Skocz do zawartości

Pheromax? Masz wątpliwości? Czytaj!


aroon`

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mój początek z feromonami jak i na forum nie zaczął się idealnie. Otóż mój pierwszy tok myślenia był taki, iż po feromonach poprostu sie laski na mnie rzucać bedą. Stopniowo przekonywywałem się iż to jest dobry wspomagacz aby zdobyć tą jedyna. Wiele czytałem na ferum i po internecie szukałem dodatkowych informacji. Zaczełem zadawać pytania innym użytkownikom, gdzie wystarczyło poświęcic chwile na szukanie w ferum. Przeglądałem opinie ferumowiczów, dowiadywałem sie informacji o feromonach z allegro iż jest to wy rzucanie pieniędzy w błoto. Przez dobre kilka tygodnii studiowania działania feromonów i ich skutków jak i strony o uwodzeniu, wypatrzyłem na allegro znakomitą okazje. "pheromax" duża fiolka za połowe ceny. Postanowiłem kupic i wypróbowac. Pomyślałem sobie wtedy, czas kupic wspomagacz. Bardz rzadko używałem nazwy pheromax lub feromony poprostu nazwałem to wspomagacz. A więc krotko to co chce w temacie przedstawić po wielu tygodniach testowania to FAQ dla osób, które chcą zakupic pheromax.

 

1. Pheromax! Jak działa na kobiety?

 

Co do tego feromonu jak na działanie kobiet jest naprawde świetny. Idealny na nowe znajomosci. Śmiało możecie wybrać się do jakiegoś centrum (miejsce gdzie jest duzo kobiet), i smiało zagadac zacząc podryw. W oczach kobiety jestescie prawie ideałem, musicie jeszcze tylko dać cos od siebie i agresjii i jesteście dla niej bogami. (polecam poradnik lover.pl)

 

2. Jak aplikowac?

 

Ja stosowałem jedno psiknięcie na tzw. jabłko adama i rozcierałem od ucha do ucha, wewnetrzną lub zewnętrzna częścia nadgarstka, a nastepnie przykrywałem ten zapach (ja go nie czułem ale wyczytałem iż wiele osob on odstrasza w tym przypadku kobiet), u mnie były to lacoste red (polecam lacoste zielone) ale smiało możecie kazdymi innymi byle nie dezodorantami.

 

3. Pheromax? Jak działa na mężczyzn?

 

No to tu jest wiele do przemyśleń a więc:

 

a) stare znajomosci- co do mężczyzn np. mamy dwuch facetow jeden jest lekko mniejszy nie uczęszcza do siłowni znają sie od dawna ale on używa feromonow, a ten drugi jest dużo większy znają sie od dawna chodzi na siłowni. Otóż po zastasowaniu feromonow mężczyzna nr2 staje sie agresywny dlatego iż, phx uświadomił mężczyznie 2 iż to on jest tym słabszym, tym gorszym, a zawsze to on był górą. Wyobrażcie sobie taka sytuacje takis przysłowiowy lamus ktorego gnębicie itp. podszedł u uderzył cie w twarz przy wszystkich co robisz? Starasz sie go katowiac itp. Podobnie ale w mniejszym stopniu czuje sie pan nr2,

B) nowi znajomi- jeżeli przeczytaliscie pk a no to nowi znajomi biąrą cie za tego lepszego, zawsze śmiesznego, są mili itp.

 

4. Czy pod czas działania zmieniło sie moje zachowanie?

 

Ja osobiście nie zauważyłem żadnych zmian w moim zachowaniu aczkolwiek u nie ktorych na pewno to występuje,

 

No to chyba na tyle co najważniejsze przynajmniej jak kupowałem wspomagacz na takie pytania szukałem odpowiedzi. Śmiało! Zamawiajscie pheromax! Jak dla mnie produkt naprawde wart pieni (jeżeli cos nie tak to poprawcie mnie, sory za błędy:PP, prawdopodobnie znajda sie takie informacje na forum ale wszystko jest porozrzucane a jak ja chcialem kupic phx i pytalem na forum to odpowiadali typu "poszukaj na forum" zamiast napisac co i jak? to nabijali sobie postow...).

 

Pozdrawiam aroon`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

WITAM

 

A wiec powiem tak :) kolego napisałes ze spsikasz sie jakimis feromonami i kazdy dla ciebie bedzie mial szacunek i bedie sie ciebie bał :) NIE SŁUCHAJCIE TEGO LUDZIE pomyslcie troche i jak osoba po silowni mająca załóżmy 45 cm biceps ma sie bac mniejszego co ma moze 30 ;)) JEst to nie mozliwe poprostu i wiem co mówie bo uzywałem npa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

A wiec powiem tak :) kolego napisałes ze spsikasz sie jakimis feromonami i kazdy dla ciebie bedzie mial szacunek i bedie sie ciebie bał :) NIE SŁUCHAJCIE TEGO LUDZIE pomyslcie troche i jak osoba po silowni mająca załóżmy 45 cm biceps ma sie bac mniejszego co ma moze 30 ;)) JEst to nie mozliwe poprostu i wiem co mówie bo uzywałem npa :)

 

Czy uwazasz, ze jedynym strachem jaki odczuwa czlowie, to jest strach przed pobiciem ??

 

Co do szacunku...to podam taki przyklad...wlasciciel dyskoteki, szuplutki zatrudnia kilku ochroniarzy.

Maja oni w bicepsie po 45...gdy wlasciciel tylko ok 30.

 

Czy myslisz, ze Ci kolesie (tzw. dresy) nie będa mialy w takim przypadku szacunku dla wlasciciela ??

 

Moga miec swiadomosc, ze sa od niego silniejsi i moga go pobic,

jednak maja do niego szacunek.

 

Podobnie moze byc po feromonach...

Sa liderzy i ludzie, ktorzy daja sie kierowac...

 

Pozdrawiam,

Rav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności