Skocz do zawartości

Sama nie wiem... ryzykować?


martynka

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem wczoraj natknęłam się na stronę www.feromony.pl i dotarłam również tutaj na forum. Czytam te wasze historie i przyznam że one brzmią jak z bajki. Nie chce mi się wierzyć, że to może takie cuda. Skusiła bym się, ale... ta cena jest kosmicznie duża a i nie mam pewności, że to zadziała. Wiem że można zwrócić produkt ale w to że kasę oddadzą to już nie wierzę :-) Spodziewam się, że wasze odpowiedzie będą w stylu: "tak kup, a nie pożałujesz", a i tak pewnie to sami moderatorzy tego forum będą pisać :-] Pytam się znajomych czy o czymś takim słyszeli to mówią że to ściema w biały dzień. Tak więc nie jestem do końca przekonana. Poczekam z jakiś czas może zmienię zdanie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martynka obawy masz jak kazdy z nasz ja czasami dalej mam obawy odnosnie tego czy dzialaja czy to tylko moja wyobraznia sklania mnie do wierzenia, ze jesli w to zainwestowalem to musi dzialac. Szczerze powiem, ze nie nalezy nastawiac sie (co zostalo juz wielokrotnie podkreslone) na jakies propozycje niemoralne. na pewno mozesz przygotowac sie na pobudzenie z Twojej strony a ze strony ludzi wieksza otartosc, zainteresowanie itp oczywiscie nie znaczy to ze chlopak ktory siedzi na koncu autobusu i bardzo Ci sie podoba podejdzie do Ciebie bo masz na sobie feromony. Ale nie wykluczone ze w momencie kiedy znajdziesz sie gdzies w poblizu wzbudzisz w nim zainteresowanie. Osobiscie mialem kilka ciekawych zdazen ktore przypisuje feromona ze wzgledu na to ze bez nich nigdy nic takiego sie nie przytrafilo. Z feromonami jest tak jak z wszystkim co jest nie do konca wyjasnione to co pisali moi poprzednicy nie przekonasz sie jesli nie sprobujesz. Co do sklepu feromony.pl jest to prawda, ze zwracaja pieniadze za niewykorzystany towar, oczywiscie nalezy pamietac, ze Ty placisz za przesylke zwrotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności