Skocz do zawartości

próbka pheromax


sagnol

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem tą probke pheromaxu i tak. wogole nie czuje jakiegos zapachu jak to powącham ( ani nie smierdzi ani nie pachnie ). dzialania tez nie zauwazylem.naturalnie nie mam problemow z nawiazywaniem kontaktow ale ten pheromax wogole nic nie poprawia.testowalem jak szedlem do fryzjera :) i na imprezach . na imprezy dawalem 2 psikniecia a do fryzjera 1. aha no i prawie zuzylem juz cala probke tego wiec troche tego pouzywalem. i nic. nie zauwazylem zadnego dzialania na dziewczyny. wytłumaczcie mi dlaczego to tak jest? czy to normalne? zły...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,że normalne. Działanie feromonów jest bardzo subtelne, poza tym czasami efekty widać, a czasami nie. Wszystko zależy od danej sytuacji i ludzi. Pytanie jeszcze ile stosowałeś? Spróbuj większej ilości na imprezie. Myślę, że zobaczysz efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną sytuację jak kolega wyżej, tylko że kupiłem cały flakonik.

 

Z większymi dawkami stosowałem... po pewnym czasie po to aby chociaż zobaczyć negatywne skutki - skoro by było widać "przeferomonowanie", znaczy to że kluczem do działania pozytywnego byłaby odpowiednio wyznaczona dawka... Ale też nic nie dało.

 

 

Rozważam reklamację. Mimo to każdego zachęcam do zakupu - jeśli nie będziesz zadowolony z produktu który kupiłeś, masz rok aby go zwrócić. Wystarczy że zatrzymasz paragon, wypełnisz formularz i wyślesz razem z produktem na adres sklepu. Skoro nie ma ryzyka, to warto spróbować - tym bardziej że może to być dla Ciebie "złotym środkiem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, musisz być dosyć wytrzymały, bo mnie jak powącham przez dłuższą chwilę nakrętkę od Pheromaxu, to od razu zaczęło mnie kręcić w nosie, a po chwili mnie głowa rozbolała.

Myślę, że magia feromonów działa, gdy się w nia wierzy, bo wiadomo, że ludzie to nie zwierzęta, a kobiety nie będą Ci same wpadać w ramiona... trzeba wyjść z inicjatywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle mnie zrozumieliście, a raczej mało konkretnie się wypowiedziałem... ;)

Strona psychiczna:

 

Mimo tego, że nakręciłem się na feromony w czasie zakupu, to nie oczekiwałem od nich cudów. Nie jestem także jakimś typem ciemnej cioty, która siedzi i myśli że po spryskaniu się jakimś specyfikiem od razu przylecą do niego d**y, dadzą numery i ustawią się na niezapomniane noce. Zakupiłem fero aby były czymś w stylu małego dodatkowego wsparcia w podrywaniu/nawiązywaniu kontaktów.

Do tego nie jestem nieśmiały. Czasem mam małe psychiczne jazdy, ale to chyba jak każdy człowiek. ;)

 

Czuję zapach pheromaxu. Od stosunkowo niedawna. Także gdy je wącham - czuje falę gorąca. Jednak bardziej mi się to uczucie kojarzy z wdychaniem oparów spirytusu, który później rozpijaliśmy - może się mylę ;)

 

Właśnie otworzyłem pheromax i inhaluje - odkręciłem atomizer i wziełem 10 głębokich oddechów z "gwinta". Lekko kręci mi się w głowie, jakbym wypił piwko. Ale żaden ból głowy nie występuje ;)

 

Jeśli macie jakieś propozycje, sugestie, pytania - piszcie. Mimo tego że na dzień dzisiejszy, wydaje mi się że fero mnie zawiodły - nie jestem negatywnie nastawiony i z przyjemnością doświadczyłbym jakiegoś wydarzenia, które mnie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam

W moim przypadku otrzymałem próbkę, ale traktuję to jako ciekawostkę "zobaczymy ile w tym prawdy". Oczywiście nie spodziewam się kolosalnych różnic ale ciekawią mnie reakcje ludzi.

 

Poczytawszy trochę doszedłem do wniosku że zacznę od mniejszych dawek.

Czyli jedna kropla (psikniecie). Miało to wręcz cuchnąć ... ja wiem? Zgadza się, ma specyficzny zapaszek, ale żaby zaraz cuchnęło ... to nie. Może zależy ile się tego wyleje na siebie.

Przykrywam to "czarnym "Adidasem VICTORY League i nie śmierdzi (przynajmniej ja nie czuję). Pracuje w biurze i nie zauważyłem jakiegoś "popłochu" wśród kobiet. Trochę boje się zastosować 2 kropelek. No ale jak testy to testy. Jutro jadę z facetami w delegację jednym samochodem więc odpuszczę sobie testy na facetach i to w zamkniętym samochodzie.

 

Może ktoś ma podobne mało spektakularne początki związane z testem.

 

Będę pisał co jakiś czas czy żyję.

 

Pozdrawiam

PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno otrzymalem probke Feromaxu i przyszedl czas na wyprobowanie.

Jedno psikniecie - na nadgarstek i rozsmarowalem na szyi. Kompletnie nie czuje zadnego zapachu - nic a nic, jakbym sie woda psiknal. Zastosowalem 2 psikniecia Adidas Moves eau de toilette obok miejsc gdzie byl Phero.Imprezka byla w mieszkaniu (bez papierosow wiec dymu nie bylo :D ). Bylem dosyc rozrywkowy (ale nie bardziej niz zwykle), ale nie zauwazylem zadnego dzialaniu in plus ze strony kobiet.Jedyne co to pozniej znajomi powiedzieli (faceci) ze bylo czuc potem w mieszkaniu. Imprezka byla spokojna i wszyscy byli "schludnie" ubrani,wiec obawiam sie ze to mogl byc Pheromax (wiele pisalo na forum ze on smierdzi potem). Tylko ja tego nie czuje wcale! Zastosowalem najmniejsza dawke-1 psikniecie,wiec dlaczego tak? Boje sie go sprobowac znowu uzyc,zeby zamiast "przyciagac" to bedzie "odpychac" ode mnie ludzi.

Jakies uwagi z Waszej strony?

Dzieki z gory za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to normalne, że w niewietrzonym mieszkaniu śmierdzi potem choćby dlatego, że było tam mieszane towarzystwo co zwiększyło podniesioną ciepłotę ciała(oczywiście nie sam fakt mieszania lecz skutek czyli próba podrywu itp) a to z kolei do mocniejszego pocenia. Można łatwo zauważyć kiedy masz wizytę jakiś kolegów czy koleżanek i nie wietrzysz pokoju to gdy wyjdziesz ich odprowadzić i wrócisz ponownie będzie tam panował zaduch i prawdopodobnie będzie zapach potu. I chodzi tu raczej o naturę niż schludność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też na początku testowania PHX nie zauważyłem żadnych efektów wśród kobiet, jednak zdziwił mnie jego wpływ na mężczyzn dlatego ze stawali się bardziej gadatliwi a niektórzy czuli sie zakłopotani przy mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hook - piszesz że na początku testowanie nie widziałeś zmian, czyli teraz widzisz te zmiany?

Nie macie przeświadczenia że ich zakłopotanie wynikało z faktu, że to od ciebie czuli "pot" i to ich w sumie dobijało. Nie miało to nic z feromonem wspólnego.

Ja jakoś nie widzę nawet minimalnych zmian (zresztą tak jak się tego spodziewałem).

 

Prawdę mówiąc będąc innych facetem, który spotkałby zapach potu nie czułbym sie jakoś dodatkowo podekscytowany z tego powodu. Może jedynie denerwowało by mnie że spotkałem gościa który nie wie co to jest woda i mydło. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak na kobietę może (nawet podświadomie) działać zapach męskiego potu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby to był zapach potu, zawsze miałem to na uwadze żeby dobrze go zamaskować poza tym nie były to reakcje w stylu: "sorry muszę lecieć, innym razem pogadamy" wszyscy raczej nadskakiwali, zastanawiałem sie czy aby nie pomylono próbek i to co na siebie pryskałem to nie był PHX woman.

Jeżeli chodzi zmiany to po jakimś czasie nie odczułem jakiegoś przewrotu w stylu reklam axe poprostu zauważyłem w jakich sytuacjach sie najlepiej sprawdza, dziewczyny z którymi miałem do czynienia nawet jeżeli czuły pociąg w moją stronę starały się z tym nie afiszować jednak w sytuacjach sam na sam po paru kieliszkach widać było że puszczają im hamulce i myślę

że to właśnie pheromaxowi zawdzięczam tę kilka

przyjemnie spędzonych nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, to będę testował w różnych sytuacjach. Nawet jeśli to nie działa to już samo testowanie jest pociągające. Po drugie: jak to mówią: wiara czyni cuda. I pewnie o to w tej całej zabawie tak naprawdę chodzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ok to ja zapytam z innej strony ..

Jako ze doswiadczenia z tego typu specyfikami nie mam wogole postanowiłem na poczatek kupic próbke Pherromax..

Wiele osob twierdzi ze strasznie on smierdzi.

I tu moje pytanie.. W tej chwili dysponuje prefumami typu Adidas black, Duble Whisky i Str8.. Jak myslicie czy bede w stanie nimi zamaskowac woń phx czy powinienem do feromonu kupic jakis inny zapach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze Ci zainwestowac w jakas porzadne perfumy.Adidas, Str8 nie sa super dobrymi perfumami-malo sie utrzymuja na ubraniu.Najlepiej zainwestowac w Armaniego albo Hugo Boss.Ale jak nie masz za duzo kasy to mozesz po prostu czesciej stosowac te perfumy jakie masz.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapach phx to zapach knura. umnie w domu kiedys mielismy kawałek miesa z knura i jak podgrzało je sie na patelni to zaczął wydzielać sie z niego specyficzny zapach jakby mocz spe*ma trudno to określić bynajmniej strasznie smierdziało i patelnia wylądowałe na dworzu z tym mięskiem. i ostatnio jak phx na sobie i słabo go przykryłem to mama mi powiedziała ze smierdze jak to mieso hehe. phx to jak zapach knura podczas kopulacji z maciorą hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie używałem jeszcze phx. Może i śmierdzi ale chyba da się to przykryć jakimiś dobrymi perfumami. Ja zastanawiam się nad Le male ale to oczywiście tylko wtedy jak zdecyduję się na zakup phx. Na początek próbka bo na kasie nie śpię. O npa niektórzy też piszą że śmierdzi potem a ja tam czuję tylko alkohol. To powie mi ktoś w jakiej formie jest ta próbka phx? Żel? Atomizer?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności