Skocz do zawartości

kilka pytań


auri

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle witam wszystkich :) Mam do Was kilka pytań:

 

1. Czy próbowaliscie połączyć pheromax z alchemy? Jeżeli tak, to w jakich proporcjach?

 

2. Czy NPA dla kobiet będzie dostępne na feromony.pl?

 

3. Mam próbkę phx i nie dostałam karteczki informacyjnej, a czytałam tutaj, że chyba inni takie dostali. Ja dostałam tylko tą do alchemy(zamówiłam naraz próbkę phx i alchemy). Czy mógłby mi ją ktoś zescanować? :wink:

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam następne pytanie, na które jak się domyślam, znalazł bym odpowiedź na forum, ale trudno się przegrzebać przez ogrom tematów, więc pytam się o to tutaj... Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy perfumy należy stosować na Pheromax, odwrotnie, czy może w innych miejscach? Wiem, że pewnie to zależy od osoby używającej tej kombinacji, jednak interesuje mnie Wasza opinia, która z tych metod daje najlepsze efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów

 

Ja również dołączam się do pytania Vicenta, przy okazji mam od siebie kilka innych.

 

1. Czy po nałożeniu feromonu w jakiejś miejsce np uszy czy nadgarstki mam to miejsce spryskać perfumem albo dezodorantem ? Czy też pryskam gdzie indziej ? Ewentualnie Gdzie ?

 

2. Co powinno się używać do tuszowania feromonu ? Dezodorant w spayu, w sztyfcie czy perfum ? Jakieś przykłady dezodorantów, perfum ? Np taki AXE albo Old Spice będzie dobry ? Coś takiego, abym nie zbankrutował ;)

 

3. Czy jeżeli aplikuje za uszami feromony to czy kiedy kobieta będzie się ściskała ze mną (czytaj: przytulała do mnie) nie poczuje nieprzyjemnego zapachu za moimi uszami ? To przecież będzie kilka centymetrów między moimi uszami, a jej nosem.

 

4. Czy jeżeli kobieta używa również feromonów, to czy może poczuć, że ja używam ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to juz zalezy od Ciebie mozesz stosowac i na to miejsce lub obok moim zdaniem jak sptyskasz obok to byc moze mniej zamaskujesz fero ale moze beda lepiej dzialac? a jak spryskasz na fero to calkiem zamaskujesz ale moze beda gorzej dzialac? testuj i sie przekonaj.

 

2. Moim zdaniem to raczej dezodorantow w sztyfcie sie nie powinno uzywac. A jesli chodzi o jaki rodzaj to juz sam wybierz jaki Ci pasuje.

 

 

3. Dla kobiety to nie bedzie brzydki zapach ten zapach bedzia ja przyciagal a jesli juz sie tak bardzo boisz ze bedzie dla niej smierdzialo ( w co watpie ) to poczytaj punkt pierwszy.

 

4. Uwaga... uwaga.. NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności