Skocz do zawartości

Fotograf146

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Fotograf146

 • Tytuł
  Amator

Profil

 • Sprawdzone:
  BTB, PHEROMAX, NPA, CHIKARA, itp
 1. Fotograf146

  Okazja! ZESTAW STARTOWY MAX BTB+PH+NPA! 260 zł!

  Już niestety nieaktualne - zapomniałem napisać. PHX nie jest pełny:) z każdego było coś dziubnięte:) Niestety nie aktualne.
 2. Fotograf146

  Okazja! ZESTAW STARTOWY MAX BTB+PH+NPA! 260 zł!

  Wy jestescie czopki xd taka cena i nie ma chętnych? ? Jak ktos chce podesle zdjecia buteleczek;)
 3. Fotograf146

  Okazja! ZESTAW STARTOWY MAX BTB+PH+NPA! 260 zł!

  Wy jestescie czopki xd taka cena i nie ma chętnych? ? Jak ktos chce podesle zdjecia buteleczek;)
 4. Fotograf146

  Okazja! ZESTAW STARTOWY MAX BTB+PH+NPA! 260 zł!

  Od dzisiaj robię psikusa:) Każdego dnia cena będzie wzrastać o 5 zł Bo niby dlaczego miałaby maleć? Skoro NPA jest pełne, BTB jest duużo ubyło może 0.5cm. A w PHX jest również duuużo duuzo sporo ponad pół. Pozdrawiam.
 5. Fotograf146

  Okazja! ZESTAW STARTOWY MAX BTB+PH+NPA! 260 zł!

  Naprawdę? nikt nie chce? No nie wierzę hehe Gratis wysyłka i mała negocjacja ceny! NOWY zestaw to praktycznie 500 zł na Feromony.pl! Swoją droga to forum chyba umarło.. kiedyś jak je przegladałem, a nie byłem zarejestrowany to działo się zdecydowanie więcej.
 6. Fotograf146

  perception

  Ją to feromony w saszetkach, można je dostać na jedynej słusznej stronie z feromonami:) http://www.feromony.pl/Perception swoją drogą zapraszam http://ferum.pl/okazja-zestaw-startowy-max-btb-ph-npa-260-zl-t3376.html Połowę taniej a buteleczki prawie pełne:)
 7. Fotograf146

  Okazja! ZESTAW STARTOWY MAX BTB+PH+NPA! 260 zł!

  Podbijam! Cena do niewielkiej negocjacji.. i tak niestety spooro tracę na tej sprzedaży.. ale szkoda by się marnowały:) niestety.. feromony na podryw wzbudzające pożądanie, nie są mi już potrzebne, dlatego stosuje te delikatniejsze, subtelniejsze:) "pielęgnujące uczucie" hehe
 8. Fotograf146

  Początkujący

  BTB ma także działanie socjalne i uspokajające zwiększające zaufanie, ale i również podniecenie w sytuacjach intymnych także ferro, mogące wiele:)
 9. Fotograf146

  Jak znów zawrócić jej w głowie.

  Feromony nie zrobią za Ciebie wszystkiego, ale naprawdę mogą pomóc! I sam się o tym przekonałem Zdobyłem cudowną dziewczynę, dobrą pracę.. = feromony na pewno mi w tym pomogły, zwiększając moją pewność siebie, atrakcyjność i podświadomie przyciągały "ofiary" hehe Zapraszam http://ferum.pl/okazja-zestaw-startowy-max-btb-ph-npa-260-zl-t3376.html sprzedaję ów zestaw, niech ktoś inny skorzysta! z tej mocy! Obecnie używam chicary i BTP (delikatniejsze w przekazie, bo to co chciałem zdobyłem:)
 10. Fotograf146

  btb+NPA czy Pheromax lub Pheromax Ox?

  A może cały zestaw?? MAX!! http://ferum.pl/okazja-zestaw-startowy-max-btb-ph-npa-260-zl-t3376.html Masz więcej pytań zapraszam:) aktualnie używam Chicary i BTB dlatego ten zestaw sprzedaję, bo dzięki nim zdobyłem co chciałem i pamietaj.. nigdy! ale to nigdy nie myśl "że więcej ferro na ciele oznacza lepiej:
 11. Witam! Sprzedaje prawie nie używany zestaw MAX! BTB+NPA+Pheromax man! użyty kilka razy - naprawdę pomógł!! zdobyłem to co chciałem! Piękna kobieta, dobra praca Dlatego sprzedaję zestaw praktycznie nie używany, PÓŁ CENY 260 zł (w tym wysyłka porządnie zapakowana i bezpieczna" Proszę pisać na priv lub maila! alfistii146@gmail.com dla chętnych zdjęcia buteleczek Pozdrawiam i polecam bo feromony mogą naprawdę pomóc
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności