Skocz do zawartości

Czy uzywajac feromonów pozostaje sie soba??


Kami

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno dzieki feromonom człowiek jest pewniejszy siebie, bardziej otwarty i śmiały. Ale czy te cechy nie sprawia, ze zmieni sie osobowosc osoby,ktora uzywa feromonów?? Czy bede soba,uzywajac feromonów?? I jeszcze jedno pytanie.. Ludzie wokół mnie, osoby z którymi sie spotykam tez beda peniejszi siebie, bardziej śmiali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że pozostaje się sobą, przecież feromony to nie nakotyki i nie działają jakoś specjalnie na twoją psychikę, jedynie modyfikują troszkę nastrój, ogólnie czujesz się lepiej, masz więcej energii. To trochę tak jakbyś zapytała czy po kawie zmienia się człowiekowi osobowość :P oczywiście, że nie! Ludzie w koło Ciebie też mogą oczywiście poczuć sie pewniej i bezpieczniej, szczególniej w stosunku do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie temat rzeka i przedewszystkim sprawa bardzo indywidualna

fero to silne nerzędzie, wielokrotnie można było zobaczyć na forum że ludzie się "uzależniają" od feromonów. nie jest to tak jak z alkoholem czy dragami ale fero silnie oddziaływuje na psychike.

szczególnie mocno fero może oddziaływać osoby słabe psychicznie

np taki przykładowy JAŚ jest skryty w sobie i niepewny siebie z niską samooceną. Jaś kupił sobie fero i mocno wierzy w jego działanie. pod ich wpływem staje sie pewny siebie śmiały bezpośredni, jego kontakty z otoczeniem znacznie się poprawiają ponieważ każdy woli przebywać z ludzmi interesującymi a w szczególności dziewczyny które do ciekawych facetów lgną jak do miodu. Jednak taki jaś myśli że to tylko zasługa fero a nie jego osobowości. Wierzy on w działanie fero tak mocno, że gdy ma się spotkać z kimkolwiek zawsze ma je na sobie. Podświadoma część umysłu Jasia uzależnia wszystkie pozytywne zjawiska z feromonami. jeśli Jasio ich nie ma na sobie jest tym poprzednim niepewnym siebie, sztywnym i nieśmiałym facetem. gdyby zamiast fero nalać Jasiowi zwykłego spirytu i wmówić mu że to fero chłopak znowu odzyska pewność siebie i wszystkie pozytywne cechy a ludzie będą nadal do niego pozytywnie nastawieni(może nie tak mocno jak podczas używania feo ale jednak) ponieważ jest on interesującą wartościową osobą.

Powyższy przykład jest mocno przerysowany ale obrazuje jak fero może oddziaływać na psychikę i na charakter osoby która je stosuje

ja sam przeszedłem przemiane od standardowego leszcza który jest bardzo nieśmiały, ma za niski poziom samooceny itd do w miare pewnego siebie chłopaka który zna swoją wartość i wszystko co jest kierowane pod jego adresem odbiera z durzym dystansem. ja zmieniłem sie bez fero, własną ciężką pracą nad soboą co jest strasznie żmudne i pracochłonne ale sie opłaca. jeszcze wiele przedemną do osiągnięcia tego co bym chciał ale wiele już zrobiłem. stosuje fero bo poprawiają relacje międzyludzkie jednak robie to rzadko i czesto spotyukam sie bez fero. należy uważać aby fero nie zawładneło nami samymi bo wbrew temu co sie mówi każdy kto na własnej skurze przekonał sie że fero działa, ma pokuse użyć go znowu aby osiągnąć ten sam efekt. to normalne że chcemy być zawsze dobrze odbierani i mieć powodzenie, jednak fero nie powinno zmieniać naszej osoby ponieważ jeśli ktoś z nim przesadzi to może się zatracić w feromani i utraci samego siebie.

są to moje własne opinie i przemyślenia

 

dobra koniec tym moich wywodów bo rozpisałem sie okrutnie i zaśmiecam to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzaniec, na pewno masz trochę racji z tym, że fero potrafią uzależnić. Jednak nie musi się tak stać i ostatecznie nie jest to przecież tragiczne w skutkach. Wydaje mi się, że kami chciałaby dowiedzieć się czy feromony są bezpieczne, czy może je zastosować bez obaw, że wszystko nagle przewróci się do gory nogami. Być może wyobraża sobie, że nagle straci kontrolę nad sytuacją? Kami, nic takiego nie będzie miało miejsca. Najlepiej sama zamów próbkę feromonów i sie przekonasz, bo mam wrażenie, że masz dużo, naprawdę bezpodstawnych obaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann_Angel świetnie mnie rozumiesz, własnie o to mi chodziło:) Chce sie upewnic czy feromony nie maja jakis ukrytych własciwosci. Co do obaw.. no cóz.. mysle ze niczego sie nie obawiam - to jest taka poprostu ciekawosc:) Lubie zadawac pytania i musze przed zakupem upewnic sie ze sie opłaca. Nie chciałabym wydac kasy na zwykłe gó*no:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oczywiście miałam wątpliwości przed pierwszym zakupem. Jednak, chociaż nie od razu zobaczyłam, że fero działają, to próbowałam dalej i w końcu naprawdę utwierdziłam się w tym przekonaniu. Nieznany facet ze szkoły spodobał mi się i nagle zauważyłam, że on też jest NIEZWYKLE zainteresowany mną. szok!wcześniej nie miałam dużego powodzenia,po Pheromax zauważyłam, że wielu facetów patrzy na mnie z zainteresowaniem. To jest miłe :) Oprócz tego zawsze po zastosowaniu czuję, że napływa we mnie więcej energii. Kami, rozumiem Twoje obawy, co do pytań to pytaj śmiało! Po to jest to forum, żebyś mogła dowiedzieć się całej prawdy o feromonach od ludzi, którzy sprawdzili je na własnej skórze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności