Skocz do zawartości

PHEROMAX Próbka w Atomizerze, jaka Dawka... itp. ??


SeibR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszła mi zamówiona próbka PHEORMAX MAN 2ml, próbka jest w ATOMIZERZE (do psikania). Mam pytanie, ponieważ dołączona kartka do paczki opisuje bardziej dokładnie PHEROMAX 14ml, a o mojej próbce 2ml mało opisuje jak używać itp. więc pytanie mam takie, w jakie miejsca najlepiej stosować, i z jakiej odległości psikać (cm) i jakie dawki, ile psiknięć... Obecnie psikałem bezpośrednio 1,2 dawni bezpośrednio na szyje... i były delikatne efekty z pewnymi żeczami... prosze o odpowiedzi... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko, że pheromax w próbce jest tylko niewiele mniej stężony od dużej wersji. 0,035 / (2.5 / 2) = 0,028, czyli ma stężenie 0,028% (liczę, że nowa próbka ma 2.5ml w stosunku do starej 2ml, która była w pełnej koncentracji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowa próbka starcza tylko na 10 aplikacjito prawda ??

Stara próbka w kulce starczała mi na miesiąc codziennego używania czyli około 30-40 aplikacji

Jak to jest z tą nową próbka ? Ktos kumaty się orientuje ?[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie posiadałem nigdy nowej wersji próbki, ale przecież feromonów w niej jest dokładnie tyle samo co w starej! tylko koncentracja jest inna. nie może być aż takiej różnicy w zastosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

http://www.feromony.pl/Pheromax

 

ta probka to za 54zl??

 

mi taki produkt jest potrzebny tylko na jeden raz. dlatego niezwykle wazne jest to zeby zadzialalo. za miesiac jade widziec sie z moja ex. takie spotkanie u niej w domu na godzine dwie zeby pogadac (ale nie o powrocie!!). nie widzielismy sie pol roku (klotnia). zadko sie kontaktowalismy. to ostatnia szansa zeby wzbudzic w niej uczucia. wystarczy aby poczula to "cos" co kiedys czula. o wyglad sie nie martwie bo zawsze jej sie podobalem. pozostaja feromony?? polecacie pheromax?? czy lepszy rm?? ale to dla podtrzymania stosunkow nie?? nigdy nie stosowalem feromonow. pheromax jest bezwonny i jak dodalbym do niego perfum ktory zawsze lubila to zwieksza szanse?? (chodzi o to zeby nie przedawkowac)

 

prosze o rade w wyborze dziekuje z gory!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta próbka 2,5ml z atomizerem dozuje więcej, ze względu na to, że wzbogacona jest jak się nie mylę o 0,5ml alkoholu (tak żeby wystarczyło jedno naciśniecie i nie skutkowało przedawkowaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście fiolka z kulką bardzo pasowała. Teraz jak pojawiła się wersja w atomizerze, to tak jakoś nie do końca jestem do niej przekonany. Może przeleję sobie zawartość do starej fiolki i będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności