Skocz do zawartości

Spotkanie feromaniaków!!


Arturxxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja chyba 2 co do wieku jestem to bede zastepca mentora hehe jeszcze skarbnik jakis heh i maskotka pozdro

 

Może Auri jako jedyna chętna (bez kosmatych myśli świntuchy :lol: ) dziewczyna,zostanie nasza maskotką :D. A skarbnikiem niech zostanie każdy sam dla siebie :)

 

Ok jest trochę więcej ludzi ale żadnego konkretu co do spotkania, wiemy ile mamy lat mniej więcej kto skąd jest ale nadal nie wiadomo gdzie i mniej więcej kiedy ? Może nasz mentor coś konkretnego wymyśli ;) ?

 

Rand ,chciałbym jeszcze trochę ludzi nazbierać, cierpliwości. Jak wspominałem na początku to spotkania odbyły by się w różnych regionach polski ,dla mnie to np. problem jechać na spotkanie do Warszawy. Jeśli o Śląsk chodzi to proponował bym tzw. centrum czyli Katowice(nie jestem z Katowic :) )

 

Aktualnie sytuacja wygląda tak:

Ja- Śląsk

Rand-Śląsk

Auri- Warszawa

Michał-Warszawa

KamillK-Lubelskie

Kkkkk0-Lubelskie

Ali-Szczecin

Miszcz-Podkarpacie/Małopolska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Aktualnie sytuacja wygląda tak:

Ja- Śląsk

Rand-Śląsk

Auri- Warszawa

Michał-Warszawa

KamillK-Lubelskie

Kkkkk0-Lubelskie

Ali-Szczecin

Miszcz-Podkarpacie/Małopolska[/quote

 

Wtakim razie ja rozstrzygne spor:) WARRSZAWA po raz 3!!!!!!!!!!!i widze ze bede miala w czym wybierac;D :Dprawie sami panowie w tym naszym gronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

hehehe to jak, spotkanie nadal aktualne? xD

Szykuje się jakaś "mieszanka wybuchowa"? xD

A tak w ogóle nasuwa mi się takie pytanie, co się dzieje gdy spotykają się dwoje ludzi spryskani fero? Kobieta i mężczyzna... Siły fero się łączą? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niestety nie, temat jakby umarł. Na razie jest to nie możliwe w większym gronie z takich powodów, że ludzie wolą pozostać anonimowi a poza tym jest za mało chętnych w jednym rejonie, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności