Skocz do zawartości

problem...piszcie


lukemaster

Rekomendowane odpowiedzi

siema dostałem wczoraj paczke z pheromaxem 2ml...no i dzisija zacżałem testowac...a więc tak..czekjaąc na przystanku psikłęm sie raz pheromaxem rozsmarowałem nadgarstkiem po szyi..i na to nałozyłem dolce gabane czy jak tos ie tam psize:)koło mnie przechodziły dziewczyny ale neiw idizałem zadnych jakis reakcji...usmiechów...w stosunku do mnie (pomijając dziewczyne która jechałą autobusem i jak siedizałem na przystanku a ona była w autobusie patrzyłą sie na mnie:)no i wiadomo usmiech do mnie itd;)odwzajemniony z mojej strony ale to wiadomo nie załśuga feromonów bo autobus był zamkniety a ja stałem 5m od niego heheno no iw racajac do tematu..jak stałęm to czułęm zapach pheromaxa...a nie ejst on zbyt łądny no i po 30min miałem autobus w którym...juz nie było az tak czuc pheromaxa....i nie zauwazyłem zadnych reakcji ze strony ludzi...mam jescze perfum le male..ale z tego co wiem to jak chodizłem pos zkole i miłem sam perfumbez feromonów to juz laski sie usmiechały obracały itd...więc jak anłoze feromony pod to....skad bede wiedizał ze to ich załuga...więc pod zisijeszym dniu mam niezbyt dobraopinie na temat tego produktu i jestem skłonny go odesłac...poradzcie ..co zrobic moze zle go stosuje czy cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku jeden dzien i juz chcesz go odsylac????? wez przestan

ja pierwsze efekty zoabczyelm gdzies u isebie po 3 4 dniach i potem w jakis odstepstwach od siebie. MYslisz ze jeden raz zaplikowales i odrazu maja byc efekty ????

Efkety przyjda zobaczysz sam.....kiedy to nastapi...

TEstuj testuj ...................

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłme klubie no i co...dąłem jedno psikniecia feromaxa na szyje.....i nie zauwazyłem zadnych reakci ze strony dziewcżat typu jakies usmiechy zblizanies ie itd..jak pisal ktos na tym foru mpoim zdnaiem te feromony to jedna wielka sciema i anciąganie ludzi ....miałem lepsze efekty uzywajac amych łądnych perfum niz jakeigos smierdzacego phx pod to...jednym słowem mówiąc poczułem sie ossukanyu i ejstem bardzo w****iony ze straciłęm 50zł na jakeigos gó*no równie dobrze moge sie wy**czac do buteleczki i sprzedawac to na allegro ajko feromony ....mam nadziję ze dostane zwrot. kasy bo jak nei to osobiscie tam pojade i op****ole tego wląsniciela...tej nędznej firmy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nikogog nie opi***alam tylko stwierdzam fakty nędzna to jest twoja stara pi***czko wy wszyscy macie tu z garami k***a .....nasz**am ci an r**a i powiem ze to feromon to tez będziesz myslał ze to dizała na panienki../...a to wszystko swiadczy o twojej inteligencji wicie dlaczego panienki sie na was patrzą ..nie dlatego ze macvie feromony tylko parzą jak mzona miec tak zj***ne ryje a i nie sumiechają sie do was tylko smieją z was pe**ły ch**e za***ane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wąłsnie mogłem słuchac matki ajk mówiła zebym tego nie brał teraz moge sie tylko wpisac do ksiegi frajerów...szkoda ze nie am takiej na tej stronie...k***a psikłęm sie tym gó**em i w autobusie ludzie sie gapili jak na debila...kurde ciekawe czemu an próbce tego rzekomo pheromaxa nie ma napisu pheromax zauwazcie ze jak dostaje ptróbke perfumu to ta próbka jest oznaczona...firma a to kurde kij wie kto tam co leje..heh i dltego mozna to zwracac...bo to sa jakies siki ..nic nie warte..i ktos kto to sprzedaje ma z nas nizły ubaw ze to kupujemyciekawe ze mozna tak oddawac jak sie neis pododba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj lukemaster, Twoje słownictwo świadczy o Tobie i Twoim poziomie. To jest forum internetowe, a nie podwórko, piszą tu ludzie, którzy chcą się czymś podzielić i mają coś sensownego do powiedzienia. Jeżeli Twoje wypowiedzi mają sie składać z samych bluzgów i przekleństw to po prostu odpuść sobie, bo na nikim nie zrobisz w ten sposób wrażenia.

Jeżeli preparat, który zakupiłeś według Ciebie nie działa, nie przynosi oczekiwanych rezultatów, to zwróć go i będzie po sprawie. Będziesz bogatszy o nowe doświadcznia, a nie stracisz przy tym pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie juz straciłem na przesyłce w jedną strone a teraz zapłące za przesyłke w drugą...więc dziekuje za takie doswiadczenia...poprostu chciałem ostrzec ludiz którzy zastanawiająsie and kupnem tego..."feromonu"zeby sie bardzo ale to bardzoz astanaowili czy warto.....bo z tego co widze to te forum nie ejst miarodajne ...a to nie ja zacżałem pierwszy bluzgac tylko jakies giermki które zacżęły komentowac mój post c**j wam w d**y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię Ci się lukemaster, że jesteś zły, gdyż produkt, w którym pokładałeś nadzieję się nie sprawdził, chociaż był wychwalany na lewo i prawo. Szczerze powiedziawszy, to ja na początku po zamówieniu Pheromaxu także nie zauważyłem efektów, których się spodziewałem, gdyż po prostu za dużo od niego oczekiwałem. na pewno efekty widziałem na sobie, gdyż czułem się pobudzony i ogólnie miałem dobre samopoczucie, ale równie dobrze mogła to być zasługa autosugestii. Efekty, których się spodziewałem dostrzegłem dopiero po zmniejszeniu dawki i przykryciem feromonów silniejszymi perfumami.

We wcześniejszym poście napisałeś, że pierwszy raz użyłeś Pheromaxu od razu po odebraniu przesyłki, ale nie napisałeś, czy wtedy nałożyłeś na siebie jakie kolwiek perfumy. Przyznam szczerze, że sam zapach Pheromaxu jest dla mnie dosłownie odstraszający i nie zdziwiłbym się nikomu, gdyby po nałożeniu samego feromonu, powiedział mi, że po prostu śmierdzę. Dlatego teraz, gdy stosuję Pheromax nakładam na niego większą ilość perfum i to mocniejszych. Oczywiście nie mogę być do końca pewny, czy zmiany, które dostrzegam są moim wymysłem, czy też zasługą feromonów, ale jeżeli ja odczuwam różnicę, to jak na to nie patrzeć feromony spełniają swoje zadanie.

Jak już mówiłem, nie dziwię Ci się, że jesteś zdenerwowany, bo też na początku, gdy nie dostrzegałem rezultatów, złość mnie ogarniała, że kupiłem produkt, który po prostu nie działa. Proponuję Ci podejść do tego z dystansem, a jeżeli jesteś przekonany, że feromony nie działają, zgłoś się do administatora strony, który na pewno powie Ci jak zwrócić produkt bez straty funduszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności