Skocz do zawartości

:)


Kakaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowa.

Zainteresowałam się feromonami wchodząc na to właśnie forum.

Chciałabym tego spróbować.

I tu pojawiają się moje pytania.

Co na początek?

Chciałabym, aby pewien chłopak zwrócił na mnie uwagę.

Gdzie mogę kupić feromony?

A może jakieś próbki?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony kupisz na www.feromony.pl, na początek proponowałbym ci taki zestaw:

 

- Npa woman

- Pheromax woman próbka

 

Uważam że an początek aby zwrócic uwagę to idealne zestawienie ponieważ NPA to chyba najlepsze feromony zaraz po phx, a w połączeniu tworzą idealną całośc i chyba to najlepsze połączenie, nie sugeruj się tanimi feromonami bo poprostu nie działają a feromony z feromony.pl są najskuteczniejsze. Nie zapomnij przykry to jakimiś markowymi perfumami aby nie było czu zapachu potu który w feromonach dla niektórych jest wyczuwalny, jeżeli cie stac kup sobie jeszczę chikirę jest połaczenie aż siedmu mocno stężonych feromonów o ładnym zapachu, powodzenia w razie jakis pytań pytaj śmiało wiele osób z pewnościa udzi ci porad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak wyzej

npa +pheromax

niestety chikarą sie nie pocieszysz poniewaz niema wersij dla kobiet

jezeli nie masz kasy kup alchemy

 

do wyboru do koloru wydaje mi sie ze pheromax woman jest the best

 

najlepiej jakby sie kobieta wypowiedzila bo skąd niby my mamy wiedziac jak dzialą feromony dla pań

cassi jest chyba najlepszym expertem w tych poradach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam, witam, nową koleżankę.

 

Trudno jest doradzać komus jakich fero powinien uzywac, skoro na każdego działa co innego. Ja zaczęłam od Relationship Magic i stodsje je o dzisiaj, do tego doperfum dolewam BTB, czasami z odrobinką NPA. Pheromax nie sprawdził się w moim przypadku, albo miałam za małą próbkę, żeby zauważyć jego działanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności