Skocz do zawartości

NPA i phemomax(probka)+kobieta o czulym nosie


endriu

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Jak widac po postach jestem nowy :)

Chcialem zamowic takie feromony jak w temacie, ale kobieta, ktora chce poderwac ma strasznie czuly nos, czasami to jestem w szoku jak w centrum handlowym potrafi wyczuc czyjes perfumy wchodzac do sklepu, a juz nie wspomne o autobusie itp. Przewaznie ja nic nie czuje, a ona od razu i nie przezwyczaja sie szybko do tego zapachu :|.

Czytalem ze pheromax maja swoj specyficzny zapach, wiec moje pytanko:

Czy ktos juz sie spotkal z tak czulym kobiecym nosem i jak to jest wtedy z fero?

 

Wiem ze najlepiej kupic i przetestowac i chyba tak zrobie, ale wlasnie przez jej nos waham sie nad pheromax

Fajnie jakby ktos mi dzis poradzil to jeszcze zlozylbym zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fero to dodatek do uwodzenia takie jest moje zdanie samymi fero g**no zdzialasz!! a wracajac do pytanie to jesli ma czuly nos to jeszce lepiej powinna lepiej wyczuc fero. A to czy ja uwiedziesz to zalezy od Twojej postawy a nie od Fero stary za prosto by bylo nie sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze to tak prosto nie jest ale wszystko juz jest na badzo dobrej drodze, widac moj urok juz zadzialal ;), teraz tylko trzeba "dzialac" dalej i wlasnie pomyslalem o fero. Tylko czasami majac taki czuly nos moze jej przeszkadzac pheromax ale to chyba sie dowiem dopiero po wyprobowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt feromony moga Ci pomoc tylko jest taki jeden drobniutki szczegul ze gdy napatoczy sie gosc ktory ma lepsza postawe niz Ty to mozesz kupowac wsyzstkie fero i nic Ci to nie da. taka moja rada troche sie na tym znam.

 

 

 

 

 

pfff zaraz zwno wyjdzie ze namawiam wszystkich na kupno plyt jeee;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriu, jedna z moich znajomych ma *niesamowicie* wyczulony nos. Wyczuwa WSZYSTKO z bardzo dużych odległości. Męczą ją przeróżne zapachy, których większość ludzi nie czuje. Prawie jak główny bohater z Pachnidła :)

Spędza mnóstwo czasu w perfumeriach i powiedziałbym, że jest zboczona na punkcie zapachu. Ma niesamowitą wyobraźnie zapachową i jak dla mnie mogłaby zostać profesjonalnym kiperem. Zdecydowany węchowiec.

Nie znam więcej tak wyczulonych osób.

 

A więc dałem jej kiedyś do powąchania fero i co ciekawe! Pheromax NIE MIAŁ DLA NIEJ ŻADNEGO ZAPACHU, a Perfect Ten, który jak dla mnie i chyba dla wszystkich osób, z którymi miałem okazję o tym rozmawiać, zupełnie nie pachnie, dla niej miał silny zapach faceta. Nie negatywny. Po prostu, zapach mężczyzny.

Uwierz, byłem naprawdę zdziwiony reakcją.

 

Wszystko więc zależy od danej osoby. Każdy inaczej reaguje na fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polelcilbym Ci NPA, poniewaz w duzym stopniu dala tez na Ciebie, a pheromax nie ma az tak silnego dzialania na osobe ktora im sie spryska. jak wiadomo fero to tylko dodatek ale bardzo przydatny w sytuacji kiedy poznajesz nowa osobe ( pomaga zbudowac atrakcyjnosc) i w sytuacjach "sam na sam". powodzenia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obiecalem tak robie czyli opisuje co i jak z pierwszymi wrazeniami npa i pheromax

1. Jestem mile zaskoczony szybkoscia przesylki, duzy uklon :).

2. Po rozpakowaniu kolejne mile zaskoczenie, a mianowicie probka chikara, kolejny plus

3. pierwszy test byl na mamie, zaraz w dniu odebrania paczki, jak wszyscy pisza to minimalna dawka NPA i pheromax i na to nowy zapach adidas czarny pure energy, podobal jej sie moj "nowy" zapach :D

Juz kiedys mialem feromony, ale z nizszej polki i byly podobny ale tamte bylo czuc chwile moze max 30 min, a pheromax czuc bbaarrddzzoo dlugo i intensywnie 3-4h spokojnie.

I stalo sie jak to poczatkujacy przedawkowalem :( i rzeczywiscie efekty nijakie i brak czegokolwiek no i bol glowy.

Jednak szybko sie ucze na bledach i kolejnego dnia juz bardzo delikatnie uzywalem zestawu i bylo o wiele lepiej. W polaczeniu z tym czarnym adidasem pachnie rewelacyjnie, w przeciwienstwie do STR80 niebieski. Jeszcze nie testowalem chikara bo nie mialem dostepu do neta i nie mialem jak doczytac waszych opinii jak uzywac i czy laczyc.

Pheromax ma rzeczywiscie swoja won i jak go uzyje to momentalnie staje sie glodny (dziwne zjawisko), wiec jest dobry w miejsca typu puby itp.

 

p.s. jadac w pociagu przechodzilem obok przedzialu i poczulem znajomy zapach od podroznego, chyba tez pheromax, tamten podrozny tez cos poczol heheh, to byl dla mnie kolejny dowod ze czuc feromony i ze ludzie je stosuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze efekty beda widoczne na clubach lub na spotakaniach , tyle co ty napisales to malo mozna sie dowiedziec no ale coz zaczynasz;p

sproboj pouzywac go w tych miejscach i napisz wtedy efekty ktore moga cie mocno zaskoczyc po ferach...........;dp

 

ja teraz zamierzam zakupic se NPA i polaczyc z PHX zobacze jakie wtedy beda wtedy efekty, jak po PHX sa zaje..........ste ;d

Trzeba wlasnie dobrac sobie odpoweidnia dawke a jak jeszcze uzywasz 2 to wogole;p

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności