Skocz do zawartości

Efekty


Michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh, dobre pytanie. Tak naprawdę bywa różnie. Najczęściej są to przenikliwe sporzenia, uśmiechy, czasami uwagi typu "fajny jesteś", chęć nawiązania znajomości no i czasem (tylko pod wpływem %%%) gadanie "jaki jesteś super", zachwyt moją osobą czy przytulanie się itp.- nieraz bywa naprawdę gorąco...

 

Najlepiej poznać mowę ciała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na weselu i użyłem tylko NPA. 1 kropla co 2-3 godziny. Wiadomo, tańczy się to feromony szybciej parują. Efekt? Heh, było naprawdę gorąco, ale wokół rodzina to skończyło się tylko na tańcach...

 

Najchętniej używam właśnie NPA, bo Pheromax za bardzo- powiedzmy szczerze- śmierdzi, choć nawet się do niego przyzwyczaiłem (nawet przy małych ilościach). Nieraz jednak słyszałem dziwne uwagi. Chikary nie używałem ostanio w ogóle, bo wolę używać własnego zapachu. Alchemy muszę dokończyć jak wychodzę na miasto, ale nie widziałem po nim efektów, a RM miałem tylko na początku swojej przygody z feromonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkie najcześciej widzicie efekty???/

To moze zaczne od tych ktore najczesciej widac....

 

Spojrzenia(czasem nawet bezczelne) he

Usmiech

Zwracanie uwagi na "LADNY" zapach

Komplementy hehe

Rozmowy czeste z kumplami jezyk im sie nie zamyka normalnie....chca ciagle gadac ze mna. Takze gadka z dziewczynami...same rozpoczynaja ;p ehe

Chcec bycia blisko na imprezach....tak to nazwe

DZiewczyny czesciej zwracaja na mnie uwage

DZiewczyny same podchodza do mnie.( rzadziej ten efekt widac ale jak juz sa to uuuuuuuuu.ostro...) i chca mnie poznac albo pobawic sie ze mna na imprezie........tak to nazwe

 

Zdarzaja sie sytuacje wyjatkowe...-gorace,zadziwiajace, niespodziewane i bardzo mnie zadowalajace.........ICh jest jednak mniej niz te wyzej.....

 

Pozdro piszcie swoje efekty eheh;dp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że jeżeli zacznie sie rozmowe z dziewczyną to jej serce bije 100xszybciej i jest mega miła hehe :D

Efekt zbadany i potwierdzony zadawałem podchwytliwe pytania dla dziewcząt z którymi miałem okazje rozmawiać :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Standardowe oznaki tego że się podobam dziewczynie

- gładzenie włosów ukierunkowanie stóp

- głębokie spojrzenia

- dziewczyna gdy poczuje fero, a mnie zna to na chwile się zawiesza :shock:

- rozgadują się

- no dobra raz miałem taki przypadek ze laska sama mi wskoczyła na kolana

hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Kierunkowanie stop jest to znak nieswiadomy ktory wysylają nam kobiety

Pamietaj ze nogi kobiety nigdy niekłamą :D

 

Tzn jakie ułożenie nóg, stóp kobieta przyjmuje ? Czy to coś ma wspólnego z założoną nogą na nogę ?

 

Ogólnie ktoś mi może w prostych słowach wyjaśnić, o co chodzi ?

 

Ostatnio (bez feromonów) zauważyłem taki gest koleżanki (no oprócz znanych z poprawianiem włosów, głębokich spojrzeń, itd), że gdy byłem z Nią na niezobowiązującym piwie (stolik czteroosobowy ja siedziałem na godzinie 12, Ona na 9) - zaczęła jedną nogę zakładać na moje siedzenie mając ugiętą w kolanie - jakby się podpierała, zaś drugą miała normalnie w postaci takiej jakiej się siedzi.

 

Czy o to chodzi ? Czy to też jest jakiś gest wydawany przez kobiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np po phx zauwazylem ze dziewczyny standardowio robia "oczy" nie wiem jak to napisac,szukaja kontaktu wzrokowego-w miejscach publicznych maja chyba jakies zachamowania ogolnie daja sygnalki ustami ale to wiecie jak jest duzo ludzi to maja jakies zachamowania,ogoilnie czesto spogladaja na mnie,glaszcza wlosy-wyjmuja telefon zaraz chowaja i znowu tak jak by mi go pokazywaly czy cos-strasznie zwariowane ale najlepszy jest kontakt wzrokowy i te oczeta ahhhhh jak ja to lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ach te oczeta ehe;p Wczoraj bylem w klubie tako tylko pogadac ze znajomymymi i do jakeigos momentu nei widzielm efektow PHX. czasem tak u mnie bywa;p

Az wkoncu sie zaczelo spojrzenia usmiechy i zawiechy he ah jak milo;p (oczka).

CZasami az glupio bo nie wiesz co zrobic jak ci sie patrza prosto w twarz.;

oprocz tego zauwazylem ze te spojrzenia wydaja tylko czesc dziewczyn, inna czesc rozgaduje sei a inna chce mnie poznac blizej. a jeszce na inne to widac ze wogole nei dziala Tak to jest;p

 

pozdro i piszcie jeszcze co tam u was z fero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bedac w nowej pracy zoltodziobem dopiero budujacym relacje z innymi i swoja pozycje w gronie wspolpracownikow, pewnego dnia podczas przerwy siedzielismy na sofie przed telewizorem w wiekszym gronie. Ogladalismy ciekawy mecz, kazdy dosyc mocno zaaferowany wydarzeniami na boisku nie zwracal specjalnej uwagi na osoby wchodzace i wychodzace z pomieszczenia. Obok mnie siedzial starszy pracownik, powszechnie lubiany i szanowany. Po mniej wiecej siedmiu - osmiu minutach wpatrywania sie w telewizor odwrocil nagle glowe w moja strone i zapytal: "My sie dzisiaj witalismy?". Odpowiedzialem, ze sobie nie przypominam. Na to on wyciagnal dlon i odparl: "No wiec dzien dobry!".

Mialem na sobie Chikare.

Historia powalajaca nie jest, jednak irracjonalnosc w zachowaniu tej osoby jest dobrym przykladem ukazujacym czarno na bialym, ze feromony (czasami;) dzialaja i sa warte wydanych pieniedzy.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAko ze Wymyslilem ten temat Nalezalo by takze powiedziec cos od siebie co mi sie przytrafilo. Wypad do clubu tako bez jakis planow tylko aby pogadac z kumplem i piwko se wypic. Zbytnio sie nei stroilem normalnie wygladalem bez rewleacji bo ubierac mi sie nie chcialo specjalnie bo mial to byc noramlny wypad. Kolega jak kolega pogadalismy stoimy przedparkeitem bo jak mowielm nie przyszedlem zeby sie bawic czy co tam. Stoje stoje z kumplem patrze na bawiace sie na parkiecie dziewczyny i takei tam. Nagle z tlumu wychodzi dziewczyna , i podchodzi do mnie . Mozna powiedziec ze atrakcyjna . Gadka szmatka taka z nia i pyta sie mnie czy z nia nie zatancze . oczywiscie sie zgodzilem jak prosi a ze byla atrakcyjan to inny watek. Wtedy wiedzielem ze fero zadzialało . Bo dlaczego akurat do mnie podeszla i sie spytala mnei jak w wokol bylo wiecej mezczyzn moze i lepszych odemnie .......to FEro hee;d

Taka to przygoda mi sie przytrafila. Juz keidys gdzies o tym pisalem pozatym.

 

Byly posty w ktorych pisali cos tam ze myslisz ze co ze jak sie psiukniesz FEro to odrazu dziewczyny rzuca ci sie czy tam podejda do ciebie z nikad i zaczna gadke czy tam kilka komplementow sypna. Oczywiscie wierze w to NO ALE TAKA PRZYGODA JAK MI SIE ZDARZYLA TO ZApprzecza temu bo tak wlasnie bylo. zdarzylo sie raz no ale czekam na inne tego typu sytuacje.

 

 

Piszczcie swoje najbardziej zaskaujace zdazenie z FEro.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

od wczoraj testuje fero na uczelni (politechnika) i nie ma co prawda duzego pola do popisu, no chyba ze wydział chemiczny. Jako ze mam tam swoja biblioteke to czesto tam bywam (ale nie jestem z chemicznego) Takie normalne spojrzenia, czasami ktos sie zawiesi patrzac.... Ale ostatnio siedze sobie na lawce i 2-3 metry ode mnie stoi automat do kawy. No i w pewnym momencie podchodzi panna i pytam sie mnie czy on dziala. A ja w myslach, sory czy ja wygladam na jakiegos montera automatow?. Ale zeby nie peszyc panny to odpowiedzialem ze dziala, no to sie lekko zawiesila i rumiencow dostala po czym kupila kawe i szybko uciekla w nieznanym mi kierunku hehehe. mialem npa+pheromax+le male

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

ja skonczylem w lozku 15-20km od miejsca zamieszkanie z 12zl w kieszeni ale bylem taki pijany ze ogolnie budzac sie nie znalem nikogo nie pamietajac jak tu trafilem pamietalem ze wychodzilem z jakas nie znana mi ekipa z lokalu mialem fero plus duza ilosc alkoholu od tamtego czasu ograniczam sie troche i zawsze jak na impreze ktos mnie pilnije juz heh heh heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności