Skocz do zawartości

Pheromax + Pheromax + Seduction=????


mayllo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Swoją przygodę z feromonami dopiero zaczynam, więc fajnie będzie jak mi przed zakupem troszkę poradzicie...

 

Zastanawiam się czy to nie będzie przegięcie, ale po kolei...

 

Jestem rokującym PUA (dla niewtajemniczonych szukać pod "Seduction", "warsawlair" itp.) i cały czas pogłębiam tę sztukę. Dobrze się bawiłem z przekonaniem, że wchodzę we władanie umiejętności, dzięki którym zdobędę to, na co mam ochotę. (czytać kobietę :D) Miałem już różne przygody i cały czas się uczę. Generalnie wydawałoby się, że mam już wszystko, czego mi potrzeba. No właśnie - wydawałoby się...

 

...do czasu, w którym dowiedziałem się o feromonach, mało tego, że stosują je nawet najlepsi PUA (rozumiem, że już wiecie o kim mówię 8) )

 

Zacząłem pytać, aż w końcu polecono mi feromony.pl jako jedynych importerów w Polsce, z których będę w pełni usatysfakcjonowany.

 

I tu zaczynają się moje obawy.

 

Posiadając takie umiejętności stosować dodatkowo feromony?

 

Przecież to niemalże całkowite manipulowanie czyimś światem. Niby inni PUA dobrze się z tym bawią i nie robią innym nic złego.

Oczywiście mam swoje zasady, których nie łamię (przynajmniej staram się), działam tak, by w konsekwencji kogoś nie zranić, ale czy na pewno?

Hmmm..?...

 

 

I drugie to czy jak już będę stosował razem z bliskim mi kumplem Pheromax to czy się nie "pozabijamy"?

 

Piszecie, że mężczyźni będą odczuwać respekt, to w konsekwencji zamiast się razem dobrze bawić będziemy na siebie... no właśnie - co?

Czy macie jakieś doświadczenia tego typu? Że razem z kimś, w tym samym momencie stosowaliście feromony? Jak to wpływa na obojga, bo nie chciałbym zepsuć tej znajomości...

 

Piszcie proszę, bo nie wiem co o tym myśleć. Tzn Pheromax pewnie i tak kupię, ale co z kumplem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że spokojnie możesz je stosować. Feromony dają dodatkowego "kopa"

Gdzies w ulotkach piszą że dodaje 20% do atrakcyjności

Trochę trudno powiedzieć 20% jakiej wartości i w jakich jednostkach :P bo na pewno nie "osobo-godzinach" :D

Ja bym liczył w "kobieto/miesiącach" ;)

Będąc PUA masz doskonałą okazję do przetestowania, czy to narawdę pomaga.

Policz więc twoją wydajność ( w "kobieto/miesiącach" ) i zobacz na ile się ona poprawiła przy stosowaniu ferro :)

Potem odstaw na jakiś czas ferro i napisz ile "kobieto/miesiącacy" ubyło

A co do winga to sie nie martw, niech sam sobie kupi. :)

Jak przedawkujecie to najwyżej będziecie bardziej drażliwi ale jeśli to twój dobry qmpel to przecież nie pożrecie się z powodu jednego złego dnia

Oto co nas odróznia od panienek :P....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc PUA masz doskonałą okazję do przetestowania, czy to narawdę pomaga.

Policz więc twoją wydajność ( w "kobieto/miesiącach" ) i zobacz na ile się ona poprawiła przy stosowaniu ferro :)

Potem odstaw na jakiś czas ferro i napisz ile "kobieto/miesiącacy" ubyło

 

O! Właśniej świetny pomysł. Że ja na to nie wpadłem...

Sprobuj tak i sporządź nam sprawozdanie! Czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym calkowitym manipulowaniem czyims swiatem to troche przesadziles, znam te stronki i techniki o ktorych piszesz, ale wez pod uwage ze oni chca zebys w to wszystko uwierzyl, troche dystansu, na swiecie nie ma ludzi ktorzy maja taki urok zeby mogli robic co chca. To wszystko tylko boostery ktore poprawiaja wiele rzeczy ale zadne nadprzyrodzone cuda w stylu magicznej rozdzi i zadna laska nie moze sie oprzec ;)

Poza tym szczerze to juz sam zaczynam miec watpliwosci co do tego wszystkiego, bo najczesciej udaje mi sie poznac kobiete gdy w ogole o tym nie mysle i sie na to nie nastawiam, a nim bardziej sie staram tym efekty sa zwykle gorsze, ale nie zawsze, wiec nie ma reguly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to nie jest tak, iż możesz mieć każdą kobietę. I, że to są chwyty marketingowe, ale jako PUA muszę powiedzieć, że moje życie się cały czas zmienia i mógłbym każdemu polecić, aby przynajmniej spróbował.

 

znam te stronki i techniki o ktorych piszesz, ale wez pod uwage ze oni chca zebys w to wszystko uwierzyl, troche dystansu, na swiecie nie ma ludzi ktorzy maja taki urok zeby mogli robic co chca. To wszystko tylko boostery ktore poprawiaja wiele rzeczy ale zadne nadprzyrodzone cuda w stylu magicznej rozdzi i zadna laska nie moze sie oprzec Wink

 

Nie chodzi również o to, aby każda laska (wolę kobieta;)) nie mogła się oprzeć - byłoby za nudno. Poza tym wiadomo, że tak nie jest. Ale jeśli możesz zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej to dlaczego nie? To się tyczy również kobiet.

 

Znać stronki to jedno, ale praktyka to drugie. I to raczej nie kwestia wiary :D NIE będę nikogo przekonywał o skuteczności technik uwodzenia.

Prawda jest taka, że każdy może zostać PUA, ale nie każdy nim będzie. Trzeba wiedzieć od jakich materiałów zacząć i jakie techniki są naprawdę skuteczne.

 

To jest tak, jak z feromonami. Jeśli spróbujesz podróbek, albo źle ich użyjesz, powiesz, że to bzdura, że feromony nie działają. Tak samo jest z uwodzeniem. Trzeba wiedzieć z czego warto czerpać inspiracje.

:D

Ok. Po Świętach zamawiam Pheromax - zastanawiam się tylko - zamówić próbkę, czy od razu pełną fiolkę. Hmm a może NPA i próbkę Phero...

 

Dzięki za rady. Od stycznia będę testował fero.

Oczywiście na bieżąco będę Was informował o postępach.

A tak przy okazji - jest ktoś z Poznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsawlair podałem tylko jako przykład Polskiej strony, ale po kilku relacjach moich znajomych jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że są najlepsi w Polsce, a przynajmniej do nich należą.

 

Jako źródło informacji polecam najlepiej rozwijające się forum - seductionpoland.pun.pl - masz tam najcenniejsze informacje wyłożone na tacy, wiele tłumaczeń oraz rekomendowanych materiałów, a wszystko pod kontrolom ciągle pracujących adminów. Ostatnio ruszył także Projekt X (na seductionpoland.pun.pl znajdziesz więcej szczegółów ... ale ostrzegam - to wciąga 8)

 

maxim - jakich feromonów używasz i od jak dawna? - jeśli można wiedzieć oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, mialem juz te stronki w ulubionych ale jakos brakuje czasu zeby za to wszystko sie zabrac ;)

Co do feromonow uzywalem probki Pheromax+Chikara a teraz NPA+Chikara. O efektach nie bede sie wypowiadal bo za malo testowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mówisz o Projekcie X to musze stwierdzić ze jest to projekt dla osób wywodzących sie w wiekszosci z forum TU i osoby spoza tej grupy wstępu niemają (chociaz twierdzą ze kazdy moze dołączyc :wink: - jestem dosc znaną osobą na Loverze,Silesii i forum FR).

Powiedziałbym lepsza PRAKTYKA niz teoria i wchodzenie na fora jest niepotrzebne jezeli masz chociaz troche teorii zagłębionej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Praktyka przede wszystkim. Ale aby praktykować trzeba najpierw wiedzieć jak. I tu polecam właśnie w/w kierunki...

 

Co do Projektu X to w swoim czasie zapewniano mnie, że miejsce mam już zagwarantowane. Potem stwierdziłem, że robie to dla siebie i nie potrzebuje czyjejś aprobacji. Sam już nie wiem, czy potrzebuję należeć do czegokolwiek, aby się dobrze bawić - odpowiedź nasuwa się sama...

...czasami odnoszę wrażenie, że projekty typu X robią ludzie, którzy mają jakieś tam umiejętności (większe lub mniejsze), a same uwodzenie traktują jako kolejny nr. telefonu w notesie lub punkt na swoim koncie, którym mogą się pochwalić innym.

 

To nie dla mnie. Ja traktuje uwodzenie jako zabawę, która może się przerodzić w ciekawą przygodę, a może kiedyś w coś więcej...

...oczywiście wszystko, jak już pisałem wcześniej, w granicach rozsądku, by nikogo nie skrzywdzić...

...i nie potrzebuję chwalić się innym czego to ja nie dokonałem...

 

Tak więc dokładnie jak piszesz Activ. Teoria na początku, ale bez przesady, a potem już tylko PRAKTYKA. Żadne fora i inne tego typu nie są później konieczne.

 

Zobaczymy co się będzie działo jak będę biegał z feromonami

:twisted::wink: jeśli w ogóle się coś będzie działo :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh specjalnie sie zarejestrowalem jak przeczytalem ten temat, bo mam podobny uklad: zainteresowania PU + feromony (tu mnie wkrecil newsletter WL :)). Co do aspektu "moralnego" calej sprawy - ja tu problemu wogole nie widze, bo PU daje ci umiejetnosc bycia Alfa, a fero dodatkowo to wzmacnia - masz spojnosc zachowania, BL i chemii co zsumowane daje duze attraction i przybliza cie do idealu faceta stworzonego w glowie kobiet. Sam fero stosuje od niedawna - kupilem NPA i jak na razie efekty sa wiecej niz zadowalajace: kobieta na ktorej to testowalem co chwile wachala moja szyje, mowila ze mam jakies super perfumy do ktorych mozna sie uzaleznic, ze bedzie mnie kojarzyc z tym zapachem i ze czuje miedzy nami jakas chemie. A perfumy to byl zwykly HB szary, na ktorego przewaznie nikt uwagi nei zwraca (zreszta juz wczesniej go uzywalem na spotkaniach z nia, ale NPA zmienia jego zapach - przelamuje ten duszaco-slodki i zamienia w cos bardziej subtelnego i gorzkiego). Ogolnie jestem z fero zadowolony bo zauwazylem ze kobiety sa po nim bardziej horny i znacznie to ulatwia zycie :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności