Skocz do zawartości

karo1983

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. karo1983

  Tylko 10 dni...

  Wczoraj raczej bez rewelacji... nic się nie działo, więc dziś postanowiłam psiknąć się, tym razem już poczułam zapach... który mi przypomina red bulla... i cały czas mam wrażenie że to po prostu utrwalacz do perfum bo przez cały dzień je czuć...czy coś się dzieje... ładna jestem to faceci się gapią i tyle. Prawdziwy test będzie w sobotę...oby udany dla mnie...
 2. karo1983

  Tylko 10 dni...

  Po pierwszym dniu mogę powiedzieć że chyba coś działa szefowa która jest zawsze...um...dzis była bardzo miła, też pochwaliła bluzkę... więc chyba coś w tym jest bo przecież nie pierwszy raz w niej byłam. Co do mojego odczuwania... zauważyłam że jestem bardziej wyczulona na zapachy... dziwne... mieliście/macie tak? Jutro się lekko psiknę... bo jak pisałam wcześniej dla mnie to nie ma prawie zapachu, wiec może ja potrzebuję więcej.
 3. karo1983

  POMOCY! Jak ją odzyskać...

  Ciekawe jak to się skończyło... a może się zaczęło?
 4. karo1983

  Tylko 10 dni...

  Cześć, wczoraj dostałam swoje pierwsze feromony (PHEROMAX), zakup był raczej w akcie desperacji... jestem w związku prawie 2 lata z Anglikiem... niestety na odległość, widujemy się dość regularnie bo raz w miesiącu, plan przeprowadzki już miałam, a tu nagle tydzień temu powiedział że już chyba nie czuje tego co kiedyś i chyba nie jest zakochany we mnie, aczkolwiek fizycznie dalej go pociągam i dalej bardzo mu na mnie zależy, a do tego jestem jego najlepszym przyjacielem...nie spodziewałam się tego. Oczywiście miałam jakieś podejrzenia że coś jest nie tak ale myślałam że może ma jakieś gorsze dni...Lece tam w sobotę, zgodził się dać nam ostatnią szansę...mam 10 dni aby go znów rozkochać... nie wiem jak będzie... na razie raczej mam depresję ale staram się pozytywnie myśleć...co mi więcej zostało... Dziś pierwszy dzień testów... szczerze to czytałam różne opinie o zapachu... Ja nie czuję żadnego zapachu...może leciutko słodkawy (oby tam wody nie było zamiast feromonów nie nakładałam też dziś dużo, tylko odkręciłam buteleczkę i wężykiem przejechałam po szyi i pod nosem. Nie poczułam żadnego gorąca... tylko po jakimś czasie może lekkie pobudzenie... obserwacje... hm kolega w pracy powiedział że mam ładna bluzkę... ale to się chyba nie liczy bo bluzka jest naprawdę ładna... a może... Na razie to tyle... Mam nadzieję że feromony na niego podziałają i będzie mi łatwiej go ponownie zdobyć... Chcecie to komentujcie, ale szczerze wolałabym rady pozytywne, nie typu zapomnij i tego kwiatu to pół światu, bo w tym momencie chciałabym tylko tego jednego... Obym była wyjątkiem od reguły... K.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności