Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenia...


Ann_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Używam Pheromaxu od 2 tygodni, a od wczoraj dodatkowo aplikuję też RM. Pomyślałam, że może wtedy działanie feromonów będzie skuteczniejsze i bardziej widoczne. Nie pomyliłam się! Wreszcie zauważyłam efekty, te dwa dni kiedy stosowałam Pheromax + RM mnie zaskoczyły!

Zaczęło się od tego, że wczoraj... przedawkowałam. Pheromax na nadgarski, za uchem i kilka pociągnięć RM na szyi okazało się lekką przesadą. Parę minut po zaaplikowaniu poczułam się rozdrażniona, niespokojna, a za chwilę po prostu wściekła! Czułam się strasznie zdenerwowana i jestem pewna, że to tylko przez feromony, bo było to wcześnie rano, niecałą godzinę po obudzeniu, po prostu słuchałam muzyki i poczułam tą złość... Ten stan utrzymywał się przez jakieś półtora godziny (uciążliwe...). Mimo to później poczułam się lepiej, byłam taka wesoła i radosna, bardziej otwarta na innych! Mogę więc śmiało powiedzieć, że feromony naprawdę wywierają wpływ na moje uczucia. A co do tego jak odbierają mnie inni...

Przede wszystkim mam wrażenie, że koleżanki i koledzy w szkole wykazują większe zainteresowanie moją osobą, słuchają uważnie jak coś mówię i częściej patrzą mi w oczy. Oprócz tego moja koleżanka z ławki, która ogólnie jest osobą nerwową i często się wścieka na mnie o jakieś głupoty, w ciągu tych dwóch dni była dla mnie nienaturalnie miła... Nawet jak powiedziałam jej coś dosyć niegrzecznym tonem, to kompletnie tego nie skomentowała, aż się zdziwiłam :o Inna koleżanka też zrobiła się dla mnie o wiele milsza niż dotychczas.

A co do facetów... Mogę powiedzieć, że dzisiaj usiadł koło mnie w ławce kolega i on też był milszy i bardziej zainteresowany moją osobą niż dotychczas. Wcześniej nawet specjalnie za nim nie przepadałam, nie mam z nim za bardzo kontaktu, tymczasem dzisiaj powiedział do mnie "SKARBIE"! A potem przez całą lekcję jakoś tak wariował i się popisywał, aż mu dziewczyny z przodu powiedziały, że się rozkokosił :P

To tyle na razie... Feromony na pewno działają w jakiś sposób, na niektóre osoby bardziej lub mniej, niestety obiekt moich westchnień wciąż pozostaje obojętny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mieszanie razem, we flakoniku, to raczej nie polecam. RM posiada chyba glikol i może on się unosić na powierzchni owej mieszaniny.

Sam zmieszałem Pheromax i RM- mam kiepskie wrażenia.

 

Radzę natomiast, abyś stosował NPA i RM jednocześnie na skórę- jest to świetne połączenie.

 

Było o tym kiedyś na ferum :evil:

Opcja "szukaj" się kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności