Skocz do zawartości

Początek feromani!!!


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć na forum jestem nowy. O feromonach dowiedziałem sie przez przypadek-pokręciłem coś w wyszukiwarce i źle coś wpisałem a wyskoczyła mi strona feromony.pl. Poczytałem troche z zaciekawieniem oblookałem forum i myśle sobie raz sie żyje-kupiłem zestaw sylwestrowy chikara+pheromax :twisted:

i przyszedł czas zobaczyć czy ten stuff jest wogóle coś warty. Piątkowa imprezka w klubie no to jeden pszik chikary na szyje i pół psika pheromaxa za uszy i na nadgarstkach. pierwsze wrażenie :shock: pheromax tragicznie śmierdzi jak bym grał w kosza 3 godziny w +40stopniach puźniej wąchał moją zaje**ście spoconą koszulkę, po prostu masakra. co do chikary to wszystko oki całkiem miły zapaszek.

Impreza na początku troche drętwa ja niestety jako kierowca więc nic nie piłem :( . zaczynamy sobie tańczyć ze znajomymi. na początku kicha :x

ide na cole, siedze chwile przy barze i wracam po jakiś 20 min na parkiet.

wywijam chwilke, zapatrzyłem się gdzieś na bar, gddy sie ocknołem zobaczyłem po mojej prawej fajną fajną blondyneczke tańcze chwile obok niej ona od czasu do czasu sie uśmiechnie wszystko oki ale z mojej lewej druga fajniusia laseczka zaczyna sie bawić od czasu do czasu leciutko sie o mnie ocierając. w sumie miejsca było niewiele więc możliwe że przypadek. wszystko pięknie ale to testy dopiero więc sienie angażuje zupełnie. gdy chce zejść z parkietu obracam się za siebie a tu trzecia laseczka sobie śmiga kołomnie mówie sobie chyba coś w fero musi być :)

schodze pije cole i wracam na parkiet w inne miejsche , bawie sie sam przez chwile a obok mnie znowu jakaś panienka tym razem brunetka od czau do czasu spogląda na mnie z uśmieszkiem i to raz ona mnie to ja ją ledziutko ręką trącam niby przypadkiem :)

patrze przed siebie a tu kolejna laska spodląda na mnie ta już o jakieś 3lata starsza :D i patrzy mi prosto w oczy ja nie odpuszczam i tak sie mierzymy wzrokiem przez jakies 5-6 sekund ażjakiś koleś zasłonił mi ją :evil:

kumple jednak już troche padnięci po imprezie chcą jechać do domu więc zbieramy sie z imprezki :(

ogólnie powiem że fero wywarło na mnie całkiem miłe wrażenie

no ale dzisiaj sylwek tak ,że testów ciąg dalszy a może opuszcze testy i sie zabiore do działania? kto wie tym czasem HAPPY NEW YEARwszystkim feromaniakom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja nie rozumiem co to za "testowanie" jak sie stoi i nic nie robi? Jakbys zaczal tanczyc z ktoras z tych lasek, pogadal, zobaczyl jakie sa reakcje to bys mogl sprawdzic co daje fero, ale stojac i nic nei robiac samo sie nie poderwie :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja nie rozumiem co to za "testowanie" jak sie stoi i nic nie robi? Jakbys zaczal tanczyc z ktoras z tych lasek, pogadal, zobaczyl jakie sa reakcje to bys mogl sprawdzic co daje fero, ale stojac i nic nei robiac samo sie nie poderwie :).

P.

 

słusznie, sam także do tego doszłem, fero jednak może dodać ci trochę pewności sibie i rozmawiając z nowo poznaną dziewczyną jesteś na plusie, ale i tak zawsze można coś samemu spieprzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że trzeba pogadać z laską żeby sprawdzić czy fero działają to bym sie troche kółcił

jeśli laska na ciebie patrzy, kokietuje wzrokiem ruchem i gestem to wiesz że jest tobą zainteresowana i wcale nie musisz z nią gadać żeby sie o tym przekonać :) dodatkowo jeśli laska jest odważna bezpośrednia i nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów to sama do ciebie podejdzie i zagada(ja tak miałem wiele razy z fero i bez nich)

jeśli natomiast widzisz że panienka jest nieśmiał zerka na ciebie ale unika kontaktu wzrokowego jest zamknięta w sobie itd wtedy powinno sie obowiązkowo przejmować inicjatywe co też jest mile widziane ale nie konieczne w toważystwie otwartych odważnych i kontaktowych dziewczyn :roll:

musze sie jednak zgodzić że moc fero wyraźnie widać w kontakcie z drugą osobą: otwartość zrozumienie i ciekawość ze strony drugiej osoby jakie można osiągnąć stosując fero to jest coś niesamowitego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedź cicho, nic nie mów, nie rozglądaj się. Zachowuj się bez żadnej śmiałości. Laski same przyjdą do Ciebie, będą non stop gadały i będą chciały się z Tobą dymać. Tak właściwie, po co wychodzić z domu, skoro i tak za chwilę będziesz miał cały harem lasek, które tylko Ciebie pragną?

LOL :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumiałeś chodziło mi o to że jeśli laska jest tobą zainteresowana a jest to osoba otwarta odważna która nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów to BARDZO prawdopodobne że sama do ciebie przyjdzie i zagada szczególnie jeśli zachęcisz ją do tego swoją mową ciała i gestami. 8)

są jednak panienki nieśmiałe które bez twojej interwencji(czytać nie zagadania do nich :) )będą co anjwyżej na ciebie lookały z nadzieja że ty zrobisz pierwszy krok.

a co do testowania :? to sie nie zgadzam :)

według mnie jest to całkiem niezły sposób na sprawdzenie czy feromony działaja jednakże fero najlepiej sprawdzają się podczas samej rozmowy

popatrz też na cele testowania(sprawdzenie czy fero działa)

i na twoje indywidualne cele(tu kazdy może mieć coś innego np poznanie fajnych laseczek jak ja:D)

ja testując fero nie mam na celu poznawać fajnych lasek a jedynie sprawdzić ich reakcje na fero

co innego gdybym chciał jakąś poznać :twisted:

wtedy gdy widze oznaki zainteresowania uderzam do niej i zaczynam rozmawiać tańczyć czy coś w tym stylu zależnie od sytuacji 8)

tak że dla mnie testowanie fero jest cool jednak uzywam ich w innych celach niż testy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biorę się ostro do akcji i już przeczytałem całe forum i sharki(jak chcesz podrywać to koniecznie je przeczytaj !!! )

 

o tym forum mówię 8)

http://www.uwodzenie.fr.pl/

i walić program społeczny :twisted:

 

NPA stawiam na drugim miejscu nastawienie i pewność siebie jest najważniejsza :!::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzaniec, nie o to chodzi.

Kobiety w naszej kulturze są przyzwyczajone do tego, że to one są podrywane i że to mężczyzna zawsze zaczyna znajomość. Jak myślisz, jakie jest prawdopodobieństwo, że ona zacznie rozmowę? Ja stawiam jakieś 1:50, jeżeli jesteś dla niej naprawdę zaje**ście atrakcyjny. A to się buduje nie tylko przez fero. Przecież ona nie złamie reguł, które istnieją od setek (tysięcy) lat tak o, bo mimo wszystko to właśnie ona więcej ryzykuje rozpoczynając rozmowę, a nie Ty. Oczywiście są też takie, które chętnie i z każdym.... rozmawiają ;) ale tak naprawdę, to z nimi jest ciężko czasami kontynuować znajomość w późniejszym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i17 do tego że

"

Kobiety w naszej kulturze są przyzwyczajone do tego, że to one są podrywane i że to mężczyzna zawsze zaczyna znajomość"

zgadzam sie jednak w ostatnich latach nastąpił gigantyczny skok kulturowy i społeczny a mentalność ludzi znacznie sie zmieniła

to że w średniowieczu kobieta wręcz nie mogła poderwać wymażonego faceta tylko czekała na jego zaloty nie znaczy że teraz też tak jest :)

w naszych czasach jeśli dziewczyna zacznie z kimś rozmowe wcale nie oznacza że jest źle wychowana czy coś w tym stylu

dziewczyna chcąc nawiązać rozmowe z facetem który się jej w miare podoba i ma dodatkowo coś w sobie(np fero ale może to być również pewność siebie, wewnętrzny luz i dystans do otaczającego świata lub jeszcze coś innego co ciekawi ją w jakiś sposób) wcale nie musi zaczynać standardowej rozmowy wystarczy że sprowokuje jakąś sytuację naprzykład zapyta o ogień albo o jakąkolwiek inną pierdołe. Trzeba tu jednak wyraźnie powiedzieć że nie każda laska która chce ognia lub fajke chce od razu gadać z kolesiem do którego to mówi.

to że trzeba się lasce podobać nie ulega wątpliwości ale fero sprawia że przestajesz być standardowym gościem a stajesz sie kimś wyjątkowym, kimś niezwykłym

Same fero nie dadzą nic jeśli będziesz np chamem, bedziesz źle ubrany lub będzie ci śmierdzieć z buzi(o zgroza widziałem już takie przypadki :cry: )

jeśli masz niezły image a fero lub coś innego sprawia że stajesz się dla laski wyjątkowy całkiem prawdopodobne staje się że laska do ciebie zagada(wiem z doświadczenia :lol: i miałem tak też bez fero)

a co do tego że laska ryzykuje więcej niż facet to nie wiem jak Ty na to patrzysz w końcu najwyżej jakiś gość może ją spławić co zdaża się naprawde BARDZO RZADKO bo kto z was odrzucił by jakąś fajniutką laseczke która do was sama zagaduje(nie koniecznie od razu jest to otwarta rozmowa może to być jakaś niby to zwykła codzienna sytuacja) co innego oczywiście jesli nie była by to fajna laseczka a jakiś ......wstawcie tu jakie chcecie określenie mniej atrakcyjnej dziewczyny :)

regóły że dziewczyna jest podrywana istnieją od tysięcy lat ale teraz są one naprawde bardzo mało widoczne i duża rzesza panienek ich już nie przestrzega ponieważ albo nie były tego uczone albo nie ma takiej potrzeby gdyż reguły te nie odgrywają już w ich życiu tak ważnej roli jak kiedyś i zostały zniesione na drugi lub nawet dalszy plan

prawdą też jest że czy mentakność dziewczyn kształtuje miejsce gdzie się wychowuje np na wsi dziewczyny przywiązują dużo większą wagę do rużnego rodzaju norm i konwenansów niż w mieście gdzie tradycja i normy mają dużo mniejsze znaczenie świetnie widać to na studentkach z miasta i wsi, ta różnica jest duża jednak w czasie studiów bardzo szybko sie ona zaciera pod wpływem nowego środowiska i rówieśników

A co do prawdopodobieństwa że laska sama zechce cie poznać(naprzykład za pomocą wspólnego znajomego jeśli takowy istnieje) jeśli jej sie podobasz i masz już wcześniej opisane "to coś" to zależy w jakim środowisku sie znajdujesz i jaka jest ta panienka

np na studenckiej imprezie to prawdopodobieństwo moim zdaniem wynosi od 1/5 do 1/10 a 1/50 to chyba w szkółce dla zakonnic :lol:

są to moje prywatne spostrzeżenia i nie chce nikogo nimi urazić :)

pozdro dla wszystkich feromaniaków!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Grzaniec bardzo dobre przemyslenia :wink: , i nie rozumiem reakcji i17.

 

Gdy sie ma dobra kinestyke, fryz, feromony, to laska sama zagaduje bez zadnych oporow. :lol: , przynajmniej w moim przypadku

 

Ostatnio zaczepiaja mnie 2 dziewczyny, ale mowie wam Boskie laseczki :D

 

I jak tu sie nie zgodzic ze Grzancem, ze dziewczyny pod wplywem fero same inicjuja flirt :twisted:

 

pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności