Skocz do zawartości

Pheromax man i Chikara


denny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was na poczatek jestem nowym urzytkownikiem tego forum.

 

 

mam pytanie o feromonach chikara i pheromax

 

jaka dawke najlepiej jest stosowac czy mozna je oba naraz aplikowac??

 

a jesli tak to w jakich ilosciach??

jestem nowym posiadaczem feromonow wiec jeszcze nie wiem jak je stosowac zeby zobaczyc owe efekty (jak narazie nie spotkalem sie z zadnymi efektami) tak jak bym popsikal sie woda zwykla.

 

Prosze o porady od Was lepiej doswiadczonych :)

 

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denny, połączenie Chikary i Pheromax jest bardzo w porządku, ponieważ feromony, które znajdują się w obu tych produktach perfekcyjnie się uzupełnią.

 

Na co dzień proponowałbym samą Chikarę. 1-2 aplikacje powinny wystarczyć. Gdy wychodzisz do klubu, możesz po jakimś czasie znów się popsikać.

Pheromax dosłownie minimalną ilość - proponowałbym delikatnie nacisnąć atomizer, by zwilżyć palec i wsmarować go w szyję.

 

Żeby zobaczyć najlepsze efekty, musisz eksperymentować. Ludzie różnie reagują na feromony. Czasami jest tak, że zobaczysz je na pierwszej randce, a czasami, dopiero po jakimś czasie wśród znajomych.

Najlepiej efekty widać po alkoholu, gdy myślenie racjonalne się u ludzi wyłącza. To tylko potwierdza fakt, że jesteśmy zwierzętami, choć tak bardzo nie chcielibyśmy nimi być, i na wiele rzeczy reagujemy spontanicznie, pod wpływem impulsu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie! Potwierdziliście tylko moje przeczucie. I teraz już jestem zupełnie przekonany, iż połączenie Pheromax'a i Chikary jest jak najbardziej odpowiednie. Chce wycisnąć z feromonów jak nawięcej i dlatego zależy mi by feromonki, które będe nosił wzajemnie się uzupełniały. Zresztą już raz wypróbowałem to połączenie(próbka Pheromax'a i Chikary) i efekty dało się zauwarzyć... 8)

 

A swoją drogą zapach Chikary jest naprawdę niesamowity! Nigdzie w żadnym sklepie nie mogłem dostać perfum o takim lub podobnym zapachu. Poprostu nic Chikarze nie dorównuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerl- już w jednym temacie to napisałem- Chikara ma niemalże ten sam zapach co woda toaletowa Puma Jamaica!

 

WAŻNE!- Zastosuj ten perfum na skórę! Nie na ubranie, gdyż wtedy zapach jest zupełnie inny!

 

Spróbuj!

 

EDIT; Chikara zawdzięcza swój zapach także temu charakterystycznemu zapachowi piżma- normalnemu zapachowi niektórych (niektórych, czyli głównie tych nieperfumowanych) syntetycznych produktów feromonowych.

Chikara posiada zwykłe olejki eteryczne (składniki na opakowaniu).

 

I doszedłem do wniosku, że jak zastosuje owę Jamaicę z NPA (ewentualnie Pheromax) tp pachnie prawie tak samo jak Chikara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hej! Przypadkowo znalazłem zapach, który bardzo przypomina Chikarę, a do tego jest tani.

 

Ten zapaszek to DYNAMIX firmy Bi-es :wink:

Kumpel takich używa!

Najlepiej zastosować na skórę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam pewną ciekawostkę.

To co mnie zakoczyło po pierwszym użyciu Chikary - ma zapach taki jak perfumy mojej panny kiedy ja poznałem :P

Perfumy były jak najbardziej kobiece i co prawda nie pamiętam jak sie nazywały bo to dawno było ale zapach zapamiętałem na 100%.

Po kilkudziesięcu minutach zapach Chikary troche się zmienia ale wciąż ma tą nutę :)

Hehehe Czy Chikara na pweno jest dla facetów :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego- rozwój techniki, przenosi się również do świata perfum.

 

Wystarczy spojrzeć na te droższe zapachy- niektóre hugo boss, lacoste czy chociażby męska lolita lempicka. Owe zapachy oraz wiele innych przypomina perfumy damskie. Czasem jak daje do przetestowania mojej mamie jakiś zapach, to pyta się mnie czy oby na pewno nie jest to perfum damski :P

 

Istanieją także zapachy uniwersalne (bi- sex, czy coś takiego :D ), które przeznaczone są zarówno dla nas, mężczyzn, oraz dla kobiet.

Pamiętam, kiedy to jakiś producent wyprodukował perfumy w zestawie- dwa flakoniki- dla niej i dla niego, przy czym oba zapachy były identyczne.

 

Ludzie to mają pomysły. A może Twoja była używała męskich perfum? :D

Dodam, że ja sam nie lubie typowo męskich zapachów (tj. zapachy drzewne, ciężkie), uwielbiam kompozycje kwiatowe, słodkie, lekkie itp.

I choć CHK nie jest słodki, kwiatowy, to jakimś cudem mi się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he..! Jak ja sie cieszę :D Dziś już pierwszy dzień miesiąca, a jutro już pieniążki powinny być na zestaw Chikara + Pheromax. A dalej spodziewam sie już tylko lepszych rzeczy... 8)

 

Pozdro serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego- rozwój techniki, przenosi się również do świata perfum.

 

Wystarczy spojrzeć na te droższe zapachy- niektóre hugo boss, lacoste czy chociażby męska lolita lempicka. Owe zapachy oraz wiele innych przypomina perfumy damskie. Czasem jak daje do przetestowania mojej mamie jakiś zapach, to pyta się mnie czy oby na pewno nie jest to perfum damski :P

 

Istanieją także zapachy uniwersalne (bi- sex, czy coś takiego :D ), które przeznaczone są zarówno dla nas, mężczyzn, oraz dla kobiet.

Pamiętam, kiedy to jakiś producent wyprodukował perfumy w zestawie- dwa flakoniki- dla niej i dla niego, przy czym oba zapachy były identyczne.

 

Ludzie to mają pomysły. A może Twoja była używała męskich perfum? :D

Dodam, że ja sam nie lubie typowo męskich zapachów (tj. zapachy drzewne, ciężkie), uwielbiam kompozycje kwiatowe, słodkie, lekkie itp.

I choć CHK nie jest słodki, kwiatowy, to jakimś cudem mi się podoba...

 

moze nie na temat, ale jesli nei lubisz takich ostrych perfumow, bo i ja takze nie (Fahrenheit czy cos ..ble) to polecam :

 

S8 z Oriflame, za 50 ml, kosztuje chyba cos ok 90-100 zł, a zapach jest jak hm... ogórki z pieprzem, ale naprawde sa ladne... dziewczyna, ktora jest wybredna w perfumach, jest nimi zachwycona, a innymi nie, wiec polecam :D Oriflame jest w akzdym miescie, wiec warto...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriflame? Dobrze widzieć! Kiedyś będę musiał spróbować. A co do Armaniego- owszem, są ładne, podobają mi się, ale według mnie nie mają takiego... konkretnego zapachu. Tak jakby był nijaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriflame? Dobrze widzieć! Kiedyś będę musiał spróbować. A co do Armaniego- owszem, są ładne, podobają mi się, ale według mnie nie mają takiego... konkretnego zapachu. Tak jakby był nijaki.

 

zgadzam sie, kumpel ma te perfumy i sa nijakie, jakos tam pachna, ale moje ogorki od Oriflame sa o niego lepsze i nie jedna sie juz rzucala na mnie ;) niepotrzebne feromony, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak szczerze zapach Chikara az tak bardzo nie rajcuje, owszem jest ladny, ale moim zdaniem Armani Acqua di Gio jest ladniejszy :)

 

Miałem Aqua di gio przez pewien czas i zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu Chikara. Nie mówiąc już o tym, że zapach Chikary zauważyło kilka kobiet, a Armaniego nikt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

co do pytania w temacie, to łączenie obu tych produktów jest jak najbardziej OK. Różne feromony różnie działają na różne osoby. Ja zawsze stosuję Chikarę z minimalną ilością Pheromaxu, ze względu na zapach. Aplikowane oczywiście w różnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

co sądzicie o połączniu dwóch feromonów (pheromax i chikara -próbki) i do tego jeszcze perfumy?? i kazde z nich musi byc w innym miejscu nalozone czy nie??

ostatnio zrobiłem małą mieszanke własnie z tym (pheromax za uszy, chikara na szyje a perfumy na nadgarstki) i efekt był lekko widoczny ale niewiem czy ten zapach perfumów niedziałał niekorzystnie na chikare która jak mówicie ma własny zapach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności