Skocz do zawartości

Moja ostatnia historia:)


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Może jesto to niezbyt ciekawy przypadek działania feromonów, ale jest :) -w końcu mimo używania tych ciekawych atraktantów mało mam takich wydarzeń.

 

Spryskałem się feromonami i... (Chikara 2 dawki na szyję, a po 4 godz. znów 2).

 

...ostanio spotkałem się z moimi znajomymi, z którymi przyszła ich koleżanka- dodam, że jej nie znałem. W sumie było kilka dziewczyn, ja oraz kumpel. Wcześniej wspomniana tajemnicza nieznajoma często na mnie spoglądała podczas rozmów (a z doświadczenia wiem, że takie zachowania wskazują na to, iż podobam się danej osobie), a nawet mógłbym powiedzieć, że słowa były wypowiadane tylko do mnie :D Więc nie pozostając dłużny czasem też się odezwałem oraz dużo się uśmiechałem. Pod koniec spotkania wywiązała się rozmowa:

 

Ja (trzymając Fantę w rękach):

- Chce może ktoś???

Koleżanka (z widocznym pragnieniem):

- Ooo, chętnie.

Kumpel (z uśmiechem na twarzy i nie małym humorem):

- Nie dawaj jej! He he.

Nieznajoma (nawet nie znałem jej imienia-[z zaciekawieniem do mnie):

- On taki nie jest!

 

Podkreślam, że w ogóle jej nie znałem i nie rozmawialiśmy o sobie!!!

 

Hmm, jeśli feromony wzbudzają u odbiorców szacunek i przekazują, iż jesteśmy wiarygodni oraz naprawdę pozytywnie do nich nastawieni to rzeczywiście te atraktanty działają.

Aha, dodam, że mógłby to być zbieg okoliczności- na przykład mogę u niektórych osób samym wyglądem wzbudzać wiarygodność.

 

I zawsze powtarzam- "wiara czyni cuda!"

 

EDIT; Z całego grona znajomych tylko ja, kumpel oraz owa nieznajoma nie paliliśmy (a jeśli poczytacie trochę moich postów to będziecie wiedzieć, że jestem przekonany, iż palenie fajek niweluje niemalże do zera umiejętność odbierania feromonów) i muszę powiedzieć, że ONA była niezła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I jeszcze jedno:

 

Byłem w ostatni weekend na pewnym festynie- kręciło sie tam dużo osób. Spryskałem się oczywiście feromonami (próbka Pheromax i dużo Alchemy GOLD). Co zauważyłem? Bardzo dużo dziewczyn na mnie lookało! Nigdy tego się z taką sytuacja nie spotkałem.

 

A w pewnym momencie jakaś nieznajoma tak po prostu zaczęła mnie podrywać, zaczepiać.

 

Ale nie to jednak mnie zadowala. W poprzednim poście opisałem historię z pewną dziewczyna- wiedzieliśmy się trzeci raz a ja już ją prawie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się chyba powtarzam, ale mogą to być zbiegi okoliczności. W końcu każdy facet baz feromonów też kogoś poderwie, ale będzie to mniej dziewczyn.

 

Choć nie sądzę- z takimi spojrzeniami się nie spotkałem jeszcze nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2, a nawet i więcej. Przecież na różnego typu festynach pełno jest takich "laleczek", a wręcz jest ich przepełnienie i moim zdaniem na moim ostatnim wypadzie na 10 byłoby fajnych z 7 :lol:

 

EDIT: To jeśli o wygląd chodzi, bo tak naprawdę liczy się rozum, cechy charakteru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najgorsze jest to, że może znaleźć się naprawdę jakaś super i będzie patrzyła na wiek (jeśli bylibyśmy młodsi) :(

Ja raz już tak miałem i mnie rzuciła, ale nie używałem wtedy feromonów.

Nawet jeśłi użyłbym to nie wyczułaby bo paliła. :cry:

 

@simon- czasem też tak mam, że jakoś nie mogę zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest przynajmniej w moim wypadku , że moge zagadywac do większości lasek bez żadnych problemów , natomiast jak widze taką na której mi zależy to już jest gorzej :/ jakoś kończą sie tematy czy coś :( nie wiem od czego to zależy. Ja tak mam nie wiem jak wy. Pzdr Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, trochę odwagi! Mi to nawet czasem w ustach zasycha w takiej sytuacji :lol:

 

A jeśli o tematy chodzi to najlepiej kilka w na pamięć się nauczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, napisz na karteczce różne texty i powtarzaj sobie czasem 8)

 

No, ale to jest forum o feromonach, a nie o podrywaniu dziewczyn.

 

EDIT: Prawko? Powodzenia! Dobra koniec śmiecenia. Proszę o konkretne pytania i uwagi o feromonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tylutka- feromony.pl umożliwiają gwarancję pełnego zwrotu pieniędzy jeśli byłabyś niezadowolona z zamówionego produktu.

 

Skontaktuj się przez mail kontakt@feromony.pl i poradź się specjalistów.

 

Możliwe również, że jeśli niemalże nie użyłaś danego produktu mogłabyś wymienić na Pheromax women. Ale czy przypadkiem nie pomyliło Ci się i nie kliknęłaś na Pheromax man?

 

Niektórzy piszą, że owy środek podnieca dziewczyny, a dla Ciebie on śmierdzi. No nie wiem... Chociaż prosto z buteleczki też mi nieprzyjemnie pachnie, lecz gdy zaaplikuję go na skórę to co innego.

 

 

I proszę- załóż inny temat jeśli chodzi o takie sprawy w dziale "Uwagi techniczne".

 

EDIT- Aha, i aby ten zwrot pieniędzy nastąpił musisz zachować paragon.

Najlepiej skontaktuj się mailowo przez w/w adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki najbardziej Ci sie spodobal??

 

 

Najbardziej spodobała mi się Chikara, bo ma świetny zapach. Mam od niedawna NPA, ale jeszcze go nie użyłem. Od niedawna używam też Pheromax zmieszanymi z moimi ulubionymi perfumami.

 

 

I moze napiszesz jak jeszcze dziewczyny reaguja na feromony w stosunku do Ciebie :P

 

Nie rozumiem- chodzi Ci o to jak dziewczyny reagują na mnie po zastosowaniu feromonów czy o to jak dziewczyny reagują jak im powiem, że stosuję feromony? :lol: (tak naprawdę to o tym, że stosuję te środki wie jeszcze tylko mój brat :wink: )!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności