Skocz do zawartości

Tavil

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Tavil

  By wróciła ..

  to jest / był mój drugi poważny związek. Pierwszy nie był taki długi ale bardzo poważny i intensywny ;D Natomiast co do kłamstwa .. Najgorsza prawda jest lepsza niż najdrobniejsze kłamstwo - to jest moja zasada Dzięki traq za linki Przydały się bardzo
 2. Tavil

  By wróciła ..

  Urzywam piere cardin emotion zobaczymy czy nie zmieni swojego zapachu. Właśnie biorę się za czytanie alchemii uwodzenia. Możecie polecić Jeszcze jakieś książki ?
 3. Tavil

  By wróciła ..

  No to plan już mam ;D odcinam się od Niej. I to na pewno ją zaboli ponieważ bardzo zależy jej na naszej przyjaźni zobaczy że mnie już nie ma i albo się z tym upora albo będzie chciała coś kombinowac . Dziś zamawiam próbkę na phx i zobaczymy co z tego będzie. Jak maskować phx ? Perfumować się w to samo miejsce czy inne ?
 4. Więc tak opiszę moją sytuację i moje plany. Byłem z dziewczyną 3 lata - 2 lata mieszkaliśmy razem. Mamy po 22 lata. Było nam wspaniale. Wszyscy mówili nam że jesteśmy najlepszą parą jaką widzieli. Byliśmy wspaniale dobrany. Istna sielanka Nie kłuciliśmy się. Zawsze o Nią dbałem tak jak się tylko dało. Ale nagle wypaliła z tekstem ze to koniec.. po około 2 tygodniach okazało się że poznała kogoś nowego. Ale z zeznać przyjaciółki naszej wspólnej która jest troche nie lojalna wobec Niej. Faza zabujania na nowego faceta już jej przeszła i traktuje go bardziej dla zabawy - by micż z kim się spotkać i jemu też na Niej nie zależy. Tak Ona powiedziała przyjaciółce. Moje zadanie ;D odzyskać ukochaną ! Jako że nie mam za wiele kast teraz pomyślałem że kupię MIYOSHI MIYAGI ale albo przedawkowałem albo one po prostu nie działają. Coprawda usłyszałem ładnie pachniesz ale zawsze słyszałem to gdy stosowałem ten perfum którym je maskowałem. Teraz myślę by zakupić próbkę PHEROMAX. Drodzy doświadczeni forumowicze co radzicie? Jak je stosować w jakich ilościach aplikować i jak? Jak maskować ?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności