Skocz do zawartości

NPA !! moje wraązenia ;)


sda150

Rekomendowane odpowiedzi

Witma

Jestem kolejną osobą która, po kupieniu fero chcę się podzielić swoimi wrażeniami. A mianowicie zakupiłem fero (NPA), które przyszło mi kilka dni temu. Zaraz po tym jak przyszła paczka zacząłem testy. Jestem po kilku dniach testów i jak na razie musze stwierdzić że spodziewałem się bardziej wymiernych efetków (ale to może mieć związek z tym że nie miałem dużego kontaktu z nowo poznanymi ludźmi). Dziś jest prawdziwy test. Ide do mojego byłego LO na długą przerwę. Zobacze jak reagują na mnie ludzie. [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam troszkę czasu więc pisze. Test był krótki bo trwał ledwie 20 minut więc trudno wyciągać daleko idące wnioski. Ale po głębszej analizie dostrzegłem chyba różnice w kontaktach z ludźmi i to na plus. :) Pogadałem z kilkoma kumplami (fajnie sie gadało). Odnośnie dziewczyn to może na mnie patrzyło kilka inaczej niż zwykle ale narazie nic więcej. Zdaje się że jutro musze jechać na uczelnie na zajęcia. Zobaczymy co się jutro będzie działo. Dodam że w grupie ćwiczeniowej mam 90 % dziewczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90%.....? no i mniammmmm;););)

 

heheh pozdro;)

 

powodzenia;)

 

co do tej grupy cwiczeniowej to raj masz;)

 

aha, zwróc uwagę na to, czy któras z dziewcząt nie szuka z Tobą więcej kontaktu niż wcześniej. na tym, przynajmniej dla mnie, najlepiej widac działanie fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka

Zajęcia sie nie odbyły ale cała grupą czekaliśmy na nie. Fajnie gadało sie z niektórymi dziewczynami. No ale cóż można powiedzieć po 15 minutach. Najlepsze zaczęło sie w mpku gdzie stanąłem obok dziewczyny która non stop patrzyła na mnie i leciutko się uśmiechała. No a potem w kolejce po bilet . Normalnie sie chyba nie stoi tyłem do kolejki (oficjalny powód to patrzenie na zegar :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Fajnie ze zauwazyles dzialanie feromonow,czy ty tez dzialales zeby poznac ta sliczna dziewuszke z mpk czy tylko feromony sie sprawdzily. Sorki za szczerosc,ale tez kiedys tak mialem, ale skoro feromony dzialaja proponuej rowniez wlasna incjatywe. Jesli pojdziesz do tego polaczenia wtedy poczujesz co to jest feromonowy miodek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności