Skocz do zawartości

Alchemy


malpka

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywam Alchemy od 2 dni i musze powiedziec ze wielkiej roznicy nie widze... uwazam siebie za przystojnego chlopaka, 21 lat, dobrze zbudowany...z laskami nie mialem problemu a teraz jestem po dluzszym zwiazku ktory prawie zakonczyl sie zareczynami :cry: dlatego wlasnie siegnalem po feromony bo stracilem ochote na wyrywanie lasek i wolalbym by to One robily ten pierwszy krok...ostatnio bylem na dyskotece i bylo tak jak zwykle, jak ja zagadalem to wszystko gralo ale sama zadna nie podeszla...moze zle aplikuje dawke? jest tam taka kulka ktore pocieram na szyjy 9 razy okraglym ruchem nadgarstka i po 2 razy na nagarstach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony nie gwarantuja, ze laski same beda podchodzily i robily, pierwszy krok. Prawdopodobnie jest to nierealne ze wzgledu na to, ze zadna nie chce pokazac, ze jest latwa i to ona szuka (nawet jesli szuka) rzadko kiedy osmielaja sie podejsc. Poprostu wysylaja Ci sygnaly po ktorych to Ty masz do nich podejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowalem Alchemy po 4 razy na kazda strone szyi, od zakonczenia ucha do konca szyi. I podobnie jak Ty 2razy na nadgarstek. I bylo ok, ale alchemy ma raczej slabe przebicie w zadymionych pomieszczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak to Arturxxx napisał, Alchemy sie na podryw nie nadaje. Ma subtelny zapach i na pewno już nie sprawdzi się w zatłoczonych i zadymionych pubach. Jednak w małej grupie można zauważyć jego działanie (na sobie jak i na innych). Dobry na początek. Polecam Phero. A Phero+Alchemy to już się dzieje :twisted:

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malpka moja rada taka - wiecej wiary w siebie i w to że znajdziesz fajna laske ... jesli chodzi o dyskoteki to rowniez jestem bywalczynia takich imprez i powiem tak nawet jesli facet mi sie bardzo podoba to nie podeszłabym ...tym bardziej jesli stoi z kolegami ...sadze ze wiekszosc dziewczyn jest tak samo niesmiała jak ja ...wiec nie wątp w swoja atrakcyjnosc ...a moze odstraszasz je postawa ? widzisz jesli nawet sie jakiejs dziewczynie podobasz ale nie dajesz zadnego znaku ze rowniez nią jestes zainteresowany to moze ona pomyslec ze po prostu nie masz ochoty jej poznac.....takim znakiem moze byc zwykły zyczliwy usmiech....:)

pozdrawiam i zycze powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za slowa otuchy:) ale pewnosci siebie mi nie brakuje wiec nie w tym rzecz...jak pisalem wczesniej jestem swiezo po dlugim zwiazku i troche zniechecony(wiele zdrad z Jej strony i straszne zachowanie) do podrywania itp:P jesli ktos byl w podobnej sytuacji to zrozumie, tak pisze bo nie wiem jeszcze jak to wszystko dziala. Powiem wam ze najlepszym motywem na podryw jest bycie w zwiazku...jak bylem ze swoja byla sprawialem wrazenie zakochanego po uszy(moze i tak bylo) i WSZYSTKIE byly kolezanki, znajome szukaly kontaktu, pojawialy sie propozycje by wpasc na noc nawet wiecznie jakas chciala sie spotkac...ale bylem wierny wiec nie skorzystalem:P tera o dziwo jestem sam i te propozycje sie nie pojawiaja :x pozdro XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności