Skocz do zawartości

NPA vs Pheromax (odgrzewany kotlet)


sergio3run

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałem poruszyć temat, który już był tutaj poruszany. Muszę to zrobić ponieważ nie znalazłem informacji, które potrzebuję.

 

Rozglądam się za feromonami do uwodzenia i z tego co zaobserwowałem NPA i Pheromax są liderami w tej dziedzinie.

Cieżko jest mi się zdecydować, a nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto. Dlatego mam pytanie do ludzi, którzy mieli z nimi dłuższą styczność - który z nich będzie dla mnie odpowiedni?

Chciałem zaznaczyć, że jestem osobą z małą pewnością siebie.

 

Również zastanawiam się nad wersjami tych feromonów. Mianowicie, co jest lepsze, Pheromax czy Pheromax OXY. Co bardziej opłaca się kupić (wydajność/efekt). To samo pytanie do NPA i NPA Touch.

Edytowane przez sergio3run
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie Npa działa najlepiej wzrost pewności siebie energia w podrywie przydatny a co do pheromaxu nikłe efekty miałem praktycznie żadne.. polecam zrobić tak zamówić Npa 5ml i do tego próbkę pheromaxu 1 ml sprawdzisz co jak działa na ciebie przy możliwych do przełknięcia kosztach a jako próbki feromonów poproś o 1 próbkę btb man i 1 próbkę the edge przy składaniu zamówienia feromony.pl to porządny sklep na pewno przychylą się do twojej prośby i tym sposobem będziesz miał 4 typy feromonów do testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już próbki BTB i nie widziałem żadnych efektów. A The Edge kupiłem jako pierwszy feromon i na początku ludzie zwracali uwage na zapach, jednym się podobal, innym nie. Troche byłem niezadowolony z tego feromonu.

Bardziej kierowałbym się w stronę próbek Pheromax i Chikary.

 

A co do Npa to co jest lepszym wyborem? 5ml krople czy 12ml touch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Npa wolę flakon z kroplomierzem sęk w tym że w pojemniku 5ml jest on niewygodny (taki sam jak w btb ) potrafi się więcej ulać z kolei w 15 ml jest ok ( przełożyłem sobie bo miałem pusty flakonik ;)) Co do samego Npa to śmierdzi jak go dasz za dużo osobiscie tego smrodu nie czuje ale są ludzie którzy potrafią wyczuć efekty gdy przesadzisz z dawką zwiększona agresja oczy jak 5 zł możesz czuć się wystraszony wtedy najlepiej zmyć wszystko ( prysznic ) ze wszystkich feromonów które próbowalem efekty największe własnie po Npa przy btb też miałem pare akcji fajnych tylko nakładałem sporo na siebie 4 krople sytuacje - stoje sobie w klubie odwrócony od parkietu oglądałem walkę bokserską na ekranie nagle poczułem dotyk na klatce piersiowej laska zaczęła mnie smyrać pazurkami heh i mówi do mnie że zaraz idzie do domu nie była w moim typie odpowiedziałem - to idz :P inna sytuacja panna którą poznałem przez znajomych sama dosiadła sie obok mnie i zaczęła nawijkę a skonczyło sie tak że prosiła abym ją zabrał na chatę ( nigdy wcześniej nie mialem takich akcji ) więc coś w tym jest btb na codzien ma słabe działanie dopiero w bliskim kontakcie z kobietą np taniec czy rozmowa w 4 oczy Npa zaś działa już na pewną odległość ( niektóre osoby moga hipnotycznie wzrok zawieszać na tobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA jest ponoć dobre (nie testowałem), ale Pheromax Oxy... to jest prawdziwa petarda dla wybranych  :twisted:  Zobacz sobie na feromony-opinie.pl jakie to ma komentarze  :wink:

 

Ja zdecydowanie polecam phx oxytrust, najlepsze feromony

Edytowane przez Cogonieznajom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z tych feromonow ma wysokie opinie. Jedni wolą PHX, inni PHX Oxy a jeszcze inni nie polecaja PHX tylko NPA. Dlatego ciężko jest się zdecydować szczególnie, że nie są to tanie rzeczy. Jak narazie moją uwagę przyciąga NPA 5ml ze względu na cenę i na to, że zwiększa pewność siebie. Chociaż też się obawiam bo z The Edge, ktorego uzywalem nie bylem zadowolony. A podobno to zapachowa wersja NPA.

 

Fajnie byłoby, żeby więcej osób się wypowiedziało, ale widzę, że w ciągu ostatnich 2 lat mało kto tu zagląda(nie wiem czemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że każdy chwali to co jest dobre dla niego. ja po pheromaxie nie widziałem prawie nic, największe efekty widziałem właśnie po npa dlatego radzę kupić próbki feromonów lub cały flakon pheromaxu jeśli nie wyjdzie to zrobić zwrot mozna odesłać pusty flakon tylko trzeba zachować paragon!! a za zwróconą kasę kupić npa lub zrobić na odwrót i tyle tak czy siak trzeba zainwestować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the edge ma w sobie androstenol androstenon i androstadienon - napisane na kartonowym pudełku.. dziwne nikt nie czyta ten sam skład co pheromax ale może w innych proporcjach . Npa ma w sobie 3 składniki i mysle ze też te 3 feromony tylko w innych proporcjach niz pheromaxie wiecej androstenonu. the edge to nie jest to samo co Npa mniej agresywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie już nie będę mogł zwrócić bo gwarancja jest tylko na pierwsze zamówienie.

 

Chyba zrobię tak jak mówiłeś. Kupię NPA + próbkę PHX 1ml. Tylko mam pytanie - NPA 5ml posiada kroplomierz?

 

I jakimi perfumami przykrywać feromony? Bardziej takie słodkie zapachu, z piżmem czy bez?

Edytowane przez sergio3run
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npa 5ml posiada kroplomierz taki sam jak w btb troche mało wygodny ale jest natomiast 15 ml npa juz ma wygodniejszy ( ja sobie przełozyłem z pustej fiolki) myślę że to rozsądny zakup 5 ml npa i 1 ml pheromax Co do perfum ja używam takie jakie lubię hugo boss soul więc tutaj bym się aż tak nie przejmował Npa jest dość mocne 1 przechylenie jak zrobisz posmaruj sobie pod nosem te 0,5 kropli możesz poczuć lekkiego kopa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności