Skocz do zawartości

jandw

Legendarny Ferumowicz
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez jandw

 1. jandw

  BTB

  up
 2. jandw

  BTB

  Sprzedam BTB - 1/3 flakonu, tak jak poniżej na zdjęciu: http://postimg.org/image/yv55mkhah/ Cena 50 zł + koszty przesyłki. W razie zainteresowania proszę o kontakt na PW.
 3. jandw

  BTB

  Nie, post edytowałem dzisiaj. Jak najbardziej.
 4. jandw

  BTB

  Up
 5. jandw

  Jak zmienić przyjaźn w związek?

  To (niestety) prawda. Piszę to "niestety" trochę ironicznie, bo nie da się kogoś zaprogramować, żeby chciał z Tobą być. Feromony działają na warstwę czysto biologiczną i popędową, ale kobiety rozważają nie tylko tę, ale też kalkulują. Ona wraca zapewne do domu, myśli jaki jesteś, jakie wobec Ciebie ma odczucia, o czym rozmawialiście itp. Wtedy nie masz już przy sobie Ciebie z otoczką feromonową, więc ocenia sprawę bardziej "trzeźwo". Na Twoim miejscu zostałbym przy BTB, a najlepiej rozrobił je z perfumami we flakonie. Ważna jest też odpowiednia dawka. PHX wg mnie jest zbyt seksualny i może Ci się wydawać, że ona jest na Ciebie napalona. To są fero typowe do klubów, na randki, które zazwyczaj kończą się z łóżku, albo stricte do łóżka - słowem jeżeli chcesz wywołać u kobiety pożądanie. Moja koleżanka kiedy miałem PHX na sobie stwierdziła, że czuje się tak, jakbym chciał się z nią przespać. BTB sprawia, że się wyróżniasz i wywołuje zainteresowanie, ale już nie tak typowo seksualne. To też zależy jaką chcesz u niej wywołać reakcję, ale skoro trochę Cię zaszufladkowała jako przyjaciela to przy używaniu PHX może nastąpić zgrzyt, bo mało która kobieta czuje pociąg seksualny do faceta, który wg niej jej przyjacielem. Dlatego wydaje mi się, że BTB ją lepiej otworzy. Możesz się z nią spotykać z fero i bez, żeby sprawdzić jak ona naprawdę na Ciebie reaguje. Powodzenia!
 6. jandw

  Wspólne stosowanie feromonów w związku

  Feromony mogłyby zadziałać, szczególnie PHX. Nie lepiej jest jednak iść do seksuologa?
 7. jandw

  Feromony do 200zł

  Zawsze możesz kupić próbkę i samemu się przekonać.
 8. jandw

  Feromony do 200zł

  Właśnie sęk w tym, że dawka w próbce jest idealnie dobrana na jeden raz i działa świetnie. Podobno jest tam 3 ml feromonu, ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć - zdecydowanie za dużo, musi być czymś rozcieńczony.
 9. jandw

  Feromony do 200zł

  Ja bym polecił BTB, bardzo przyjemne fero socjalne. Jak dla mnie sprawdza się lepiej niż Chikara.
 10. jandw

  Perfumy do przykrywania feromonów

  Polecam perfumy Unforgivable dla mieszania z PHX, są naprawdę obłędne. Teraz w ramach testów mam zamiar wymieszać BTB z Chanel Homme Allure Sport, perfumy są bardzo dobre na codzień i myślę, że dobrze się skomponują z BTB. Muszę tylko znaleźć odpowiednią dawkę
 11. Cześć wszystkim, Zastanawiam się nad kupnem BTB, próbki PHX, kroplomierza i dwóch atomizerów (5 ml każdy) ze sklepu feromony.pl. Z próbki PHX korzystałem, stosowałem dwie mniejsze krople i byłem bardzo zadowolony z efektów; próbkę BTB też stosowałem i działała świetnie. Teraz powstaje pytanie: jakiej ilości użyt do mixu BTB i PHX z perfumami na podryw/do klubu, a jakiej BTB samego z perfumami do używania na codzień, sytuacji socjalnych? Przekopałem to forum wzdłuż i wszerz, ale konkretnej odpowiedzi na to pytanie nie uzyskałem.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności