Skocz do zawartości

Paweł90

Legendarny Ferumowicz
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam mam kilka pytań dotyczące produktów które kupiłem jakiś czas temu; Raw Androstenone, Raw Androstadienone. Chodzi o dawkowanie, wcześniej zamawiałem pheromax i było ok. Chciałem spróbować czegoś nowego czyli Raw Androstenone, Raw Androstadienone słyszałem o nich świetne opinie. Jednak ja nie zauważyłem żadnych efektów, myślę, że problem tkwi w dawkowaniu. Moje dawkowanie dotychczas: 1 kropla na szyję Raw Androstenone oraz 2 krople Raw Androstadienone jedna na szyję druga na kołnierz od koszulki dodam, że nie wcierałem fermonów w skórę. Chciałbym poradzić się jak dawkować te dwa fermony, z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam
  2. Witam mam 19 lat. Mam pytanie co do mixu PHX Oxytocin + BTB. Co o o tym myślicie? Próbował już ktoś mieszać ze sobą te dwa feromony? Jaką dawkę proponujecie? Mam już BTB ale stwierdzam, że samo BTB na mnie nie działa zbytnio, więc chciałbym zmixować feromony i zakupić PHX Oxytocin. Miałem kiedyś sam Pheromax i zauważyłem efekt u znajomych, z pośród 10 dziewczyn, 2 były bardzo zauroczone moją osobą, reszta jednak jakoś niezbyt była zainteresowana moją osobą. Chodzi mi o stosowanie feromonów na co dzień, szkoła ( w szkole bardzo często przebywam na powietrzu), na domówki, oraz wyjścia do klubów. Z góry dzięki za porady, pozdro.
  3. Witam Jestem amatorem jeśli chodzi o feromony mam 18 lat i nigdy nie używałem feromonów. Zamówiłem i dziś dostałem przesyłkę feromony pheromax. Kilka pytań 1. Jaką dawkę powinienem nakaładać na siebie i w jakie miejsca, wychodząc na domówki do znajomych bądź do szkoły. 2. Jak pheromax działa na dziewczyny które znasz już jakiś czas i przebywasz z nimi dość często ( na tym mi najbardziej zależy ) 3. czy powinienem przykrywać jakimś innym perfumem feromona ? ( jeśli chodzi o perfumy posiadam Diesel fuel for life: http://www.dolce.pl/diesel/fuel_for_life_for_him/3120.php5 ) 4. Jeśli wychodzę gdzieś na dyskotekę, domówkę, lub do szkoły Ile minut, godzin przed wyjściem powinienem nałożyć pheromax ? 5. Przez ile godzin po nakładaniu pheromax jest aktywny i działa na ludzi w naszym otoczeniu? Mam nadzieje, że ktoś znajdzie chwilkę czasu i pomoże.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności