Skocz do zawartości

Dla dziewczyny


Madziaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam, że dużo jest tutaj chłopaków i to chłopacy opowiadają o fermonach - któe są najlepsze itp. Może by tak jakieś rady dla dziewczyny? :P Bo najchętniej też bym skorzystała z fermonów, ale jakie byłyby najlepsze? Niech ktoś da mi jakąś propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Madziu :)

No niestety malo jest tu dziewczyn a szkoda :P

Chociaz nie jestem od tego ekspertem to najbardziej polecalbym Ci Pheromax.Oczywiscie zalezy do czego chcesz uzywac feromonow,ale jesli do wzbudzenia pozadania u chlopakow to mysle ze najlepszy dla Ciebie bedzie Pheromax(Woman)oczywiscie :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pierwsze pytanie... Do czego fero Ci są potrzebne? Chcesz uwodzic chłopców? - Pheromax.

Chcesz poprawic stosunki z kolegami? - RM

 

Szkasz czegoś a'la perfumy? - Alchemy...

 

I tu moja lista dla Dziewczyn się kończy, bo jeśli to miałby byc pierwszy zakup to raczej to...

 

Napisz nam proszę, do czego chcesz je stosowac...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak :P

Myśle, żę troche uwodzić, ale też żeby bardziej zwracali na mnie uwage, bo jak już chłopak zacznie, to dam rade skończyć :D W dobrym tego słowa znaczeniu ;-)

Hmmm.... Czy na fermony.pl Pheromax jest typowo dla chłopaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na fermony.pl Pheromax jest typowo dla chłopaków?

 

Nie, jest wersja Pheromaxa dla Kobiet i dla nas, płci brzydszej...

 

Twoja imienniczka, Madzia (;)), chwaliła Pheromax dla Kobiet. Sądzę, że ma on działanie analogiczne do męskiej wersji. Sam nie używałem Pheromaxu, niedawno kupiłem NPA i narazie go testuję.

 

Szkoda, że nie ma w ofercie feromony.pl wersji NPA dla Kobiet. Wiem, że taka istnieje bo znalazłem ją na stronie producenta NPA...

 

Do Twoich celów chyba najlepszy będzie Pheromax;) W sumie sam motywowałem się tym samym co Ty;) Miałem nadzieję, że fero pomogą mi na początki, żeby dziewczyna mnie łatwiej zauważyła, później już sobie poradzę i bez niczego.

 

Ali da mi burę za to pytanie, wybacz mi też Ty, nie powinienem, ale ciekawy jestem bardzo, ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Madziaa :) Też ostatnio się zastanawiałam, czemu tak mało dziewczyn na forum, ale ta sytuacja chyba zaczyna się zmieniać :) Ja stosuję Pheromax Woman i zamówiłam też RM. Na razie niestety wciąż nie zauważyłam konkretnych efektów działania feromonów. Ale na podryw zdecydowanie najlepsze dla kobiet są Pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephiroth --> Kobiet o wiek się nie pyta :*

 

Wiem, Madziu, już prosiłem o wybaczenie....:( (poczucie winy;/) ale zastanawia mnie i to bardzo w jakim wieku są osoby, które sięgają po fero i w razie czego do kogo zwrócic się z prośbą o pomoc;)

 

Pheromax jest na stronie sklepu www.feromony.pl, pamiętaj, zeby tylko nie zamówic wersji MAN, tylko WOMAN:P;)

 

Alchemy to feromony o mniejszym stężeniu niż Pheromax, w przeciwieństwie do niego zapachowe. I także jest wersja for man & Woman;)[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :) Skorzystam chyba z Pheromax, bo jak narazie widzę, że jest najlepszy.

 

Jestem tak młoda, żeby sie jeszcze uczyć i tak hmmm.... dorosła, żeby podrywać chłopaków (podstawówka i gimnazjum sie nie liczy ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkołą średna rządzi :)

 

Wiecie... Chyba zacznę spokojnie - od Alhemy... Zobaczymy czy to mniejsze stężenie mi coś da, a jak nie no to Pheromax... Byleby tylko po tym każdy chłopak nie był napaleńcem z zbyt wysokim testosteronem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali da mi burę za to pytanie

 

A niby dlaczego miałbym dawać się wkurzać :?::lol:

Denerwuje mnie tylko to, jak ktoś zadaje pytanie na forum, które było już zadane.

OPCJA "SZUKAJ"!

 

Aha, co do Alchemy. Mimo, że jest perfumowane, nie należy się tak napalać. Sam ostatnio je zakupiłem i- niestety- zapach czuć bardzo słabiutko.

 

EDIT: W liceum z reguły zaczynają się eksperymenty- wiem po sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec zaczynam od Alhemy... I wiecie... Coś w tym jest ;)

 

Więc najpierw postanowiłam to 'wypróbować' na kumplach z klasy. No i na przerwie czasem do nich ide i troche gadamy. Ty razem było troche inaczej. Zebrali sie wokół mnie i mnie zagadywali jak nigdy :D Pierwszy raz miałam z nimi taki dobry kontakt :P

 

Wczoraj wieczorem był grill u znajomych i też miałam Alhemy. Usłyszałam komplement, że ładnie pachnę (niedługo po użyciu Alhemy)...

 

Zapach długo się nie utrzymuje, ale zawsze coś ;)

 

Tak więc Alhemy podoba mi się... Niedługo spróbuję czegoś innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach ALCHEMY nie utrzymuje się długo tak samo jak RM, ale ten drugi jest o niebo lepszy- jeśli o zapach chodzi (dotyczy wersji dla mężczyzn, bo dla kobiet nie próbowałem) i sam skład, przez co jest lepsze działanie. :wink:

 

Dodam, że Alchemy przeznaczony jest do podrywu, a RM dla wzmacniania więzi rodzinnych, przyjacielskich itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czesc na dobry poczatek mozesz zastosowac zarowno alchemy jak i pheromax dla kobiet z czego z opini ferumowiczow jak i mojej wynika ze pheromax jest silniejszy w dzialaniu. Zastanawia mnie czy chlopak w ktorym chcesz wzbudzic zainteresowanie przebywa w ciagu dnia gdzies w Twoich okolicach? Jest to szkola,praca ? Wniosekuje ze jesli chcesz wzbudzic "wieksze" zainteresowanie to juz sie znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madziaa a co Ty myslisz na temat feromonow mialas juz okazje przetestowac czy dopiero zamowilas? @Sidzi jedyne co masz tak naprawde do stracenia to podwojny koszt przesylki z feromony.pl do Ciebie i odeslanie do nich jesli nie bedziesz zadowolona z zakupu. Polecil bym Ci pheromax, alchemy moze nie miec przebicia na imprezie pozatym postaraj sie wyciagnac tego kolege w mniej zadymione miejsce, bo najczesciej na imprezach jest masa syfiatego dymu ktorego zapach przylega do Twojej skory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności