczekuj cud wyników. Wszystko zależy od tego jak będziesz eksperymentował i przy jakiej dawce zobaczysz najlepsze efekty. A życzę Ci żebyś zobaczył! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie oczekuj cud wyników.

powialo chlodem. Mam rozumiec ze Pheromax njest przereklamowany? A moze poprostu zle to zrozumialem :). Wedlug Ciebie oplaca zainwestowc sie w Pheromax?

 

Nie oczekuj cud wyników- tzn nie oczekuj że kiedy wyjdziesz na ulice z Pheromaxem na sobie to kobiety będą się na Tobie wieszać.

Nie chce robić nikomu reklamy i nie chcę żebyś np miał później do mnie pretensje jeśli nie zauważysz efektów (kwestia czasu, kwestia proporcji) ale ja osobiści kupiłbym jeszcze raz. Zauważyłem po sobie że to działa i zauważyłem to po kobietach.

Musze jeszcze tylko poeksperymentować bo o ile np. w lokalach efekty są świetne to na ulicy i w marketach właściwie zerowe. Tak jak napisałem - kwestia czasu, kwestia proporcji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuj cud wyników- tzn nie oczekuj że kiedy wyjdziesz na ulice z Pheromaxem na sobie to kobiety będą się na Tobie wieszać.

:twisted:

Hehe takich wynikow nie oczekuje. Wystarczy zeby dzialal tak jak piszecie. Mozecie jeszcze mi powedziec przez ile godzin feromony utrzymuja sie na ciele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności