Skocz do zawartości

Co sadzicie o tym produkcie?


klient_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio dalam sie nabrac na feromony love and desire. Kupilam probke dla kobiet, kiedy przyszlo, co se okazalo? Ze buteleczka wyglada tak samo jak ta, ktorej zdjecie jest na stronie ktora podajecie.. Z tym ze naklejka jest inna, oczywiscie love and desire. Ale cos mnie zaniepokoilo i odkleilam ta naklejke, a pod spodem... PH PERFUMES!!! Po postu zalosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.Przypadkowo znalazłem te forum i postanowiłem sie zalogowac.Myslę ze jestem tu najmłodszy wsród was mam 15 lat.NIgdy niekupowałem feromonów na sklepie tylko na allegro i dopiero zaczynam przygode z fero.Chciałem sie zapytac co sadzicie o feromonach perfumowanych love&desire?własnie zakupiłm sobię flakon 100ml.Niewidze zadnego ich działania.Wczesniej miałem feromony arome-amour-offence tez niezauwazyłem ich działania.Wiec mam pytanie co sadzicie o tych drozszych fero z allegro a szczególnie love&desire??chciałem jeszce zapytac czy na allegro ni są to potrubki w których wcale niema fero???

 

POzdrawiam wszystkich i z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam flakon 100ml.Wiec to niemoze byc ph bo bo tam nawet niemozna odkręcic artomizera poniewaz jest zaklepany a nie na gwincie.Wiec mam pytanie jakie polecacie feromony z allegro które naprawde zadziałaja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie naskakujcie na niego, kupił, co uważał za stosowne.

 

A więc Danielu, fero z allegro mają już swoją "renomę"... :?:?:? na forum i u nas.

 

Zamiast kupowac te wszystkie love desairy itp zainwestuj na początek w próbkę Pheromaxu, opłaci Ci się, zobaczysz;)

 

Poleciłbym Ci NPA, ale jeśli wcześniej miałes takie złe przygody z Fero to zacznij od Pheromaxu próbki - podobne działanie, niższa cena;)

 

Sądząc po Twoim wieku, chcesz miec pomoc w podrywaniu dziewczyn...;) Więc tu też tylko Pheromax albo NPA (spróbuj Pheromax najpierw z w/w powodów;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za wszystko jeszcze nic straconego w aukcji u kolesia pisze jesli niebedziesz zadwolony z produktu zwrócimy pieniadze.Wiec powiem im zeby to sobie wcisneli a kase oddali :lol: .Mam tylko pytanko na ile starczy mi próbka pheromax i w jakiej sa mniej wiecej cenie.A co sadzicie jeszce o fero lure??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mialem okazje testowac "feromony" z allegro (PH) i z czystym sumieniem moge napisac iz jest to nic nie warte g***. Przyznam ze po tym nie udanym zakupie zrazilem sie troche do tego typu prodoktow.

Ale co mi tam postanowilem sprobowac jeszcze raz tym razem cos z nieco pewniejszej reki :) w piatek zamowilem NPA mysle ze na wtorek otrzymam przesylke 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności