Skocz do zawartości

Gdzie te feromony trzymac??


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w instrukcji sie doczytałem zeby feromony trzymac w chłodnym i ciemnym miejscu.Wiec jak to jest?? Takie miejsce to jest lodówka.Wiec co trzeba je trzymac w lodowce?? Ja trzymam w szawce ciemno tam maja :D ale czy chłodno?? sa w temperaturze pokojowej...Czy ktoś z was trzyma w lodowce??Czy jesli beda w szawce to tracą na swojej mocy??? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem BTB i trzymam je w szawce w rogu, a żeby nie chodzić z calą butelka to sobie przelałem trochę do flakonika po phero

 

I mam takie pytanie, bo na co dzień nosze ten flakonik w spodniach, czy to szkodzi feromonom? Powinny byc trzymane w temperaturze ponizej 15 stopni a w kieszeni jest cieplej gdzieś tak 20 - 30 stopni.

 

 

Moze to nie jest odpowiedni temat do tego ale skoro juz pisze....

podczas korzystania z tego flakonika z kulka po próbce pheromaxa zauwazylem ze feromony metnieja bo podczas pocierania o skóre zbiera sie w nich złuszczajacy sie naskórek, i cały płyn mętnieje. Interesuje mnie to czy ma to jakis wpływ na ich jakość.

Druga obserwacja dotyczy zapachu pheromaxa, niektórzy pisali że strasznie smierdzi, jak kopiłem próbkę to sie dziwiłem bo mi nic nie śmierdziało, dopiero jak niedawno mi się skończył i prawie wysechł poczułem zapach 'potu' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej stary moim zdaniem uzywanie flakonu po PH i napelniajac go innym fero to jest blad... bo moga sie oba fero zmieszac choc odrobine nie pomyslales o tym ze jakies opary czy jakies pozostalosci po PH sa we flakonie? no chyba ze go zdezynfekowales czy jak to sie tam pisze w kazdym razie wiesz o co mi chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez przeleje BTB do probki po phx z kulka ale najpierw ten flakonik wypłucze dobrze w spirycie ze 2 razy :D ja zawsze nosiłem phx probke w kieszeni no i nic specjalnego sie nie stało dalej dawał rady.Zas moj kumpel tez miał probke phx i wykonał taki numer ze zostawił go na słoncu przez 3 dni hehe.Jak odkreciłem nakretke smierdział okrutnie az myslałem ze sie zżygam.NIewiem pozachodziły w nim jakięs dziwne reakcje no i chyba na pewno stracił na mocy :D a co do tego to sie zastanawiam czy mi BTB bedzie wyparowywało poniewaz nakretka ma dziwny gwint i sie nakreca krzywo i moze dobrze nie dociskac>Sam nakretki nie nakreciłem krzywo jak juz zakupiłem tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności