Skocz do zawartości

Czy to dobry pomysł???


jaca000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadłem na pewien pomysł, który mógłby powodować większe prawdopodobieństwo że fero dostaną się do VNO, polega to na tym, by porzyczyć od dziewczyny jakiś prtzedmiot przywiązany do niej i spryskać go odrobiną fero i swojego zapachu, ktorego używa się na cozień, w ten sposób gdy np powącha ten swój przedmiot gdzie będą fero i mój zapach a następnie przejdzie koło mnie i poczuje ten zapach ode mnie to ją na mnie nakieruje. Nie wiem co o tym myśleć bo w sumie to trcohę głupie zabieranie komuś przedmitu by spryskać go fero ;p a co Wy o tym myślicie??? a i jeszce jedno, można by bło zrobić tak, by spryskać się odrobiną fero i koło fero spryskać się swoim zapachem i poprosić dziewcynę by zobacyła czy ten zapach jej odpowiada, wtedy ona go powącha i odrazu powącha feromony, które będą w pobliżu :D to by mogło być chyba lepsze :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten drugi pomysl jest lepszy ze wzgledu na to ze bedzie zwiazany bezposrednio z Toba, co do pierwszego moze nie byc taki genialny w skutkach jako ze Ty jestes odbierany juz posrednio po tym jej przedmiocie . Daj znac co postanowiles i z jakim rezultatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że to bardzo dobry pomysł. Siła skojarzeń jest nadzwyczajna.

Proponowałbym jednak naprawdę niewielką dawę fero. Inaczej gdy kobieta wyczuję je z odległości 2m, a inaczej, gdy podkładasz jej je pod nos.

W niewielkiej dawce mogą jej przypaść do gustu, ale duża może już jej śmierdzieć. Poza tym, wiele zależy też od tego w jakim ona znajduje się okresie cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Trochę stare te posty ale może komuś się przydać :lol: Wydaje mi się że dobry wynik mógłby przynieść mały podarunek np. maskotka czy cokolwiek wyprodukowane z materiału nasączone delikatnie fero plus jakiś dobry perfum do tego. Dziewczyna podarunek będzie kojarzyła z tobą bo od ciebie go dostała no i działanie fero :twisted: Myślę że mogłoby to pomoc zwłaszcza kiedy nie ma częstych okazji do spotkań (zawsze może ją utrzymać w napięciu co nie?)Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności