Skocz do zawartości

Pheromax+Npa


kamilcbr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym sie podzielic mojimi wrazeniam po uzyciu phero i npa... A więc tak 3 dni temu dostałem paczuszke była ładnie zapakowana jednym słowe wszystko OK :lol: Postarałem się zastosowac jak najmniejsze dawki czyli krople npa na nadgarstek i jedno psiknięcie phero na szyje :twisted: 40 min puzniej przyszła do mnie kolezanka z kolegą wybieralismy sie do baru na piwko, kolezanka troche mnie zadziwiła gdy wyszedłem do kuchni zrobic jej herbatke i sobie cos do zjedzenia zaczeła do mnie cały czas cos mówic :D gdy przeslismy do drugiego pokoju na kompa pare razy otarła sie o mnie nic szczególnego :roll: Gdy doszlismy baru, zobaczyłem pierwsze działanie fero, gdy kupywałem piwko troche to trwało zobaczyłem 4 dziewczyny i chłopaków siedząchy 2 stoliki dalej, gdy odeszłem od baru usłyszałem tylko jedne teks kto to był??? :P Ale mówie co tam poszłem zagrac w bilard tam gdzie wszyscy znajomi siedzieli ich reakcja była super w stosunku do mojej osoby co tylko nie powiedziałem to sie smiali dawno tak nie było wszyscy mnie słuchali z szacunkiem chociaz mówiłem cos głupiego :wink: pare dziewczyn zwracało na mnie szczegulnie uwage :D Dostałem tamtego wieczorku numer tel do waznego goscia do którego mało osób go ma zresztą to nie wazne ale bardzo mnie to zdziwiło... Następnego dnia było duzo fajnych sytuacji tak nagle zaczeli mi dawac znajmoi do których nie miałem tel swoje numery fajnie :D Zapraszali mnie na imprezy itp :D niektóre kolezanki zadawały mi bardzo dziwne pytania i mówiły mi o wysztki co tylko chciałem az się wystraszyłem :? Dzisiaj w szkole siedziałem z kolego na ławce i dosiadło sie 5 dziewczyn od mojej strony zdziwiło mnie to bardzo poniewaz nigdy wczesniej tego nie zrobiły... Jeszcze nie byłem na dysko zobaczymy co będzie w sobote jesli dam rade to w niedziele napisze co sie działo :P:P:P I zapomniał bym dodac ze nagle zaczeły do mnie pisac dziewczyny na koma tak nagle dziwne bardzo dziwne!! Wiem ze wielu sytuacjach u mnei się sprawdziły a wiec POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne doświadczenia panie kamilcbr :D Ja dopiero zaczynam stosować połączenie pheromax i NPA i muszę opracować sobie odpowiednią ilość dawkowania. Przez pierwsze dwa dni słyszałem od mamy że śmierdzi ode mnie potem, więc prawdopodobnie muszę nieco zmniejszyć dawkę i ewentualnie aplikować w inne miejsca. Ale zgadzam się: już same Pheromax dawało świetne efekty, a jak już do tego dodać umiejętnie NPA, to... To może być naprawdę ciekawie... 8)

 

Ps. Uparłem się na trio Pheromax + NPA + Chikara. Jak wszystko się ładnie skomponuje to wypas będzie nieziemski 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Feromony są poprostu boskie!! W piątek byłem na dysko dawno sie tak nie pobawiłem tańczyłem całą noc i poznałem pare fajnych dziewczyn, dostałem kilka numerów jedna cały czas o mnie pytała :):D:) była ciekawa gdzie jestem i co robie pilnowała mnie na dyskotece chociaz z nią nie byłem tylko troche ją popodrywałem poprostu szok...A i bym zaponiał kumpel którego znam od niedawna powiedział ze mnie najlepiej lubi sposród mojich kumpli, cały czas wszyscy sie bawili ze mną i wogóle było zaje-fajnie :twisted: Co tu duzo opowiadac spróbujcie a nie porzałujecie!!!!!!!!!! nic nie macie do stracenia po za kasą a ona w zyciu nie jest najwazniejsza :twisted: pieniądze to nie wszystko dlatego wrato spróbowac i kupic feromony!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram, ważne jest tylko żeby sie szczególnie nie nastawiać że fero bedą działały i oczekiwać od nich bóg wie czego!!!

efekty coprawda są prawie natychmiastowe ale zanim je zobaczymy trzeba troche poczekać!!! jeśli nie bedzie się ich na siłe oczekiwało i wymuszało to przyjdą a fwero naprawde mocno zacznie ingerować w nasze życie!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Najbardziej mi się podoba uwaga ludzi jaką skupiamy na sobie po użyciu feromonów.

 

Wszystko jest jak najbardziej ok, chociaż jedna kwestia nie daje mi spokoju. Naprawdę ciekawi mnie jakież to te 2 inne nieznane feromony występują w NPA i jakie jest ich działanie... Niestety producenci skrzętnie ukryli wszelkie informacje na ten temat i raczej nigdy się tego nie dowiemy, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te dwie inne substancje wzmacniają działanie androstenonu w NPA to znaczy, że przy połączeniu z Pheromaxem prawdopodobnie wzmacniają działanie andostenonu w tym produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie mam zamiar testowac Pheromax i zastanawiam sie jaka dobrac dawke. Niby jest napisane ze 1 psikniecie wystarczy, ale ja bym chyba wolal przynajmniej 2 zastosowac bo przy NPA jak biore 3 krople zamiast 2 to mam lepsze efekty, wiec widocznie potrzebuje wiecej fero :). PHx z NPA tez pewnie polacze ale na poczatek chce stestowac sam

Pheromax - 2 psikniecia to nie bedzie za duzo? Oczywiscie chodzi mi o probke a nie o psikniecia z duzego flakonu.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za dużo? Powiem Ci szczerze że... nie wiem. Na jedno jednak radziłbym Ci uwarzać. Pheromax i NPA jak zapewne doskonale wiesz strasznie śmierdzą. A myślę że nie nie chciałbyś usłyszeć niemiłych komentarzy na temat zapachu, który się wokół Ciebie roztacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie problem do NPA stosuje sporo szarego HB i on to dobrze maskuje, wiec z Phx tez powinien dac rade, zastanawiam sie tylko zeby nie miec objawow typu bol glowy itp, ale Phx chyba duzo silniejszy od NPA nie bedzie :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za dużo? Powiem Ci szczerze że... nie wiem. Na jedno jednak radziłbym Ci uwarzać. Pheromax i NPA jak zapewne doskonale wiesz strasznie śmierdzą. A myślę że nie nie chciałbyś usłyszeć niemiłych komentarzy na temat zapachu, który się wokół Ciebie roztacza?

 

Mi tam nie śmierdzą. Alkohol to przyjemny zapach a to co pozostaje jest też całkiem ciekawe. No ale dla pewności i tak to przykrywam perfumami bo kto wie jak to inni odbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Ja wlasnie otrzymalem przesylke z pheromax & NPA zobaczymy jak to bedzie dzialac. OStatnio uzywalem pheromaxu ale byl on w tej kuleczce i naprawde ciezko bylo odmierzyc odpowiednia dawke zobaczymy jak bedzie teraz pierwszy test juz dzisiaj wypad do pubu :D Dwie krople NPA i dwa sprysniecia pheromaxu wystarcza czy do baru zastosowac mocniejsza dawke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki ;] Tak wlasnie myslalem ze to bedzie max ale zapytac nie zaszkodzi. Wlasnie moj bracista worcil ze szkoly mowi ze szok. Panny ktore nigdy z nim nie gadaly teraz rozmawiaja jak szalone. Ciekawe jak na mnie to zadziala :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2 psikniecia pheromax i dwie krople NPA mowi ze efekt zaj***sty. Ja wczoraj chcialem sprawdzic dzialanie w pubie ale lipa nie bylo zadnych dziewczyn, ale kelnerka dziwnie sie usmiechala wiec spoko. Czwartek kolejny test wypad do lokalu w krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności