Skocz do zawartości

Feromony a zdrowie


cinque

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem zainteresowany kupnem próbki jakiegoś feromonu, zdecydowałem się na PHEROMAX, aczkolwiek jest pewien problem.

Wyczytałem na forum w różnych postach że po aplikacji feromonu na skórę mogą nastąpić takie objawy jak uczucie gorąca, przyspieszone bicie serca, pobudzenie jak po kawie etc.

I to niestety w moim przypadku może stanowić problem, gdyż od jakiegoś czasu jestem chory (nie będę wnikał w szczegóły) i takie efekty jak przyspieszone bicie serca czy pobudzenie nie są zbyt mile widziane przeze mnie.

Możecie mi napisać jak w waszym przypadku wyglądały efekty uboczne używania feromonów? Czy problem jest i muszę brać pod uwagę w/w objawy, czy istnieje nikła szansa że wystąpią? A jęzeli wystąpiły to czy przeszły i po jakim czasie?

Z góry dzięki za info :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie po pierwszych 2-3 razach stosowania phx bolała troche głowa ale zmnieszyłem dawke i jest ok. na początku sprubój pół psikniecia to nic nie powinno byc bo i jak człowiek przesadzi z perfumami to tez głowa boli. Z feromonami to jest ze mniej daje wieksze efekty. I przykryj zapach phx dobrymi perfumami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam

 

zdarzylo mi sie przedawkowac bo tylko po przdawkowaniu takie objawy maja miejsce i powiem tak ze tez jestem chory na serce alczkowliek tak jak ze stresu ci bije mocniej serce i poca ci sie rece czy tez jestes pobudzony takie same sa objawy po fero takze moim zdaniem nie ma to wielkieeego wplywu chodz jak bys ostro przedawkowal to moze byl by to klopot... a co do wlasnie takich objawow stosujac odpwoiednio fero nie bedziesz ofiara takowych zjawisk takze moim zdaniem mozesz kupowac lecz ostroznie stosowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj jedynie aby nie przecholować :lol: małe dawki na pewno ci nie zaszkodzą, ale do końca nie wiadomo czy takie ci akurat wystrczą bo na różne osoby fero inaczej dział, czyli dla każedego inna dawka.

Znam osoby, które zauważają efekty dopiero przy podwójnej dawce, a jak dla mnie taka dawka jest zabójcza :twisted: ból głowy i dołek hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

O, ja bym chciała ten wątek jednak pociągnąć. Skoro fermony pobudzają też nas samych, to powodują przyśpieszone tętno, wzrost ciśnienia krwi etc. U zdrowej osoby to nie zaszkodzi...ale co z np nadciśnieniowcami ? Ogólnie wskazane jest unikanie sytuacji w jakich podskoczy ciśnienie. Czy faktycznie ktoś z was zauważył, że po fero ma jakies nieporządane, zdrootne objawy?

 

Ja jestem niestety nadciśnieniowcem. Dziś pierwszy raz użyłam BTB ( 2 krople) i cały dzień mi szumi w uszach ( znak wyższego ciśnienia) i boli głowa. Z jednej strony mógł być to efekt "zaciągnięcia" się zapachem fero po otwarciu butelki. Jutro chce to sprawdzić : zastosuję 1 - 1.5 kropli, zmierzę ciśnienie przed i po aplikacji. No, zobaczymy...

 

Ktoś tu pisał, że ma problem z sercem i stosuje fero z powodzeniem... możecie drodzy fero-fani pociągnąć ten wątek?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

I to jest proszę Pani również też mój problem.

Miałem jeden zawał,chcę feromonów w celach seksualno-towarzyskich i kompletnie nie wiem czy mi zaszkodzą.

Jak pisałem kolegów kardiologów trudno pytać bo wstyd w moim wieku tego typu akcję prowadzić.

pozdrawiam z Gdańska:

Dr Tadeusz Przestasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności