Skocz do zawartości
toure

ah te kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawic by kobiety do nas lgnęły. Abyśmy byli zaklinaczami damskich serc. mam takiego jednego kumpla, ktory nigdy na samotnosc nie narzeka, mimo ze wcale przystojny nie jest. cos mu pomaga w podrywie, jednak nie chce sie ze mna tym podzielic. macie moze jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz co z sumie tez sie nad tym zastanawiam, wydaje mis ie ze trzeba byc pewnym siebie tak poprostu + kobiety lubia byc sluchane a przynajmniej gdy sprawiasz takie wrazenie:)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie liczy się ilość a jakość :), nic nie poradzisz że nie którzy są tacy że przyciągają plastik ilościami, ty się skup na sobie nie na innych. Wkońcu znajdziesz tą jedyną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pewneosc siebie to jeden z elementow... dobrze jezeli masz jakas pasje i potrafisz o niej ciekawie opowiadac tylko prosze Ciebie aby to znaczki nie byly xD kobiety lubia facetow ktorzy wiedza czego chca tacy sa dla nich atrakcyjniejsi, najpierw zacznij a potem mysl jak tu byc magnesem na wszystkie laski w okolicy:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Archeologiem nie jestem, ale odkopie temat :) bo z pewnoscią jest czytany przez innych ciekawskich. Wyżej wspomniane "to coś" wydaje mi się, że to jest wewnętrzne, głębokie uwielbianie, kochanie kobiet. Jeśli masz dobre pozytywne, przekonania na temat kobiet, to bije to od ciebie,emanujesz tą energią, coś na zasadzie magnesu. Nie widać tej siły co przyciąga, ale widać że przyciąga inne metale. Ma w sobie tą siłę, tak samo niektórzy mają właśnie "to coś". Ja właśnie od kilku dziewczyn słyszałem, że mam "to coś".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi