Skocz do zawartości

Cała prawda


MaciekK

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam ze te wszystkie feromonki sa nic nie warte jesli nie zademonstrujecie swojej wartoscie. Uwazam za najwazniejsze jest poczucie pewnosci siebie, humor, dobre ciuszki i poprostu dobrze sie czuc we własnej skórze. Feromony nic nie pomogą goscią niepewym swojej osoby ,miłym lizidupa itp. I to ze laski patrza na was tylko lepszym łaskawszym okiem to jest tylko dobre na gre wstepna do znajomosci. Zapomnijcie o feromonkach a popracujcie nad sposobem podrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żadko" - paskudny blad :). A co do dzialania fero i inner-game - to jest mocno powiazane bo feromony dzialaja nie tylko an innych ale i na nas samych, dodaja pewnosci siebie, lekkiej bezczelnosci i poczucia wlasnej wartosci, wiec czasem ciezko wyczuc gdzie sie zaczyna wplyw fero na nas a konczy na innych i odwrotnie - to wszystko sprzezenie zwrotne: my sie postrzegamy lepiej przez co inni nas tak samo postrzegaja i odwrotnie. Chociaz faktycznie fero dziala najlepiej kiedy jest sie z nimi spojnym i pracuje sie nad wlasnym stylem bycia.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja wyznaje idea im mniej tym lepiej. Czasem stosowałem Ph z Ch ale efekty były okropne (kreciło mi sie w głowie-ogólnie złe samopoczucie) moze dlatego ze nie umiałem dobrac odpowiednij dawki. Obecnie stosuje poł psikniecia z atomizera Pheromaxu i jestem zadowolony

 

Uważam ze te wszystkie feromonki sa nic nie warte jesli nie zademonstrujecie swojej wartoscie. Uwazam za najwazniejsze jest poczucie pewnosci siebie, humor, dobre ciuszki i poprostu dobrze sie czuc we własnej skórze. Feromony nic nie pomogą goscią niepewym swojej osoby ,miłym lizidupa itp. I to ze laski patrza na was tylko lepszym łaskawszym okiem to jest tylko dobre na gre wstepna do znajomosci. Zapomnijcie o feromonkach a popracujcie nad sposobem podrywania. Moje motto : Głodni żadko zostają nakarmieni...

 

 

lol masz zabuzona osobowosc???

wpierw piszesz ze jestes zadowolny z phx,teraz to.....popracuj nad soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno drugiego nie wyklucza.

A tak poważnie, nic nowego nie odkryłeś. Spryskaj się fero, usiądź na imprezie gdzieś kompletnie z boku, nie odzywaj się itd, a potem mi napisz, czy fero działają :mrgreen: LOL

Fakt jest taki, że czasem wystarczą tylko feromony i bardzo przeciętna postawa, żeby coś zdziałać. Ale żadne feromony + kompletnie bierna postawa nie dadzą pozytywnych wyników.

Jedno z drugim się łączy, bo jeśli ktoś z jednej strony daje bardzo silne sygnały swojej męskości (fero), a z drugiej jest ostatnią ciotą, to są to bardzo rozbieżne sygnały i ktoś kto je odbiera, nabiera coraz to większego zdziwienia co do tej osoby stosującej feromony i może nawet zacząć ją unikać ( to jest też syndrom przedawkowania, który moim zdaniem bierze się właśnie z tej rozbieżności ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcy wszystkiego . Ciekaw jestem ile panienek mieliscie?:P Jakies chore historyjki o tym jak panny do was mrugaly i sie usmiechały a fi**y reka marszczycie. A pozatym inetligenciki - nie mówie ze fero nie działaja- sam stosuje je od ponad roku i jestem zadowolony. (i Rand o co ci k***a chodzi??;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze te wszystkie feromonki sa nic nie warte jesli nie zademonstrujecie swojej wartoscie. Uwazam za najwazniejsze jest poczucie pewnosci siebie, humor, dobre ciuszki i poprostu dobrze sie czuc we własnej skórze. Feromony nic nie pomogą goscią niepewym swojej osoby ,miłym lizidupa itp. I to ze laski patrza na was tylko lepszym łaskawszym okiem to jest tylko dobre na gre wstepna do znajomosci. Zapomnijcie o feromonkach a popracujcie nad sposobem podrywania.

 

O twoja powyższą wypowiedz głownie o fragment z zapominaniem o feromonach, to mniej więcej tak jak ja był napisał o tym żebyś zapomniał o wszystkim metodach uwodzenia. (Nie wątpię w ich skuteczność), jak już ktoś napisał w tym temacie, faktycznie same feromony bez jakiejkolwiek inicjatywy używającego nic nie dadzą ale tak samo jest z uwodzeniem jeśli posiądziesz całą teorię a nie pójdziesz i nie będziesz praktykował to również nie będzie skuteczne. W taki razie ponownie odwołując się do kogoś wypowiedzi całkiem niezłym wyjściem jest chyba połączenie metody uwodzenia i feromonów. Może powiedz nam jak to się sprawdza skoro jesteś PUA a do tego korzystasz z feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze najwiekszym plusem feromonów jest to ze dodaja ci odwagi i pewności siebie co buduje w oczach laski silna osobowosc co moim zdaniem jest bardzo atrakcyjne dla nich. Staram sie cały czas nawiazywac konktakty z kobietami. I tu ćwicze swoj artyzm z kobietami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności