Skocz do zawartości

LOVE&D.-odesłane,kobietki a co o PHEROMAXwoman powiecie?


marlenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Jak widać jestem kobieta i swoja przygodę z feromonami dopiero zaczynam...

http://www.allegro.pl/item152315942__dostawa_24h]_feromony_damskie_100ml_.html

chciałam zapytać , co sądzicie o tych drogie panie i panowie ?:)))

Własnie te sobie zamówiłam .... powinny dotrzec do mnie w ciagu 2 dni ...ale chciałabym wiedziec czy moze ktos nie stosował ich(ile sie ich psika i gdzie) i jakie efekty :roll: ?

dziekuje za odpowiedzi .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych fero nie sprzedają na feromony.pl i na pewno nie są dobre i pewnie wcale nie działają :lol: i mi się wydaję że wywaliłaś kasę w błoto, bo gdyby te fero działało byłoby na feromony.pl...

zresztą ile osób na tym forum pisało że feromony z allegro nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marlenka jeśli już trafiłaś na to forum, to trzeba było użyć opcji szukaj zanim zamówiłaś te pseudo feromony. Niestety jesteś kolejną ofiarą naciągaczy :(.

Może to zabrzmi jak reklama ,ale aktualnie orginalne feromony możesz zamówić tylko na feromony.pl(jeśli chodzi o polskę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum marlenko :)

 

Oj zaraz dlaczego Panowie tak naskoczyliście na nią?

Ja używałem Love & Desire Man i muszę powiedzieć, że jak na perfumy za nie całe 100 zł i za 100ml to jest bardzo dobra okazja. Nie wiem jak pachną L&D Woman, ale zapach Man był zniewalający :) Naprawdę... Nie znam innych perfum, który by miały taki zapach. Jednym słowem pachną - namiętnością. Fakt, faktem, ze poza zapachem nic nie będzie. Raczej feromonów to tam nie ma, a jeśli są to mało skuteczne. Choć mój kolega, który też używał L&D Man kiedyś zauważył, że jedna dziewczyna nachalnie się na niego rzuciła :) To wszystko zależy od danej osoby, niektóre laski lecą na Phx, NPA itd. a inne nie...

 

Malenko jednak jeśli chodzi o L&D to niestety nie są trwałe. Ok. 3 godzin i ja nic nie czułem. Wielu dziewczynom ten zapach się podobał i zwracały na niego uwagę. Nic więcej :)

 

Nie poddawaj się. W przyszłości zakup coś z asortymentu sklepu feromony.pl. Może próbkę Pheromax Woman? (w miarę nie droga).

 

Trzymaj się cieplutko i pisz relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedzi .... ehhh.... zmartwiliście mnie troszke(brunodzieki za pocieszenie :P ) , bo jesli chodzi o perfumiki to mam swoje sliczne , chciałam wybróbowac feromony z ciekawosci ... a cena dosyc droga ... myslalam ze cena odpowiada skutecznosci dlatego mnie podkusiło. Love&Desire zamówiłam na stronie sklepu imtymnosc.pl ponoc mozna dokonac w razie czego zwrotu , a moze wogole nie zrealizuja tego zamowienia ;D ? Mam jeszcze jedno pytanie - czy produkty feromonowe maja jakis atest ? wogole pogrzebałam troszke po stronkach i jest pełno roznych feromonow dla kobiet ale trudno sie zdecydowac ktore sa prawdziwe i najlepsze - wiec moze po jakims atescie albo certyfikacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj zaraz dlaczego Panowie tak naskoczyliście na nią?

Może masz racje bruno,sorry marlenka :),ale nie zmienia to faktu,że to oszustwo.

 

Ja używałem Love & Desire Man i muszę powiedzieć, że jak na perfumy za nie całe 100 zł i za 100ml to jest bardzo dobra okazja.

 

Jak na perfumiki to nie tak źle,osobiście nie miałem okazji ich wąchać,ale może kiedyś się skuszę i zamówie :D .

 

Marlenka proponuje ci poczytać większość postów na forum i wszystko co pisze o feromonach na feromony.pl. Wtedy będziesz wiedziała czym się kierować przy zakupie feromonów.

Mam jeszcze jedno pytanie - czy produkty feromonowe maja jakis atest ? wogole pogrzebałam troszke po stronkach i jest pełno roznych feromonow dla kobiet

Co do atestu to nic mi nie wiadomo.A stronek sam znalazłem dużo,ale jak narazie nie znalazłem takiej ,która by oferowała autentyczne feromony,przynajmniej w polsce,co do zagranicznych to proponuje www.love-scent.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym ze te love i costam to oszustwo wie kazdy kto zajzal na ferum bądz je co gorsza zakupil...

 

slyszalem ze jest jakas ustawa chroniąca uzytkowników sklepów internetowych przed oszustwami.Moze by tak intemnosci.pl proces wytoczyc..i w dodatku caly teks sciągneli z feromony.pl.......naruszenie praw autorskich :evil::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze jest jakas ustawa chroniąca uzytkowników sklepów internetowych przed oszustwami.Moze by tak intemnosci.pl proces wytoczyc..i w dodatku caly teks sciągneli z feromony.pl.......naruszenie praw autorskich :evil::!:

 

I jeszcze ten przerobiony wykres :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na perfumiki to nie tak źle,osobiście nie miałem okazji ich wąchać,ale może kiedyś się skuszę i zamówie :D .

Polecam wszystkim, nie tylko Tobie. Jako perfumy są super :) Zapach mnie powalił jak otworzyłem przesyłkę i powąchałem. Zakochałem się wręcz. Tylko trzymają ok. 3 h (jak na ciało), jak troche na ubranie to nawet kilka dni :) Obwąchałem już sporo perfum, sam również sporo miałem (lubie perfumy), to tak jak wcześniej wspomniałem żaden zapach nie da sie z tym porównać.

Marlenka proponuje ci poczytać większość postów na forum i wszystko co pisze o feromonach na feromony.pl. Wtedy będziesz wiedziała czym się kierować przy zakupie feromonów.

Marlenka zgadza się. Ja wszystkie posty przeczytałem. Nie jest ich dużo, więc jak będziesz miała chwilkę przejrzyj wszystko. Będziesz miała wiedzę nt. feromonów. Choć powiem szczerze, że mi się trochę mentlik zrobił po tej lekturze wszystkich tematów. Nie wiedziałem, czy wziąć NPA czy Pheromax...

 

o tym ze te love i costam to oszustwo wie kazdy kto zajzal na ferum bądz je co gorsza zakupil...

Valery jeśli chodzi o feromony to może i oszustwo, choć jak nie miałeś to nie warto rzucać słów na wiatr (a nie widze, żebyś testował L&D). Ja kupowałem feromony (słyszałem co one mogą), ale nie wiedziałem, że aż tyle. Jak potem trafiłem na ferum.pl i feromony.p to dopiero się dowiedziałem, że L&D nie jest skuteczny.l.

 

Co nie zmienia faktu, że za 90 zł 100ml perfum z takim zapachem to nawet podróbki nie da się kupić :)

 

Marlenko nie przejmuj się. Jeśli masz pieniążki a przesyłka jeszcze nie poszła to nie odwołuj transakcji. Może Ci się spodobają? Jako uzupełnienie kupisz sobie Pheromax Woman do zakrywania zapachu feromonów.

 

Ja bardzo chętnie bym chciał powąchać Love & Desire Woman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdemu moze sie podobac inny zapach, dla mnie zapach L&D byl przcietny, lepsze wachalem za 140 zl mam CK ONE PIEEEKNY ZAPACH, tez 100 ml, albo za 89 zl S8 od Oriflame, ja moge powiedziec, ze perfumy od Diora Fahrenheity to dla mnie porazka, nieodpowiada mi w ogole, a wielu ludziom wydaje sie on byc najlepszy ze wszystich, tak wiec wybacz, ale gusta sa rozne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mito mowic ale drogi kolego wlasnie wywaliles kase w bloto to g***wno wogole nie dziala moze i jakis takis ladny ma zapach ale feromonow to nie zawiera wogole.;/

 

 

koleżanko prosze pana NiceManLbn

 

a co wogóle ... zdołowaliscie mnie troszeczke ale kto wie może na mnie to jakoś podziała :lol: hehe , na błędach się człowiek uczy :)

 

bruno umiesz dodać otuchy ... własnie rozmawiałam na gg z panem ze sklepu imtyność.pl zagwarantował mi 100% zwrotu kosztów jesli nie bede zadowolona , a ponad to powiedział ze antyreklame ponoć robi tylko konkurencja ... hehe , przesyłke chciałam wycofac , ale ponoc paczka juz poszła ... no cóż mam nadzieje ze ja też sie ZAKOCHAM w zapachu :lol: oby oby :P

 

co jeszcze ogólnie mówiąc nie czuje sie nie atrakcyjna fizycznie ... na dyskotekach mam jaki taki podryw , po prostu chciałam feromonki sprawdzić z ciekawości ... a ze szukam miłości swego żytcia to pokierowałam sie tym nieszczesnym wykresem ... (pomyslalam ze to mi pomoze nabyc pewnosci siebie );P

jesli chcecie bede wam zdawać relacje z używania tych perfumików - w koncu 100 ml to nie mało , a potem dla porównania moze pokusze sie na Pheromax woman ... i tym optymistycznym akcentem wole to tak zostawić ... i prosze mnie nie dołować ze wydałam na Gówienko pieniążki ...wole sie sama sparzyć i wierzyc w ich działanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdemu moze sie podobac inny zapach, dla mnie zapach L&D byl przcietny, lepsze wachalem za 140 zl mam CK ONE PIEEEKNY ZAPACH, tez 100 ml, albo za 89 zl S8 od Oriflame, ja moge powiedziec, ze perfumy od Diora Fahrenheity to dla mnie porazka, nieodpowiada mi w ogole, a wielu ludziom wydaje sie on byc najlepszy ze wszystich, tak wiec wybacz, ale gusta sa rozne...

Dzięki carlos za informację :) Czytałem o S8 na tym forum i nawet chciałem zamówić jednak jakoś się to odłożyło w czasie, ale jednak na pewno zamówię. Szkoda, ze nie wiem gdzie mogę ję przetestować organoleptycznie :D aby nie zamawiać kota w worku :)

CK ONE nie miałem również przyjemności, chyba dosyć nietypowy perfumik, bo nie trafił jak do tej pory w moje łapki :) Też postaram się namierzyć. Jeśli te zapachy są lepsze niż L&D to na pewno będą moje :)

 

bruno umiesz dodać otuchy...

Marlenko ja po prostu napisałem prawdę :) (jednak mimo wszystko dziękuję za miłe słowo).

A po drugie, trochę za mocno Cię potraktowali jaką nową osobę na forum. Nie można tak traktować nowe osoby, bo mogą się zrazić do forum i w ogóle do testowania. Bo feromony trzeba testować, zarówno rodzaje jak również dawki. Nigdy tak nie będzie (albo prawie nigdy), że jak zaaplikujesz po raz pierwszy dany feromon (nawet ze sklepu feromony.pl) to zobaczysz efekty jego działania. Ja używałem 3 razy i narazie średnie efekty, ale nie poddaje się :) Mnie to też trochę blokuje ten nieprzyjemny zapach (potu), więc to może dlatego, mimo używania naprawdę dobrych zapachów jako przykrycia. Jednak nigdy nie można się poddawać, myśleć trzeba pozytywnie i tak trzeba być nastawionym do życia. Feromony wszystkiego za nas nie zrobią, mogą czasami pomóc :) Podobno najlepiej działają na nowo poznanych osobach, a ja takich od 3 ostatnich aplikacji za dużo nie spotkałem, więc to pewnie też dlatego takie są efekty :)

 

Marlenko koniecznie napisz jak pachną L&D Woman :) Trzymam kciuki i miłego użytkowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was !!!

 

bruno niestety dziś jeszcze nie dostałam paczki wiec nie napisze jak pachna ... :twisted: mam nadzieje ze jutro na pewno , poniwaz ide do pubu i chetnie sprawdze działanie - mimo iż ponoc to "lipka" ale wole tak nie myslec - bo ponoc nastawienie najwazniejsze ,prawda ? :P

 

Skorzystałam z Waszej rady i poczytałam stronke...szczerze powiedziawszy mam jeszcze wiekszy mętlik w głowie !!!! :lol::roll:

Ale chyba jak bym miała zamówic to zastanowie sie nad tym Pheromax woman ... choc kuszacy jest tez Alchemy ;D .

No coz i tak planuje zamowic je dopiero w okolicach marca poniewaz ja jako studentka groszem nie smierdze ... moze do tego czasu panie które wybróbuja w/w feromony pochwalą sie efektami ... :D

a ja opisze o L&D ... swoim okiem dla tych zbłakanych duszyczek które tu trafiły tak jak ja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuu mała lipa, bo to nie działa - zawartość feromonów 0% ogólnie same kłamstwa, też w to wpadłem, ale wywalczyłem woje odesłałem i dostałem zwrot kosztów, ale pod długiej walce... kupiłem PHEROMAX i to dopiero petara :D pozdrawiam manipulatorów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam małe pytanko do was....

po przemysleniu całej sprawy doszłam do wniosku ze nie odbiore tych perfum... tzn listonoszowi powiem ze nie chce i koniec !

powiedzcie mi czy cos sie moze stac - moga mnie pociagnac do jakiejs odpowiedzialnosci prawnej ? wydaje mi sie ze prawo konsumenta mowi ze mam prawo do rezygnacji w takich wypadkach...a ze tego pana wczoraj powioadomilam ze sie rozmyslilam to chyba zachowalam sie wporzadku i jest ok ? PROSZE DORADZCIE !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep (3-01-2007 22:09)

witam

sklep (3-01-2007 22:09)

z jakiego powodu?

Ja5 (3-01-2007 22:11)

była to nie przemyslana decyzja , ogólnie mówiac czytam na internecie opinie na temat tych feromonów i wiekszosc jest niezadowolona ... chciałabym sie zorientowac jeszcze i ewentualnie wtedy cos wybrac

sklep (3-01-2007 22:11)

rozumiem, ale znaczna wiekszosc tych komentarzy to konkurencja

Ja5 (3-01-2007 22:12)

a czy są państwo mi w stanie zagwarantować jakims certyfikatem ze sa to oryginalne feromony a nie podróbka ?:)

sklep (3-01-2007 22:13)

tak, 100%, jesli bedzie pan niezadowolony zwrocimy 100% pieniędzy

Ja5 (3-01-2007 22:14)

jestem kobieta hehe:) ale mimo wszystko chciałabym jednak sie jeszcze nad tym zastanowić i przemyślec dlatego prosze o wstrzymanie sie z ta przesyłką

sklep (3-01-2007 22:15)

ok, pozdrawiam

Ja5 (3-01-2007 22:15)

czy mam podac jakies dane?

sklep (3-01-2007 22:15)

tak, nazwisko

Ja5 (3-01-2007 22:16)

Marlena H.xxx wczoraj zamówienie złozyłam wieczorem

Ja5 (3-01-2007 22:16)

dziekuje i przepraszam :)

sklep (3-01-2007 22:16)

chwilke

sklep (3-01-2007 22:16)

to bylo pobranie?

Ja5 (3-01-2007 22:17)

hmm tak to było za pobraniem tzn ze miałam zapłacic u listonosza

sklep (3-01-2007 22:17)

wiec dziś już zostało wysłane

Ja5 (3-01-2007 22:18)

wiec co teraz ?

sklep (3-01-2007 22:26)

proszę odebrać, jest juz za późno na rezygnację

Ja5 (3-01-2007 22:27)

rozumiem w takim razie wybróbuje je , licze na państwa uczciwosc -

Ja5 (3-01-2007 22:27)

jesli nie bede zadowolona zwróce je w ciągu 2 tygodni

sklep (3-01-2007 22:29)

pozdrawiam

Ja5 (3-01-2007 22:30)

do usłyszenia

 

 

oto cala rozmowa z gg- napiszczie co sadzicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ich odbierać. Zauważ, że sprzedawca nawet nie wymagał tego. To prawda, że za późno na odwołanie przesyłki, bo już została wysłana. Sprzedawca tylko poprosił, aby to odebrać. "proszę odebrać".

Ja bym nie odbierał. Masz prawo do wycofania się bez podania przyczyny w ciągu 3 dni, a w przypadku takich rzeczy z internetu to chyba 2 tygodnie. I nie musisz się niczym tłumaczyć! Tym bardziej, że nie otworzysz opakowania tych perfum. Jeżeli otworzysz, to mogą dopiero wtedy się zacząć formalne kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODBIERANIE PACZKI

 

Pamiętaj, iż wysłanie zamówienia jest jednocześnie zobowiązaniem do odebrania przesyłki. W przypadku wyboru płatności przelewem złożenie zamówienia jest zobowiązaniem do dokonania przelewu.

Aby uniknąć "żartownisiów" wprowadzony został system zabezpieczeń który pozwala na prawne dochodzenie zwrotu poniesionych kosztów wysyłki i manipulacyjnych od nieuczciwych klientów.

 

 

to pisało na ich stronie .... ponoc wysyłka kosztuje 16 zł ....kurde razy 2 to juz połowa kasy za ten perfum ....i zastanawiam sie czy nie lepiej jednak odebrac sprawdzic i wtedy odesłac ....bo oni oddaja kase i ponosza koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlenko w przypadku zakupów przez Internet (gdy wcześniej nie można pomacać kupowanego towaru) obowiązuje zasada 10 dni na zwrot bez podania przyczyny (podstawa prawna: Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 Dz. U. z 2002 nr 141 poz. 1176 z póź. zm.). Jeżeli na stronie sklepu w regulaminie nie ma takiego widocznego sformułowania to ten okres 10 dni wydłuża się do 2 miesięcy automatycznie (a nie jak ktoś tu pisał 3 dni i 2 tygodnie - skąd te dane?)

 

Widzisz w ustawie nic nie ma napisanego, co się ma stać, gdy ktoś nie odbierze przesyłki (w przypadku nie odebrania przesyłki wchodzi wchodzi w grę prawo cywilne- choć mogę się mylić, bo nie jestem do końca pewien). Jest jasno napisane, że te prawo do odstąpienia od umowy kupna obowiązuje 10 dni od otrzymania przesyłki.

Dokonanie zwrotu musi odbywać się na pewnych zasadach (często określonych przez sklep, ale również zapisanych w ustawie).

Na pewno od tej zasady zwrotu towaru w ciągu 10 dni wyłączone są nagrania audio-video na plytach CD/DVD, wtedy gdy została naruszona ich zewnętrzna konstrukcja tzn. nawet opakowanie foliowe. No nic, ale nie o płytach tu mowa...

 

Kilka zasad, które trzeba spełnić przed dokonanie zwrotu towaru (wg prawa odstąpienie od umowy kupna/sprzedaży)...

 

Przed dokonaniem zwrotu trzeba spełnić kilka warunków:

1. Towar nie może być używany (może być otworzony, wypróbowany, ale nie może być na nim żadnych śladów używania), poza niektórymi wyłączeniami widocznymi powyżej.

2. Trzeba koniecznie posiadać oryginalne opakowanie, w którym był produkt.

3. W przesyłce zwrotnej muszą być wszystkie elementy, które zostały przesłane przez sklep (dodatkowe akcesoria do produktu, gratisy itd.) W przypadku braku tych elementów, od kwoty zwrotu będzie odliczany ich koszt zgodnie z cennikiem (danego sklepu).

4. Podstawą do uznania zwrotu jest umieszczenie w przesyłce oryginalnego dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) i oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy kupna - sprzedaży (wzory pism dostępne w necie)...

 

To by było na tyle...

 

Tak naprawdę niestety mogą Cie pociągnać do odpowiedzialności za nie odebranie przesyłki. Kliknięcie na stronie sklepu na (kup teraz, do koszyka itd.) oraz potwierdzenie zakupu równoznaczne jest z zawarciem umowy kupna/sprzedaży. Czyli nie wywiązanie się teraz z tej umowy może skutkować pewnymi nieprzyjemnościami (jakimi, to już jest zapisane w umowie kupna/sprzedaży lub regulaminie takiego sklepu)...

 

Wybronić się przed sądem pewnie dałoby się tylko nie wiem czy jest sens.

 

Marlenko nie traktuj tego jako straszenie. Znam się na tym (byłem współwłaścicielem sklepu internetowego, a obecnie jestem pracownikiem, jednak innego sklepu), a prawo miałem na studiach (stosunkowo nie dawno).

 

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę przyjemnego użytkowania :)

 

W razie problemów zapraszam na PW lub w tym temacie.

 

ważne: Nie jestem prawnikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlenko w przypadku zakupów przez Internet (gdy wcześniej nie można pomacać kupowanego towaru) obowiązuje zasada 10 dni na zwrot bez podania przyczyny (podstawa prawna: Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 Dz. U. z 2002 nr 141 poz. 1176 z póź. zm.). Jeżeli na stronie sklepu w regulaminie nie ma takiego widocznego sformułowania to ten okres 10 dni wydłuża się do 2 miesięcy automatycznie (a nie jak ktoś tu pisał 3 dni i 2 tygodnie - skąd te dane?)

Skąd dane?

ja nie pisałem o 3 dniach jeżeli chodzi o kupno w internecie, czytaj ze zrozumieniem ;)

Pisałem o dwóch tygodniach, bo tak mi się zdawało, i jak widać byłem bardzo blisko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i17 faktycznie pewnie nie zrozumiałem. Jednak w normalnej sprzedaży w tradycyjnym sklepie zwrot towaru następuje tylko za dobrowolną zgodą sprzedawcy, nie musi przyjąć od Ciebie towaru (nigdzie nie ma w ustawie o tym mowy), więc to tylko dobra wola sprzedającego, jeśli się na to zgodzi. Nie musi to być 3 dni, może być nawet 30 dni (jak w przypadku IKEI- to tylko taki przykład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności