Skocz do zawartości

NOWOŚĆ!!!


ILLA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie!

Od kiedy dostałam maila od feromony.pl z informacją,że szykują super hit dla pań,codziennie sprawdzam ofertę i czekam.Cóż widzę przed chwilą NOWOŚĆ,ale nie chce sie otworzyć.Jestem zasmucona.

Pozdrawiam,

ILLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rzeczywiście,chyba coś nie bardzo z tą nowościa,ale miała być i jak się pokazał duży czerwony napis nowość myślałam,że anonsuje właśnie ją.Chyba sie pospieszyłam z entuzjazmem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie ponownie,

prawdą jest NIESTETY, że panowie mają dużo większy wybór feromonów, większe doświadczenie w ich używaniu i jakoś więcej entuzjazmu dla sprawy w ogóle.

Panie zdecydowanie w mniejszości i jakby mniej doświadczone,ale zapewniam, że to się zmieni.

Jeszcze zobaczycie chłopaki !!!

Pozdrawiam

ILLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że polski rynek jest zbyt mały, tym bardziej jeżeli chodzi o tę kobiecą część, żeby opłacało się w takim samym stopniu jak dla mężczyzn sprowadzać feromony dla kobiet.

Gdyby był popyt na te wszystkie produkty, to pewnie byśmy mieli wszystkie produkty jakie są choćby na wspomnianym wyżej love-scent.com, ale tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już pisałem, że sprowadzenie z USA nie jest takie drogie. Wychodzi 7$ za przesyłkę, a większość produktów jest tam tańsze.

Nie wiem tylko jak wychodzi ze cłem. Ktoś kiedyś pisał, że jak zamawiał do Australii zwykłą pocztą, to miał problemy, a jak popularną amerykańską firmą kurierską, FedEx'em to wszystko było w porządku. W lutym zamierzam coś stamtąd kupić, ale zobaczę jeszcze jak będę stać z gotówką, bo w sumie mam jeszcze fero dla siebie. Jeżeli zdecyduję się na zakup, to napiszę jak to przeszło (a pewnie będę to zamawiał pocztą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mnie bardzo interesują perfect10.Widziałam na jakieś dosyć podejrzanej stronie www.bazarek.pl probki już rozrobione,mała pojemność,ale cenowo ok w porównaniu do dużego flakonu.Można by

wypróbowac,niestety bazarek zamknięty z powodu braku towaru.A tak mnie pociagają bo podobno sa całkowicie bezzapachowe.Temat z prywatnym importem jest ciekawy,jakby się tak skrzyknąć i zamówić to czego u nas nie ma.Bardzo fajny pomysł.

ILLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym zamierzam coś stamtąd kupić, ale zobaczę jeszcze jak będę stać z gotówką, bo w sumie mam jeszcze fero dla siebie. Jeżeli zdecyduję się na zakup, to napiszę jak to przeszło (a pewnie będę to zamawiał pocztą).

 

cześć i17

 

Daj, proszę znać, jak już coś kupisz. Do tej pory nie kupowałam przez internet za granicą - podchodzę zatem do sprawy jak do jeża... Nawet nie wiem, jakiej karty użyć?

Przyda mi sie Twoje doświadczenie.

Pozdrawiam i czekam, papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie dwóch dniach biegania po forum, wreszcie trafiłam na kobiety.... co za ulga ... nie jestem sama :D

dobra, to teraz do rzeczy - dziewczyny, czy używałyście jakiś fero na facetów ? :)

Jakie rezultaty? Mówicie szybciutko :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć basiula,

 

no własnie, nareszcie kobieta :)

Powiem Ci szczerze - zacznij od Pheromax Woman. Jest baardzo skuteczny :wink: Uważaj tylko gdzie aplikujesz - ja nie mogę na nadgarstkach, bo od razu boli mnie głowa (a mnie głowa bardzo rzadko pobolewa).

 

Próbowałam także kilka innych fero, także z innych firm - uważam, że na poczatek wystarczy sam PheromaxW.

Jak Ci sie ten znudzi , daj znać to wymienimy poglady i doświadczenia ...

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Doris :)

Teraz powiedz mi jeszcze czy te Phx damskie też śmierdzą? :roll:

No i jakimi perfumami ewentualnie je przykrywałaś?

Ale co do tych miejsc aplikowania Phx, to dobrze wiedzieć... ja mam częste bóle głowy i trochę mnie to martwi... no, ale może dobrze będzie :)

 

Powiedz mi jeszcze czy zdobyłaś kogo chciałaś ? :) Jak fececi na to reagują? Pytam, bo reakcję kobiet już można wyczytać w każdym tutaj topiku...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj basiula...

 

PHxW dla mnie czuć wyłącznie alkoholem - zatem de facto po chwili nic nie czuję. Moja koleżanka natomist czuła - gdy się lekko zgrzała - zapach męskiego potu. Z tym, że ja w sumie lubię ten zapach więc być może dlatego nie reaguję.

Mam wrażenie, że zapach fero jest odczuciem subiektywnym - po prostu daj sie komus powąchać... :D

Mieszam zapachy - teraz mieszam Guerlain z Hermesem. To jest mój konik...

 

Te zdobywanie - to ja lubię być zdobywana. Nawet im to ostatnio sie udaje :lol:

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie :)

 

Myślę, że mnie nie uzależni ta zabawa.

Zastanawiam się tylko, co jeśli już zdobędę tego wymarzonego... co dalej ? Czy nadal trzeba będzie używać fero, żeby mieć Go zawsze przy sobie ? Przecież jeśli odstawię fero, to facet może już patrzeć na mnie inaczej.... Mam nadzieję, że nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo basiula,

 

fero nie uzaleznia, świadomość swojej wartości - owszem. Fero podkreśla ją.

 

Nie wiem, na jakim etapie jestes już z tym wymarzonym - życzę Ci aby to był faktycznie ten! Zdobedziesz go nie dzieki temu, że stosujesz Phx, ale dzieki sobie!

Nie martw się na zapas co używac potem - ciesz się tym, co przyniesie nowe doświadczenie

 

Gdy PhxW Ci nie podejdzie spróbuj Alchemy - jest zapachowe.

Baw sie dobrze basiula :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam zdradzać Wam co osiągam dzięki fero? :lol:

Czy ja piszę o jakiejś zdradzie? ;)

No daj spokój. Jest tak mało postów kobiet na forum. Gdybyś coś napisała, pewnie inne mogłyby też coś napisać. Przecież nie musi to być napisane z pełną pikanterią, ze wszystkimi szczegółami, co, jak, gdzie, kiedy i z kim ;) Nie o to mi chodzi. Zrób jak uważasz za właściwe. Tak naprawdę nie musisz pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Doris... zdradzę Ci... ta znajomość bardzo pięknie się rozkręcała, było cudownie, ale......

właśnie - ale nagle coś przycichło z jego strony i nie wiem o co chodzi... na razie się nie widujemy, ale właśnie na najbliższym naszym spotkaniu mam zamiar zadziałać na niego tym Phx, mam nadzieję, że znowu coś w nim tknie i znów będzie jak dawniej.... taki maleńki podstępik :twisted:

Kurcze, głupie - wiem... ale chcę ratować ten związek, bo nie było sytuacji, która by mnie zniechęciła do niego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest tam mało postów kobiet - ono jest zdominowane przez Was - i niech tak pozostanie :lol:

Mam wrażenie, że nie bardzo pasuję z moim charakterem do tamtego forum.

Może gdyby było osobne forum dla kobiet? Nie wiem.

Papa

 

PS. Mam zwyczaj od razu odpisywać, bo potem zapominam. Pozwól mi już sie na dzisiaj wylogować, proszę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności