Skocz do zawartości

The0wner

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Taaak na pocieszenie too powiedziała mi ,że zawsze bardzo ładnie pachnę czyli chyba coś jest. Wydaje mi się ,że stosowałem wcześniej złą dawkę, teraz daje trochę więcej ii jest jakby lepiej, jakieś zbliżenia już mieliśmy, skończyło się na seksie oralnym 3 razy, nie chciałem na nią naciskać. Chociaż w powiedziała ,że możemy wszystko, chyba jeszcze nie czas, najpierw lepiej poznamy swoje ciała . Wcześniej używałem hugo bossa szarego, mam teraz dylemat czy kupić go znowu, czy może polecicie któryś z tych Celvin Klein CK Man albo Azzaro Chrome ?
 2. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Wiem o tym, tylko nie zauważyłem jakiejś różnicy na moim skarbie. Jest jak było. Dogadujemy się świetnie, wszystko ładnie pięknie, ale bez zmian.
 3. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Zdaje mi się ,że dostrzegłem to samo.. chociaż, po alkoholu jakoś jakby trochę lepiej jest, ale to może zwykły zbieg okoliczności.
 4. The0wner

  Pheromax i BTB

  Czyli odkręcam i całą długością wężyka przejechać ? BTB i PHX na to samo miejsce czy obok. Od jakiej dawki zacząć na początek ? 3 przechylenia BTB + jedno przejechanie wężykiem za uszami nie będzie za mało / dużo ? I ostatnie, czy perfum na fero dawać czy gdzieś obok ? Dzięki, pozdro.
 5. Witam. Chciałbym prosić was o jakieś rady związane z dawkowaniem BTB+PHX ,jutro powinna przyjść paczka i chcę zacząć swoją przygodę.. Jeśli to istotne to na przykrycie używał bym Hugo Boss'a szarego. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
 6. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Ok. Biorę PHX + BTB .. A jak z dawkowaniem na początek najlepiej?
 7. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Czyli ostatecznie to co wybrać phx + btb czy phx oxy. Nie jestem pewien.
 8. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Co prawda to masz rację, jest dosyć młoda, ma 16 lat ja 20. Wiem, że mi ufa i raczej wykluczył bym, że boi się o wykorzystanie. No zobaczymy jak to będzie. Może jeszcze trochę czasu potrzeba, nadzieja w feromonach . Dodam jeszcze, że mała jakąś sytuację łóżkową z kobietką i na początku, kiedy się tylko przyjaźniliśmy, mówiła, że ja związek nie interesuje, że bardziej ją pociągają kobiety, ponoć to się zmieniło jakiś dłuższy czas temu, nie raz mam tylko wrażenie, że jest inaczej. Póki co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam. #edit : jeszcze jedno pytanie, czy PHX OXY sam, czy może dla lepszego efektu jakieś fero jeszcze ?
 9. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Najgorsze jest to ,że wiele razy była napalona.. ale w ostatniej chwili jakoś chciała ,żebym przestał.. mam wrażenie nie raz ,że woli dziewczyny...
 10. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  OK. Dzięki. Nie długo zamówię. Dam znać, za jakiś czas. Pozdrawiam.
 11. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Który Hugo Boss byłby najlepszy, szary,czerwony czy może zielony ? Obstawiam szary, jaka jest opinia tych którzy testowali ?
 12. The0wner

  Pożądanie - Feromony

  Pheromax to z perfumem ? Hugo Boss szary byłby ok ? Proszę o więcej rad . To nie taka prosta sprawa, bardzo ją kocham, za bardzo mi zależy na niej ,żeby odejść. Ale dzięki za radę. Pozdrawiam.
 13. Witam. Jestem z kobietą 14 miesięcy, Ona jest dziewicą i dalej ją coś blokuje przed pierwszym stosunkiem, nie raz było już bardzo gorąco. Wiem, że nie raz miała ogromną ochotę, rozmawialiśmy o tym wielokrotnie. Myślicie, że jakieś feromony mogły by mi ułatwić - jakie byście mi mogli polecić ? Czy to raczej coś ze mną nie tak? Cena nie gra roli.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności