Skocz do zawartości

Alchemy - pierwsze wrażenia :-)


Pusia

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, więc wypróbowałam go najpierw na mężu przez 3 dni, skutek był bardzo zaskakujący - nieuzasadniona agresja :roll:

Wypróbowałam go następnie na innym mężczyźnie, któremu się bardzo podobam,

wcześniej był bardzo nieśmiały :lol: i nie chciał mówić nic o sobie,

po zastosowaniu feromonka nagle zaczął całować miejsce gdzie się nim posmarowałam :shock:

a potem zaczął mi jeść z ręki, czyli odpowiadał na każde zadane pytanie i był bardzo delikatny :oops::lol:

Jutro dalszy ciąg testów :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Troszkę się ta kolejna wizyta opóźniła :lol:

Dzisiaj dopiero się odbyła i było barrrrdzo gorąco,

cholera, to najzwyczajniej działa :shock::shock::shock:

nie mogłam odkleić od siebie tej przyssawki :shock::shock::D:lol:

Na jego oczach wysmarowałam się feromonkiem :twisted: i mrałuuuu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mój wniosek jest taki, że Alchemy bardzo ośmiela wybranego osobnika męskiego :oops:

zauważyłam też niesamowite reakcje osoby będącej pod ich wpływem :shock:

ciekawi mnie czy taki osobnik jest sam przed sobą zaskoczony swoimi śmiałymi poczynaniami i czy zastanawia się co mogło być powodem tego, że jego reakcje są o 180 stopni inne niż dotychczas były w stosunku do danej osoby :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje doznan moje nie byly az tak duze ale musze przyznac ze byly zauwazalne przy urzywaniu alchemy. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow. Co do zachowania przypuszczam, ze raczej ta osoba o tym nie mysli tylko dziala osmielona tajemnicza sila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi, to jest naprawdę niesamowite :lol: gdyż osobnik ów nieśmiały przez 3 i pół roku zaglądał jeno bezwstydnie w głębię mych ócz uśmiechając się przy tym niezwykle uroczo :lol: nie czyniąc przy tym żadnego kroku :roll:

lecz to co teraz, nagle i niespodziewanie się porobiło to normalnie strach się bać ! :lol::P:shock:

Aż się boję przy nim używać feromonka :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przekonałam się, że bez feromonka upatrzony, wcześniej i testowany przeze mnie osobnik jest bardzo powściągliwy i opanowany lecz pod ich wpływem wariuje, jest szalony i bardzo impulsywny, znajduje czas, którego, jak twierdzi nigdy nie ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 witam wszystkich tez mam Alchemy i po tygodniu jak juz fascynacja i usilne wypatrywanie rezultatow mi przeszlo ich dzialanie spadlo jak grom z nieba :D np tesco spotkal mnie starosta naszego roku i jak zazwyczaj nasze kontakty ograniczaly sie do czesc co slychac ( ma dziewczyne ) tak wczoraj stal sie bardzo mily i rozmowny, pytal co mysle o tym o tamtym czy radze kupic mu to czy tamto ( a kupowal tylko wode mineralna ) potem chodzil ze mna robic zakupy, poczekal przy kasie i jeszcze podprowadzil do bloku a sam szedl w inna strone wiec jak to nie feromony to nei wiem co :) w dodatku byl strasznie sympatyczny i rozmowny :) az mi sie humorek poprawil ze ktos sie mna zainteresowal :) a i na osoby ktore przebywaja z nami na codzien to raczej nei dziala ale wspollokaror z ktorym raczej nie bylo kontaktow bo jakos zawse nei bylo o czym pogadac tez sie przymila bardziej :D i mamy przynajmniej kontakt dobry teraz :) buziaki pozdrawiam i juz sie nei moge doczekac co sie bedzie dzialo jak wezme jakies silniejsze feromonki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Kotku :lol:

 

Zauważyłam ostatnio, że po posmarowaniu sobie prawego nadgarstka, tak około 10- 15 razy, i pogłaskaniu męskiej twarzy od ucha ku brodzie, dosłownie czuję jakby łapał te feromony w nozdrza, bo po chwili widzę błysk szaleństwa w samczych oczętach :lol:

 

Już kilka razy zrobiłam ten numer :lol: raz mi się jedynie oparł, bo naprawdę nie miał czasu, ale zobaczyłam jakby przerażenie i zdziwienie skąd w nim się bierze to zwierze, jakby poczuł, że kieruje nim jakaś tajemnicza siła, której trudno się oprzeć :twisted: i się wycofał :lol: Ale wycofywał się z żalem i bólem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności