Skocz do zawartości

czy można mieszać


mundek111

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!! zamówiłem ostatnio flakon chiakary a dziś próbke pheromaxu myślicie że można to mieszać i nie zmniejszy to efektu zastanawiam sie jeszcze nad tym najdroższym perfect tech próbował już ktoś tego może no i jak ogólnie ocenicie poszczeólne feromony co do czego i co najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślę, że chyba można byłoby zmieszać Chikarę z Pheromax- w końcu Pheromax można dodawać do własnych perfum, ale...

 

Właśnie; 1. Jak przelejesz Chikarę? W końcu nie można otworzyć tego szklanego flakonu.

2. Chikara jest perfumowana i powinno stosować ją samą, jako osobny produkt.

3. Chikara zawiera glikol (albo glicerynę), która wydłuża czas jej działania, więc lepiej chyba nie dolewać jej, bo owy glikol mógłby wypływać na wierzch.

 

Więc najepiej Pheromax z Chikarą osobno tzn. aplikujesz Chikarę, a natępnie Pheromax- to najlepsze rozwiązanie. I raczej pownno się dolewać do własnych perfum feromony bezwonne, czyli właśnie Pheromax, Perfect Ten czy chociażby NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem żeby np za uszami posmarować phermoax a chiakare na nadgarstki albo w jedno miejsce najpierw phermoax potem chaikare nie chce przekroczyc dawki zalecanej bo wymieszac raczej tak to mi się nie uda pozdarwaim czekam na przesłkę i zastanwaim się jeszcze nad zakupem npa a wogóle jest tu ktoś kto stosował ten najdroższy produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem żeby np za uszami posmarować phermoax a chiakare na nadgarstki

 

Dobry pomysł. Ja akurat niechętnie stosuję feromonoy na nadgarstki, bo np. włożę rękę do kieszeni to mogą mi one gdzieś "uciec" :lol:

Polecam miejsce (zagłębienie) za uszami oraz szyję.

 

 

a wogóle jest tu ktoś kto stosował ten najdroższy produkt

 

 

Jest- wojteczek8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem okazję. Perfect Ten to Bardzo dobre feromony. Osobiście porównałbym je do Relationship Magic, choć są nieco bardziej agresywne w swoim działaniu.

To nie są typowe feromony na podryw, jak NPA czy Pheromax, ale są naprawdę bardzo skuteczne. W dodatku, nie mają zupełnie zapachu, więc można kombinować z ilością.

 

Polecałbym je tym, którzy chcą kupić feromony uniwersalne - i do pracy, i na podryw.

 

Zauważyliście, że przy zbyt dużej dawce uszy robią się czerwone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie robi to w zasadzie różnicy.

Ja stosuję najpierw fermony, a później perfumy, bo zapach, który aplikuję później maskuje feromony. Tak mi się wydaje, iż taki sposób jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli o RM chodzi, to nie trzeba stosować z nim perfum, gdyż jest standardowo perfumowane.

 

Pheromax czy NPA maskujemy zapachami, gdyż dla niektórych mogą nieprzyjemnie pachnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax czy NPA maskujemy zapachami, gdyż dla niektórych mogą nieprzyjemnie pachnieć.

 

NPA wcale nie pachnie:P nie czułem go ani ja ani kolega, któremu podsunąłem flakonik, bez mówienia co to jest. Obaj wyczuliśmy tylko alkochol, po aplikacji jak alk wyparuje nie czuc nic!!

 

Tzn wyczuwam czasami jakąś woń, ale ona natychmiast mi ucieka... NPA jes bezwonne.[/img][/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax czy NPA maskujemy zapachami, gdyż DLA NIKTÓRYCH mogą nieprzyjemnie pachnieć.

 

Ja na przykład czuję jego zapach- jest on "ładniejszy" niż w Pheromax.

 

Ja stosuję najpierw fermony, a później perfumy, bo zapach, który aplikuję później maskuje feromony. Tak mi się wydaje, iż taki sposób jest najlepszy.

 

Ja akurat niechętnie stosuję feromonoy na nadgarstki, bo np. włożę rękę do kieszeni to mogą mi one gdzieś "uciec" :lol:

Polecam miejsce (zagłębienie) za uszami oraz szyję.

 

EDIT;

A jeśli chodzi o perfumy do stosowania razem z Pheromax czy NPA, to- moim zdniem- nie ma żadnej różnicy. Po zastosowaniu perfum z w/w feromonami zapach perfum się troszkę zmienia. Zawierają one nijaki zapach i trudno dobrać do nich jakikolwiek perfum- najlepiej taki, który maskuje aromat tych produktów (ktoś na ferum pisał, żę Hugo Boss Classic jest do tego bardzo dobry, a ja naprawdę polecam Lacoste Essential).

 

Mam prośbę jeszcze do Sephirotha- a mógłbyś zmieszać niewielką ilość NPA z dowolnym perfumem? Następnie zastosuj tak sporządzoną mieszankę na jeden nadgarstek, a na drugi owy perfum bez żadnych dodatków. Po kilku minutach powąchaj jeden nadgarstek oraz drugi- jak wyżej napisałem feromony zastosowane z perfumami zmieniają swój zapach. Sprawdź czy Ty też wyczuwasz zmianę zapachu.

 

Dodam, że do takiego testu najlepiej nadaje się Pheromax, bo ma najbardziej intensywny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Skromna uwaga...dla tych co by jeszcze tego nie zauważyli lub nie wiedzą...

 

Na pytanie w tytule:"Czy można mieszać?", riposta powinna być: "Dlaczego jeszcze nie mieszamy?"

 

 

Chikara +NPA

Preception+NPA+Chikara

Pheromax+NPA

Ten perfect - tego nie zalecam mieszać chyba że z odrobiną Chikary

Alchemy+Chikara

Alchemy+Prception

 

Pzdr.

 

I nie przesadzac z ilością!

 

Hasło tego miesiąca?....WSZYSCY CHCEMY ALTER EGO! i biegiem mi pisać do mocneferomony.pl...ale już, bo inne w kolejce czekają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piotrze, nie wiem czemu takie sztywne schematy narzuciłeś co z czym można mieszać, a czego nie można. Można i trzeba nawet mieszać, ale wszystko ze wszystkim, trzeba kombinować i sprawdzać, co się sprawdza, a co nie. Na różne osoby różnie działają feromony. Testujmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności