Skocz do zawartości

PHEROMAX - właśnie zacząłem


steffan

Rekomendowane odpowiedzi

NPA dziala bardziej pobudzajaco od Pheromaxa. Pewnosc siebie + przebojowosc. Pheromax bardziej dziala na inne osoby. 2 krople / 2 psikniecia dzialaja lepiej niż 1, ale trudniej to przykryć. W knajpie, gdzie wszyscy tancza i i sa spoceni jest wszystko jedno i mozna stosowac wiecej.

 

Steffan, tez mialem podobna sytuacje w kinie. To byl moj 1 raz z Pheromaxem. Zdecydowanie przesadzilem. Psiknalem chyba 2-3 razy. I ja, i moja dziewczyna bylismy bardzo rozdraznieni przez caly film. Wszystko mnie denerwowalo. Dopiero po godzinie przypomnialem sobie o fero. Od tamtego czasu stosuje znacznie mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Posiadam od kilku dni Phx:) JEszcze nie zdazylem sie zapoznac dokladniej z nimi ,dzisiaj jade spotkac sie z dziewczyna ktora strasznie mi sie podoba ,zaliczylismy kilka randek ,ale wtdy mialem na sobie RM i wiecie co ? Przed chwila dostalem eske ze jej sie snilem i to juz kilka razy ,szok ,poporostu sszok bo jest to sliczna blondyneczka wysoka i szczupla i madra co najwazniejsze:) Ogolnie sam na swoja urode narzekac nie moge ale jak narazie latwo mi idzie z ta dziewczyna co nigdy mi sie nie zdarzalo! Zobaczymy co bedzie dalej ,mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie bo mam 24 lata i juz mam dosyc wolnosci jak narazie ale bede dalej testowac Phx wsrod znajomych:) .... i z ta sliczna blondyneczka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem randke z moja sliczna blondyneczka:) Coz moge powiedziec randka byla udana POlowa randki byla spokojna dopiero jak zaproponowalem abym usiadl blizej niej bylo ciekawiej:) Randka odbywala sie w PIzzeri wiec trzeba sie kontrolowac ,ludzie siedzieli dosc blisko nas:) PO 4 godzinach musialem usciec do WC aby poprawic Phx Cos postanowilem dac 1/3 psikniecia na nadgarstek bo czulem ze na mnie Phx dluugo dziala! Jakies 6 godz! POtem postanowilem zrobic test na mojej kolezance z ktora bylem na rande ,a wiec powiedzialem aby powachala moj nadgarster bo spsikalem go perfumkami przed spotkaniem naszym i chcialbym aby powiedzial czy jeszcze cos czuc czy te perfumy ktore se kupilem dluugo trzymalem :) Powiedziala ze czuc cos i ze jej sie to podoba?!;) Mi nastomiast smierdzialo zgnilym potem:) Wiec poweidzialerm aby sie upewnila w swojej ocenie:) PO 5 moze wiecej wdechasz powiedziala ze sie dziwnie poczula jakby wypikla drinka ,zakrecilo sie jej w glowce:) No nic koniec koncow randka sie udala ,chyba Phx troche zadzialal:) "Ona" duzo mnei dotykala kladka raczka na moim udzie dotykalismy sie dlonmi na nic wiecej nie mozna bylo liczyc to bylo publiczne miejsce i za spokojne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm drugi test odbyl sie w pracy a co sie dzialo to ciezko opisac!:) Ja mialem swietny humor caly czas mimo iz bylo duuuzo pracy i stresujaco! Ludzie wokol mnie tez jakby mielio lepszy humor! Moj kumple w zmianie dostala kotow ,ostatecznie stwierdzil ze dzisiaj mu odbija !nie wiem czy to przypadke czy sie nawdychal moich feromonow a ciagle uzywam Phx! Poza tym zauwazylem ze moja kolezanka zp raca rowniez byla troche inna ,tez najwiecej czasu przebywala w moim otoczeniu i na tych najwiecej bylo widac dzialania Phx:) Wyreczala mnie i sprzatala po mnie to bylo mile;) Ludzie zbierali sie wokol mnie ,a kiedy trzba bylo podjac jakies decyzje nikomu nic nie wychodzilo ,jakby byli w jakims amoku;) To tyle jak narazie ,stwierdzam ze im wiecej przbywamy wsrod ludzi im wiecej z nimi rozmawiamy ,im wiecej jestesmy wylozwani i zapominami ze mamy na sobie feromony tym lepsze sa efekty :) To jest poprostu piekne jak mozna stac sie lepszym czlowiekiem dzieki czemu ludzie wokol nas staja sie lepsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To i ja opisze swoją dzisiejszą(pozytywną)sytuację:P

No i do rzeczy-jedno psiknięcie phx na szyję i nadgarstki.Stoję sobie na przystanku grzecznie czekając na autobus,piszę jakiegoś eska...wokoło sporo ludzi jako że godzina ok 15 więc normalka.Gdy zastanawialem sie nad dalszą częścią wiadomości zobaczyłem całkiem fajną laskę-przechodziła obok,spojrzała-"tylko"uśmiech za to bardzo ładny i chyba szczery,no ale poszła dalej pomyślałem hmm zawsze coś i dalej pisze:D.Po chwili słyszę"cześć-masz może ognia?"patrzę i oczom nie wierze!to ta sama laska która przed chwilą przechodziła:P.Jako że nie miałem a widze wyraznie że coś jest na rzeczy(no bo niby czemu podzeszła do mnie skoro na przystanku stało sporo ludzi z odpalonymi fajkami?)-zaczynam bajerę że nie potrzebuje bo sportowcy nie palą,że wogóle jakoś się nie nauczyłem itp-takie pierdoły żeby podtrzymać rozmowę:)Zanim przyjechał autobus na który czekałem dowiedzialem się że ma na imię Ania i dostałem nr telefonu z którego już zrobiłem użytek:D.

Reasumując phx wszystkiego nie załatwi ale znacznie ułatwia kontakty-nie twierdze że autosugestia nie ma tutaj znaczenia ale przecież autosugestywnie nie wmówiłem jej żeby wróciła po ogień:D.Jak narazie 2 tydzień testów-reakcje bardzo pozytywne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności