Skocz do zawartości

Podryw na "połowinkach"


Ann_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Chciałam opowiedzieć historię, która przydarzyła mi się ostatnio na zabawie w pubie. Byłam tam już wielokrotnie, ale po raz pierwszy przydarzyło mi się coś takiego. Użyłam sporej dawki Pheromax (próbka) na szyję i przykryłam to swoimi perfumami.

Na zabawie byłam z 4 koleżankami, klimat typu: głośna muzyka, piwko i tańce na parkiecie, było wiele młodych ludzi. Przez kilka pierwszych piosenek tańczyłyśmy jak zawsze w kółku, jednak w pewnym momencie jakiś chłopak podszedł do mnie od tyłu i zaczął tańczyć ocierając się o mnie, później chwycił mnie za ręce. Niestety był wyraźnie młodszy ode mnie :( Później zaczęliśmy tańczyć już "normalnie", były to same szybkie piosenki, ale widziałam, że ten chłopak wyraźnie ma na mnie ochotę... Zapytał o imię i inne rzeczy, tańczył bardzo blisko mnie, moim zdaniem za blisko jak na szybki taniec, w pewnym momencie zblizyl się do mojej twarzy i chciał mnie pocałować! Odsunęłam się, bo nie miałam na to ochoty, a on za chwilę zaczął całować moją szyję (Pheromax!) i powiedział po tym, że ładnie pachnę...

Przerwałam ten taniec, bo nie interesował mnie młodszy chłopak, poza tym jestem już zajęta, ale szczerze powiem, że nie zdażyło mi się jeszcze,żeby jakiś chłopak tak śmiało się wobec mnie zachował przy pierwszym kontakcie. Nie byłam wyzywająco ubrana, zwykłe dzinsy,a mimo to do końca zabawy kręcił się tylko wokół mnie i moich koleżanek. Tańczylam tez przez chwilę z innym facetem...

Cóz... myśle,że to dzięki Pheromax :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i żeby nie było, nie był pijany, a przynajmniej nie bardzo. A najdziwniejszy jest właśnie fakt, że chciał mnie pocałować w usta, a potem całował po szyi. Tańczyl jeszcze później z moją koleżanką, ale jej nie całował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym nie przesadzal z ta dziwnoscia, po prostu niektorzy faceci tak maja ze nie boja sie od razu przechodzic do rzeczy :). Zreszta sam robie podobnie - jak w usta nie idzie to caluje w szyje bo na to prawie zawsze reakcje sa pozytywne :). Jedno w czym mogl ci pomoc pheromax to ze taki facet normalnie moze by na ciebie nie zwrocil uwagi a dzieki fero sie toba zainteresowal :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności