Skocz do zawartości

fero first time


vokus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Na początku chciałem się zapytac o co chodzi z tym odbiorem osobisytm ...w polu uwagi wpiasłem ODBIÓR OSOBISTY a następnego dnia matka mnie budzi że jakiś kurier...potem cały dzień a co ci przywieźli a co to jest...troche miałem z tym problemów ale jakoś mi udało się wyplątać.... no i przystąpiłem do testowania :wink: niestesty narazie oprócz mnie na niekogo to jeszcze nie zadziałalo :cry: ale nie zniechęcam się i próbuje dalej ...zamówiłem sobie 3x perception NPA i RM i jeszcze chikare w próbce dostałe gratis...mam pytanie, bo będze niedługo zmieniał szkołe i w związku z tym co jest najlepsze do nowego otoczenia jaki fero lub jaki połączenie...zastanawiam się nad połączeniem NPA które podkreśliło moją osobe i stanowczość oraz RM które zjednało by mi towarzystwo :wink: co o tym sądzicie ? czy może chckara NPA albo chikara RM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sobie napisz odbiór na poczcie poste restante, moi w domu tez sa bardzo ciekawscy ;)

 

najpierw radze sobie przetestowac kazdy osobno a dopiero potem mieszac, zeby potem nie przesadzić, no i nie sugeruj sie opisami do feromonów jak one działaja, na każdym pisze to samo tylko inaczej

 

i sie tak nie irytuj

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na poczcie tylko okazało się że u mnie jest agencja pocztowa ( chociaż wcześniej nie miałem problemu z paczkami poste restante)...

oda paru dni codziennie używam RM 6 razy przejeżdżam nim po szyi i nie widze narazie jakiegoś dziłania przynajmniej u mnie w rodzinie...chociaż jak dziś poszedłem do kina to jakoś tak wydawało mi się że ludzi ukradkiem patrzą na mnie ;] i kobiety i mężczyźni ale nie wiem musze to jeszcze sprawdzić pare razy...no i jeszcze mam pytanie jaki najbardziej sprawdzi się w nowym towarzystwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności