Skocz do zawartości

Feromony - kiedy mogą zadziałac...


rafilm

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wedlug mnie o ile fero dzialaja, to na czerpanie realnych korzysci z ich obecności na sobie, mozesz sie nastawic w sytuacji, kiedy zaczynasz rozmawiac z dziewczyna (ewentualnie facetem).

 

Dzieje sie tak dla tego, ze wowczas jedynie ten mily stan jaki powstaje u niej pod wplywem naszych feromonow, moze skojazyc z nami (naszym glosem, oraz obrazem naszej osoby)

 

Jezeli tylko stoimy przy lasce...i nawet gdy ona poczuje feromony...zauważy, ze jest jej milo...a w jej glowie powstanie obraz jakiegos faceta...np. z ktorym jest, lub z ktorym zamierza byc, to dzialanie feromonow wzmocni emocje jakie będzie wiązac z tamtym facetem, a nie z Toba.

 

Na potwierdzenie mojej teorii moge napisac przyklad z zycia, jaki mial miejsce na jednej z dyskotek...stanalem sobie przy parkiecie...przede mna tanczyly jakies 2 laski. (srednie - nie byly moim celem, ale dzieki nim to zauwazylem) W pewnej chwili slysze, jak jedna do drugiej z pelnym entuzjazmem mowi..."wiesz, ale ten Michał mi sie podoba..."(chodzilo jej o kolesia ktory siedzial gdzies dalej)

 

Bardzo mozliwe, ze moje feromony wzmocnily w jej glowie emocje w stosunku do tamtego kolesia...

 

Wedlug mnie to co napisalem jest bardzo wazne...i w przypadku gdy feromony dzialaja, to dzieki temu bedziesz mogl zauwazyc wiecej efektow.

 

Pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie tez miaelm taka sytuacje przy stosowaniu fero.

Otoz siedzialem razem z kumplem w klubie oczywiscie zasostowaelm fero ( wtedy pierwszy raz przedawkowalem bo jeszcze dobieralem sobie odpowiednia dawke) czulem ze przedawkowalem i zamiast efektow na sobie zobaczylem na swoim kumplu do ktorego zaczely zagadywac dziewczyny i sie usmiechac.

Nie myslem ze moje fero moze jakos wplynac na niego ale potem juz to zrozumialm..ehe aaaa moje przedwkowanie z czasem sie ''zmniejszalo'' az wkoncu zobaczylem upragnione efekty

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie tez miaelm taka sytuacje przy stosowaniu fero.

Otoz siedzialem razem z kumplem w klubie oczywiscie zasostowaelm fero ( wtedy pierwszy raz przedawkowalem bo jeszcze dobieralem sobie odpowiednia dawke) czulem ze przedawkowalem i zamiast efektow na sobie zobaczylem na swoim kumplu do ktorego zaczely zagadywac dziewczyny i sie usmiechac.

Nie myslem ze moje fero moze jakos wplynac na niego ale potem juz to zrozumialm..ehe aaaa moje przedwkowanie z czasem sie ''zmniejszalo'' az wkoncu zobaczylem upragnione efekty

 

pozdro

 

W takim przypadku, gdy laska widzi 2-ch facetow...gdzie tylko jeden ma na sobie fero...to ona z pewnej odleglosci nie odczuje, ze to Ty je masz...

 

Zwroci natomiast uwage na tego przystojniejszego...Tzn tego, ktory wedlug jej wzorca bedzie dla niej atrakcyjniejszy. Dopiero po blizszym bezposrednim poznaniu zauwazy, ze to jednak Ty jestes ta osoba, z ktora warto cos wiecej zadzialac.

 

Pozdr,

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafilm: Moim zdaniem, to mógł być zwykły przypadek. To że ktoś kto był spryskany feromonami i stał obok niej, nie musiało wpłynąć na tym że naszła ją chęć obwieszczenia koleżance, że pan x jej się podoba. ;] Mimo wszystko, to co mówisz ma sens i zachacza o kotwiczenie stanów w NLP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafilm: Moim zdaniem, to mógł być zwykły przypadek. To że ktoś kto był spryskany feromonami i stał obok niej, nie musiało wpłynąć na tym że naszła ją chęć obwieszczenia koleżance, że pan x jej się podoba. ;] Mimo wszystko, to co mówisz ma sens i zachacza o kotwiczenie stanów w NLP.

 

Masz racje...nie musialo...ale to zdazenie dalo mi do myslenia...ze tak moze byc.

 

Mowiac jezykiem NLP, tamten koles mogl stać sie kotwicom pozytywnej emocji, jaka byla byc moze zasluga feromonow.

 

Natomiast gdy my bezposrednio rozmawiamy z dziewczyna, to te wszystkie pozytywne stany (moze nawet seksualne) kotwicza sie na nas.

 

I wowczas nawet, gdy za kilka dni spotkamy sie z ta dziewczyna inawet jesli nie bedziemy mieli na sobie feromonow, to nasz glos, nasz wyglad...czy nawet sam zapach perfum jakie mielismy wtedy na sobie bedzie jej sie kojazyl z tymi milymi stanami.

 

To tyle teorii:-)

Pozdrawiam,

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważylem tez cos dziwnego pewnego razu laska całuje sie ze swoim chlopakiem i nadal przyglada mi sie po chwili uśmiechnelem sie do niej a ona do chlopaka bla bla bla bla i juz chlopaka niema a ona pozostala w miejscu przebijajac mnie wzrokiem zakonczylem rozmowe po 30min dowiadujac sie odniej ze nudny był jej ten facet ....dziwne no nie zwiazek ich trwal 6msc a zakonczyl sie w 6sek :)

 

Moge stwierdzic ze jezeli mamy na sobie fero musimy uzyc jakiegos gestu albo cos zagdac do dziewczyny bo inaczej tylko będą miłe spojrzenia

 

W tym fero naprawde cos jest ze sami jeszcze o tym niewiemy że ma to az taką siłe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności