Skocz do zawartości

sam produkuje pheromaxa : )??


juzekkrol

Rekomendowane odpowiedzi

zauwarzyłem na pewno nie tylko ja ;) ale chodze do silowni (mam w domu dokladnie) i po ghodzinie wysilku czuje zapach pheromau z pod pach :) tzn ze sam produkuje identyczne feromony czy tez ?? psikając sie pheromaerm organizm sie przyzwyczaił i zaczał produkcje tych feromonów przezemnie ??

 

mysle ze to ciekawy temat pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! :) Też to wyczuwam, jednak niekoniecznie spod pach, ale w moczu. Każdy człowiek wydziela własne feromony, jednak w minimalnych dawkach i zależnie od sytuacji. Człowiek gdy jest podniecony i gdy czuje się atrakcyjny, wydziela najwięcej własnych feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez czuje to samo spod pach ze mam PH tam:D a co by bylo gdyby napelnic butelke po PH probce cala wlasnym potem i sprzedawac jako PH ? wiecie to jest oszustwo ale moze niektre sklepy wlasnie nam oferuja ten "pot" i potem odczuwamy efekt Placebo. A co by bylo gdyby miec pot jakiegos slawnego uwodziciela np cassanovy ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwaga :)

Oczywiscie po siłowni jestesmy bardziej atrakcyjni dlatego ze trenujac produkujemy endorfiny sa to neuroprzekazniki poprawiajace na humor.

Mamy humor zaj***sty produkujemy wiecej fero i jestesmy poprostu odbierani bardziej atrakcyjniej tak samo jak po uzyciu fero :)

Efekt podwojny silka+fero wymiata :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ciekawe, ja też miałem podobnie - nawet po tygodniu niestosowania przeze mnie Perception czułem lekko jego zapach podczas treningu biegania i po nim. Kiedy biegłem bulwarem zaczepiały mnie dziewczyny :D

 

Myślałem sobie: "Co u licha? Przecież od tygodnia tego nie stosuję".

Dotarło do mnie, że po dłuższym stosowaniu wiele moich ubrań przesiąknęło tymi feromonami, a mój pot też pachniał "inaczej". Jednak po kilku tygodniach i po kilku praniach nie było czuć tego zapachu i nie miałem już wrażenia, że coś wydzielam. Czyli efekt nie jest długotrwały, ale i tak jestem zaskoczony, że przez 3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania to ciągle miało na mnie wpływ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności