Skocz do zawartości

NOWOŚĆ!!!


ILLA

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze... adso.... zaczynasz mnie intrygować :roll:

mówisz o mnie tak, jakbyś mnie znał :)

 

A co do przesyłki - nie chodziło mi o Pocztę. Gdzieś tam na stronie feromony.pl wyczytałam, że w razie gdyby przesyłka nie dotarła w ciągu dwóch dni, to można, czy też trzeba im to zgłosić. Może mi się coś pokiełbasiło, ale wydaje mi się, że tak gdzieś pisało.

 

No, a ochroniarz może gustuje w takich jak ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już zgłosiłem. Zostałem uprzejmie powiadomiony, że przesyłka na pewno do mnie lada dzień dotrze. Zastanawiam się tylko czy aby to lada dzień nie będzie pod koniec przyszłego tygodnia, kiedy mój obecny zapał przygaśnie nieco... W mojej DG, przypadki dwutygodniowych priorytetów to norma.

 

Basiula, Basia...powiedz mi spod jakiego znaku zodiaka jesteś. Prognozuję, że Rak, Byk lub Ryby, z tymi zodiakami zawsze mi się dobrze konwersuje i nie tylko :). Oczywiście mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No Basiula, trzymałam kciuki strrrrrasznie mocno...i proszę,no nie przesadzajmy pewnie to twój urok i feromony,a nie kciuki(ale może troszeczkę).

Bardzo sie cieszę,że poznałaś to dziwaczne w gruncie rzeczy uczucie,"po feromonach".Bo trudno to opisać,a jeszcze trudniej uwierzyć,jak się samemu nie doświadczy. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koziorożec też w porządku :) A feromonki muszą przyjść jutro bo już jutro impreza. Z nimi będzie łatwiej o jakiegoś ciekawszego "lachona" :) Jak nie dojdą, trudno... uruchomię mój osobisty wrodzony wdzięk, założe kilo złota, przyjade beemką i jakoś powinno być. Taki żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No to przybyła nam nowa wtajemniczona.

A ja wyobraź sobie nic nowego.Użyłam Phx 2 razy,obydwa opisałam.Za kazdym razem było fajnie,z tym,że za drugim po prostu super.Teraz jestem taki trochę "przyczajony tygrys,ukryty smok"! Czekam na okazję.Przeczekuję,nie używam codziennie,żeby lepiej dostrzegać efekty.Walnięta jestem chyba i to zdrowo.

Pa

ILLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

I wkurza mnie,że mnie nie powiadamia jak ktoś napisze.Opcja powiadamiania włączona,a powiadomien nie ma.Sic!!!

A"propos,za miesiąc ma być rzeczywiście jakaś fero-siekiera dla chłopaków i dziewczynek,coś super.Ciekawe czy będzie super i ciekawe cz będzie bardzo drogie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj, kochana :)

 

Nie jesteś walnięta... ja wtej chwili podobnie podchodzę do tego.. mianowicie - nie używam Phx, żeby przyczaić lepszą okazję, a że już wcześniej zużyłam tego sporo, to choćby przez oszczędnośc tak się zachowuję :D

 

Na razie, nie szykuje się okazja, ale może przecież wyrosnąć jak grzyb po deszczu, a wtedy będę zabezpieczona :mrgreen:

 

Powiem szczerze, że nie słyszałam o żadnej siekierce, ale jeśli ma być, to tez poczekam z chęcią.. może ta siekiera będzie dla mnie skoro nie Phx :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Hallo,to prawda.Mozna o tym przeczytać w temacie"Feromony inne niż kupione na feromony.pl".Marudziliśmy,postulowalismy i wreszcie zostaliśmy wysłuchani.Ot co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już w innym wątku opowiadałem, pierwsze oznaki były minimalne i były to raczej szczegóły. Był jeden negatywny element całej zabawy ale o nim nie chciałbym zbyt dużo wspominać. Powiem tyle, że jeden osobnik szukał zaczepki i ją u mnie znalazł. Z natury jestem spokojny. Podejrzewam, że to przez NPA lub przez dziwny zbieg okoliczności. Podświadomie coś mi powiedziało żeby nie ignorować zaczepki. Zaznaczam, że dużo nie wypiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności