Skocz do zawartości

ferum

Administrator
 • Zawartość

  361
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana ferum w dniu 5 Maj 2015

Użytkownicy przyznają ferum punkty reputacji!

1 obserwujący

O ferum

 • Tytuł
  Administrator

Profil

 • Płeć
  Nie określono

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ferum

  Nowe feromony na Feromony.pl?!

  Są już Wasze pierwsze opinie nt UNRESISTIBLE! Zapraszamy do zapoznania się z konkretnym podsumowaniem czym różni się UNRESISTIBLE od innych feromonów, jakie widać po nim efekty, jaki jest jego charakter działania. Podsumowanie znajdziecie we wpisie na blogu Feromony.pl: http://blog.feromony.pl/oglaszamy-wyniki-konkursu/ (na końcu strony)
 2. Pół psiknięcia to dość powszechna aplikacja. Wielu użytkowników feromonów stosuję właśnie taką dawkę. Nic w tym dziwnego, Chikara zawiera w sobie wysoką ilość mocno stężonych feromonów. Jeżeli wpływ na otoczenie jest zbyt mały, można pokusić się o zastosowanie większej dawki. Należy to jednak robić z ostrożnością, dwa lub nawet trzy pisknięcia to dawka, która może budować aurę napięcia. Na pewno należy wiele testować. Tutaj dużo zależy od percepcji stosujacego. Jeżeli jedno psiknięcie z małego atomizera powoduje zbyt lekki efekt, polecam zastosować dwa psiknięcia. Pamiętaj, że Pheromax Oxy należy przykrywać własnymi perfumami. Pozdrawiam, Wiktor Koszycki.
 3. ferum

  Czy ktoś ma odsprzedać jakąś ilość Chikary?

  Temat przeniesiony do działu GIEŁDA
 4. Drogi pozycjonerze, prosimy o nie zaśmiecanie Ferum reklamami dot. pseudoferomonów Love & Desire lub Pheromone Essence (czyli produktów stworzonych przez Intymnosc.pl). "Kaja Metrowska" jest wymyśloną osobowością, co widać chociażby po tych linkach: http://acaioriginalne.pl/ ("Magda, Warszawa") http://leczenietradziku24.pl/ ("Agata, Szczecin") http://acaipowerr.pl/("Agata, Kraków") http://jestemkobieta-mampieknewlosy.blogspot.com/2014/08/jakie-zabiegi-kosmetyczne-na-wosy.html https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call&hl=pl http://www.instytutodnowybiologicznej.pl/uncategorized/naturalne-kosmetyki-podstawowe-informacje/ http://www.mpcforum.pl/topic/1330180-telefon-za-500zl-jaki/?p=11342615 http://cartes-mireilled.eklablog.com/portrait-creatif-avec-photoshop-a107201552 http://forum.studia.net/topic/1613-stomatolog-gdzie/ http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=46&t=12335 http://forum.studia.net/topic/1437-kosmetologia-warszawa/?p=6200 http://www.forumowisko.pl/topic/183252-jaki-polecicie-obiektyw/ http://forum.instalki.pl/jaki-tablet-kupic-do-1500-zl-t31909.html https://plus.google.com/118267611894823017938/reviews Ta osobowość jest oczywiście zrobiona sprytnie (reklama nie jest widoczna wprost), jednakże wprawne oko dostrzeże, że to tylko reklama Love&Desire czy Pheromone Essence. Jeśli, jako pozycjoner, promujesz jakieś produkty "feromonowe", promuj proszę te, które feromony zawierają. Prosimy jedynie o WARTOŚCIOWE wpisy dokonywane przez osoby, które autentycznie stosowały feromony i dzięki temu mogą pomóc innym! To forum oparte jest na szczerości i pomocy dla innych.
 5. Kochani, wraz z nadejściem wiosny Ferum w nowej odsłonie! Piszcie jak Wam się podoba? Czy wszystko działa? Czy coś byście zmienili? Czekamy na Wasz feedback!
 6. Kochani, utworzyliśmy nowy dział PERFUMY (zobaczysz go na stronie głównej Ferum.pl). Pada wiele pytań dotyczących tego z jakimi perfumami najlepiej łączyć feromony. Możecie tam zamieszczać zarówno pytania, jak i swoje najlepsze połączenia! Jednocześnie informuję, że przenosimy tam dotychczasowe wątki dotyczące perfum. Jeśli zobaczycie, że jakiś wątek jest jeszcze nie przeniesiony, proszę o informację na priv.
 7. Kochani, w tym dziale zapraszamy do dzielenia się własnymi miksami, najskuteczniejszymi kompozycjami, które są dla Was skutenczne. Możesz zamieszczać miksy zarówno pojedynczych feromonów, jak i gotowych ulubionych produktów.
 8. Feromony najlepiej aplikować tak jak perfumy w miejscach gdzie krew pulsuje szybciej czyli np. na nadgarstkach, szyi czy za uszami. Następnie polecam spryskać te same miejsca własnymi perfumami. Stosowanie Pheromaxa najlepiej rozpocząć od 1 psiknięcia. Proszę zaaplikować je na nadgarstek, a następnie rozetrzeć na drugi nadgarstek i następnie obydwoma nadgarstkami przetrzeć z obu stron szyję. Następnie wszystkie te miejsca przykryć perfumami (może Pan je zaaplikować tak jak opisane wyżej feromony. W ten sposób duża dawka PHEROMAX zostanie rozprowadzona po całym Pana ciele. Aplikowanie jednej dawki w jedno miejsce może skutkować zbyt dużym stężeniem w jednym miejscu.
 9. ferum

  Feromony a temperatura

  Przeciwwskazania do przechowywania produktu są takie, jak większości perfum, aby nie stały w mocno nasłonecznionym miejscu i aby się po prostu nie wylały. Jeśli zadba Pan o to, będzie Pan mógł używać feromonów bardzo długo.
 10. ferum

  Co do rozcieńczania fero?

  Proszę w takim razie rozcieńczyć feromony z alkoholem.
 11. ferum

  porównanie BTB z Chikara

  W obu produktach jest dużo androstenolu.Pod wpływem działania Androstenolu kobiety oceniają mężczyzn jako bardziej atrakcyjnych, jest to feromon socjalny. Sprawdza się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ułatwia nawiązywanie kontaktów i pozwala na utrzymywanie spójności grup. Otwiera ludzi i sprawia, że postrzegani są oni jako osoby bardziej atrakcyjne. Btb to bardziej zaawansowany produkt niż Chikara, która jest łagodniejsza i przeznaczona bardziej dla romantyka niż dla uwodziciela. Btb natomiast posiada zarówno agresywne feromony (których nie ma Chikara) jak i łagodne związki, także jest produktem bardziej uniwersalnym. Btb nie posiada dodatkowych substancji zapachowych, natomiast Chikara ma bardzo ładny delikatny, męski zapach, który podoba się kobietom.
 12. ferum

  zapach produktu BTB

  Dziękuję za wiadomość. Feromony bezzapachowe to produkty bez dodatku olejków zapachowych ale posiadające swoją specyficzną woń. Dlatego są to produkty do stosowania z perfumami. Zapewniam Panią, że BTB, które Pani otrzymała jest identyczne jak produkt koleżanki, który wygrała w naszym portalu. To, co Pani opisuje związane jest z indywidualną percepcją feromonów. Feromony nie są tradycyjnymi zapachami. Są specyficznymi związkami, które wyczuwamy świadomie w odmienny sposób niż perfumy. Są osoby, które w ogóle nie wyczuwają zapachu feromonów, a są takie, które mocno odczuwają ich zapach. Druga grupa nie jest w stanie uwierzyć pierwszej, że ta pierwsza ich nie wyczuwa (i odwrotnie!). Ale co najważniejsze - w niektórych momentach wyczuwamy je świadomie mocniej, a czasami słabiej. Efekt ten został udokumentowany w wielu badaniach. Zapewniam Panią, że produkt, który Pani posiada jest pełnowartościowym BTB. Po zaaplikowaniu feromonów, proszę przykryć je swoimi perfumami i nie powinno być już tego problemu.
 13. Na stronie http://www.feromony.pl/PHEROMAX widnieje informacja tłumacząca przedstawione wyżej wątpliwości: UWAGA: Flakony i opakowania z ostatniej dostawy PHEROMAX mogą zawierać dodatkowe etykiety przysłaniające część opakowania. To zmiany producenta. Produkt zachowuje niezmienną, najwyższą jakość.
 14. ferum

  NPA TERMIN PRZYDATNOŚCI

  Feromony mają bardzo długi okres przydatności do użycia. Czas ten określa się na około 5 lat. Przeciwwskazania do przechowywania produktu są takie, jak większości perfum, aby nie stały w mocno nasłonecznionym miejscu i aby się po prostu nie wylały.
 15. ferum

  Gdzie, kiedy i jak?

  Feromony najlepiej aplikować tak jak perfumy w miejscach gdzie krew pulsuje szybciej czyli np. na nadgarstkach, szyi czy za uszami. Następnie polecamy spryskać te same miejsca własnymi perfumami.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności