Skocz do zawartości

Wady i zalety feromonów


Kami

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim:) jestem tu nowa:) Czy mozecie mi powiedziecjakie sa wady i zalety feromonów? Otóz z zalet to tu sie az roi.. ale wady tez na pewno feromony jakies maja... słyszalam ze niezbytladny zapach.. ale czy cos jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, miło powitać kolejną kobietę ferumowiczkę :) Wciąż jesteśmy tu mniejszością :P Co do Twego pytania - feromony nie mają naprawdę wiele wad :) Nawet to co napisałaś o zapachu to nie do końca prawda. Te dla mężczyzn pachną gorzej, ale dla kobiet wersje są albo bezzapachowe albo wręcz zapachowe jak Relationship Magic i pachną ładnie :) Więc nie jest to żadna wada. Cóż, moim zdaniem prawdziwą przeszkodą może być tylko ich cena, bo niestety feromony najtańsze nie są. Ale za jakość się płaci. Na rynku, w sexshopach czy na allegro jest wiele, nawet droższych a zupełnie bezskutecznych środków będących rzekomo prawdziwymi feromonami!!

Inna wada? Cóż, czasem nie od razu widać efekty ich działania, bo bywają dość subtelne. Najlepiej feromony działają na ludzi, którzy nas nie znają, dlatego też w gronie bliskich znajomych nie od razu możesz zauważyć róznicę. Ale to też nie jest wielka przeszkoda, jeśli przygotujesz się na to od początku, to za jakiś czas zobaczysz efekty feromonów. Czasami coś może też umknąć Twej uwadze, np. mi koleżanki czasem mówią, że jakiś facet się na mnie patrzy (gdy mam na sobie Pheromax), a ja sama bym to akurat przeoczyła :P Ale prawda jest taka, że zainteresowanie mężczyzn (szczególnie tych nieznajomych) moją osobą naprawdę wzrosło od kiedy stosuję feromony (szczególnie polecam Pheromax). Taka ilość spojrzeń na mnie różnych facetów nigdy wcześniej mi się nie zdarzała.

Jeszcze o czymś zapomniałam? No cóż, nie wiem czy to wada czy nie, ale warto pamiętać, że feromony nie wykonają za nas całej pracy, chociaż potrafią OGROMNIE pomóc, a nawet zdziałać małe cuda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nigdy nie próbowałam stosować feromonów. Ale mam taki zamiar. Tyle, że mam wiele pytań.

 

Po pierwsze: czy jak zacznę je stosować to zadziałają w pożądanym kierunku? Przecież spotykam wielu ludzi, a chodzi mi o zainteresowanie Tego Jednego. No więc czy jest jakiś sposób na "ukierunkowanie działań"?

 

Po drugie:

czy to faktycznie pomaga? i jak zauwazyć że zadziałało?Czy oddziaływanie jest głównie psychologiczne i bardziej działa jak tzw.placebo

 

Po trzecie;

czy są jakieś wskazania jeśli chodzi o wiek? Namłodsza już nie jestem...:(

 

Po czwarte:

czytam, że z tym zapachem bywa różnie...Czy to się uzywa jako perfum, czy "oprócz", czy "zamiast" ? Ile razy dziennie trzeba sie skropić specyfikiem żeby nie przedawkować a żeby dawało efekty.

 

Po piąte:

jakie sa najlepsze dla takiej pani "lekko po 40-ce" :) ?

 

Może mi ktos udzielić odpowiedzi na moje pytania? Ale tak całkiem serio, bo się przymierzam i nie traktuję tego wyłącznie jako rozrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania :)

 

po pierwsze- feromony działają na róznych ludzi, oczywiście ich działanie będą wyczuwać ci, którzy znajdują się w Twoim pobliżu, niekoniecznie tylko ten JEDYNY. Sposób na ukierunkowanie działań? Oczywiście jest, po prostu skup "Działania podrywające" na danym obiekcie :D odpowiednia mowa ciała, bardziej uwodzicielski głos i strój są wskazane :) Poświęć temu mężczyźnie więcej uwagi (może warto poczytać o metodach podrywu i taktykach psychologicznych)

 

po drugie- ja uważam, że to pomaga. Jak zauważam,że zadziałało? Np. jak jestem w klubie i mam na sobie feromony, więcej facetów na mnie patrzy z zainteresowaniem (wczoraj jeden zaczął mi robić ukradkowe zdjęcia :o).Ważne żeby zrobić kilka testów, wypróbować daną sytuacje i sztuczki z feromonami i bez nich. Sama się najlepiej przekonasz co do efektów, a efekt placebo? nie wiem, być może też trochę to tak działa, ale moim zdaniem na pewno nie tylko i fero mają prawdziwą moc.

 

po trzecie- ograniczeń co do wieku nie ma

 

po czwarte- niektóre feromony (np. Alchemy, Relationship Magic) są zapachowe, więc można ich używać zamiast perfum. Po prostu mają już swój ładny zapach i perfumy są niepotrzebne. Natomiast Pheromax ma trochę zapachu, ale bardziej nieprzyjemnego (chociaz wersja dla kobiet jest prawie bezzapachowa), BTB natomiast jest bezwonny, więc można je przykrywać perfumami, jeśli się ma na to ochotę. A ile razy dziennie trzeba się skropić? Generalnie poleca się minimalne dawki. Spsikasz się raz i jeśli chcesz podtrzymać efekt to możesz powtórzyć za 3-4 godziny. Ale to też zależy jak na Ciebie indywidualnie będą działać i na jakich efektach w jakim czasie Ci zależy. Uwierz-sama musisz znaleść idealną dla siebie dawkę, tu trudno jest coś powiedzieć.

 

po piąte- hm... trudno mi powiedzieć, bo jestem jednak sporo młodsza... Dla mnie najlepiej się sprawdza Pheromax- uwaga mężczyzn gwarantowana :P Ale to też zależy, na jakich efektach Tobie zależy. Gdybyś mogla napisać do mnie na priv i opisać dokladniej Twoją sytuację, to może spróbowałabym Ci konkretniej poradzić.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno sie kropic wiecej niz jeden raz!Poniewaz nie wszystkie feromony sie ulotnia i gdy nałozymy nowa dawke bedą całkiem inne stezenia feromonów.I wtedy moga sie pojawiac nie pozadane efekty.Feromony działaja do 4-5 godzin czasem dłuzej.Jesli faktycznie chcesz sie kropic po tych paru godzinach nalezy DOKŁADNIE umyc miejsca gdzie zostały zastosowane feromony i nałozyc nowa odpowiednia dawke.Na ubrania radze nie stosowac bo nawet po dwoch praniach feromony sie całkiem nie usuna i kiedy zastosuje sie nowa dawke bedzie przedawkowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem raz jedną pełną dawkę Pheromax na t-shirt i do tej pory- po kilku praniach czuję jeszcze lekko ten charakterystyczny zapach tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo podobnie zastosuje mniejsza dawke pheromaxu na szyje nadgarstki o godzinie 22 na dyskoteke/ wracam nad ranem wezme prysznic i jeszcze do popołudnia czuje won na skorze a na miejsce ktore zaaplikowalem feromony szorowalem kilkakrotnie :? a niby pheromax miał trzymac 2-4godzin hehe :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby miał trzymać, ale nie wiem czy może tak być, że zostaje woń, a feromony parują :? no, chociaż ferum kiedyś pisało, że środek działa do czasu ulotnienia się zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności